|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ponesrečena trajna
25.11.2008 12:17:19   
vesoljcek
Pozdrvljene !

Morda se je že katera izmed vas srečala s tovrstnim problemom. Kaj storiti, če je bil postopek trajne nepravilno izveden oz. so rezultat postopka zažgani, slamnati kodri brez sijaja in neenakomernega izgleda ?
Ali počakati, da lasje zrastejo, kar traja precej časa in je potreben neprestan postopek vlaženja, ali vsakodnevno navijati lase na velike navijalke in tako ustvariti vsaj nekakšno "zdravo" pričesko.

Lp.



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ponesrečena trajna
25.11.2008 12:20:46   
Volga
pojdi nazaj, pa te naj na kratko postriže. Kaj pa češ z zažganimi lasmi na glavi user posted image

(odgovor članu vesoljcek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ponesrečena trajna
25.11.2008 12:26:05   
Mišni
Ali počakati, da lasje zrastejo, kar traja precej časa in je potreben neprestan postopek vlaženja, ali vsakodnevno navijati lase na velike navijalke in tako ustvariti vsaj nekakšno "zdravo" pričesko.


Ja saj kaj pa ti še drugega preostane? Če se na kratko postrižeš, bo še slabše. Potem ti bo zažgan puhec na koncu stran štrlel, pa ga ne boš mogla na navijalke spravit.
Se je pa tudi meni že to naredilo, samo to pred 25 leti. A da danes tudi še trajne delajo?

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu vesoljcek)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ponesrečena trajna
25.11.2008 12:27:23   
kajalin*
jp,vsak dan navijat lase,pa nkol več k tej frizerki glavo tiščat!

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ponesrečena trajna
25.11.2008 12:41:10   
Tejči
Odvisno koliko je ponesrečena. Meni pred leti ni prijela in so lasje bili samo poškodovani in ravni enako kot prej. Vzrok: prvo barvanje na blond, pol še parkrat na rjavo in na vse to trajna--> strup za lase. Nič nisem kaj eksperimentirala, včasih sem se navila, večino časa pa sem bila ravna-na lase pa sem si dajala Gliss kur (oljni). Počasi pa sem si jih potem strigla in je kar hitro šlo vse uničeno stran. Sedaj pa se sploh več ne barvam in nič drugega na lase kot to olje in so laski lepi..brez vse te kemije še boljuser posted image

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ponesrečena trajna
25.11.2008 13:24:42   
Anonimen
A je trajna sploh še moderna?user posted image

(odgovor članu Tejči)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ponesrečena trajna
25.11.2008 13:25:59   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

A je trajna sploh še moderna?user posted image


Kaj ima pa to veze? A misliš, da vsi moderni po svetu hodimo?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ponesrečena trajna
25.11.2008 18:19:33   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

A je trajna sploh še moderna?user posted image


Kaj ima pa to veze? A misliš, da vsi moderni po svetu hodimo?


Naši sosedi na primer edino trajna pomaga, ker ima zelo redke in mastne lase.

Kaj pa vem, jaz bi probala veliko mandljevega olja in res se drži osnovnega pravila trajne - ne češi las - mogoče 1x na mesec in to samo mokre lase in jih potem spet zmoči. Pred tem pa uporabi še kakšno vlažilno kuro ali pa kaj podobnega.

Meni je dobra trajna samo takrat, če res zgleda kot naravni kodri. To pa žal obvladajo samo redki frizerji.

Drugače pa: trajna user posted image




< Sporočilo je popravil Olivija -- 25.11.2008 18:23:17 >

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ponesrečena trajna
25.11.2008 18:44:21   
brigitaa
Kaj pa silikon za lase....zna narest kr mali čudež

_____________________________

Kar ne ubije, te samo okrepi

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ponesrečena trajna
26.11.2008 9:06:12   
Čupka

IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

A je trajna sploh še moderna?user posted image


Saj trajne ne pomeni nujno kodraste ovčke. Lahko je "volumen" trajna, ki da pričeski samo večji volumen.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?