|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ponovno o poporodni depresiji
25.1.2005 8:47:36   
Anonimen
Ta grda novica je od včeraj:
Ponovno tragedija.38 letna ženska je z nožem večkrat zabodla svojo trimesečno hčerkico,še prej je svojo mamo poslal na stopnišče,češ,da nekdo kliče,zaklenila vhodna vrata in se znesla nad dojenčkom,nato si je sodila sama z nožem zabodla se je naravnost v srce.
Nesrečna mati ni preživela,za življenje male dojenčice pa se borijo v bolnišnici.Gospa je veljala za mirno in zelo prijazno osebo,nikoli ni kazala,da bi bilo kaj narobe z njenim zdravjem.Včeraj pa je podlegla depresiji.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Ponovno o poporodni depresiji
25.1.2005 8:56:22   
ČITA
Kje se je to dogajal???
Pa ne v SLO??!!! Aj ja?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Ponovno o poporodni depresiji
25.1.2005 9:01:01   
Anonimen
Ne ne,naši ne dajo v javnost takih novic,za medije nepomembne.Zgodilo se je v Italiji-Torino.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Ponovno o poporodni depresiji
25.1.2005 9:20:32   
kofetek2010
:((:((:(( katastrofa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Ponovno o poporodni depresiji
25.1.2005 10:28:10   
Pikabu
O groza. Me je kar pri srcu stisnilo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Ponovno o poporodni depresiji
25.1.2005 23:10:39   
puri
Joj, saj človek kar težko verjame, da se kaj takega dogaja!:rozica:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Ponovno o poporodni depresiji
26.1.2005 20:16:24   
viv_
Samo včasih bi bilo dobro da bi prišla taka novica v javnost - že za opozorilo tistim, ki se jih loti poporodna depresija, da bi si pravočasno poiskale pomoč oz. bi jih na to opozorili bližnji.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Ponovno o poporodni depresiji
28.1.2005 13:47:36   
Aljakop
HELLO!

To kar beremo in gledamo na Tv je ful strašno. Naj povem, da sem tudi sama imela poporodno depresijo:( in to celih 7 mesecev, presden sem odšla do zdravnika in mi je predpisal tablete. To je tako močnejše od tebe, da niti reagrirati ne moreš. Sama sem bila zelo utrujena, jokajoča, živčna, ta mala mi je šla blazno na živce, pa vsi okoli mene tudi.Bilo je kar hudo in predvsem zoprno za vse okoli mene, zato vsaj malo razumem kako se ženska počuti, ampak res ni opravičila za kakšna takšna dejanja. Za vse pa ki doživlajo podobno izkušnjo te nadloge pa...ne čakati, ampak je treba takoj ukrepati! Z mano je zdaj ok, spet sem vsela in predana mamica.
Bye :kuza:

BTW - sem spremenila nickname

Alja-kp :muca:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Ponovno o poporodni depresiji
29.1.2005 14:12:50   
Abby
No, pa hvala, ker si me zamorila s tako oslarijo, Neva! Vsi pač ne uživamo ob prebiranju takih packarij.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Ponovno o poporodni depresiji
9.2.2005 12:56:28   
leah
Jebmti,ampak ene pa so.Pišuka,ene bi pa za svojga doječka vse dale(tako kot jaz),samo da bi bilo vse ok.

Mislim,too much.Jaz temu ne bi reka depresija,ampak že kar psihoza.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Ponovno o poporodni depresiji
9.2.2005 13:18:14   
Anonimen
Abby saj te ni nihče prisilil,da bereš.Hvala za tvoje prijazne besede.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   Ponovno o poporodni depresiji
11.2.2005 14:24:41   
Abby
Po prvem porodu sem imela poporodno depresijo, pričakujem jo tudi tokrat, zato z zanimanjem pogledam pod naslov, ki obeta koristne informacije na to temo. Drugič daj naslov VEST IZ ČRNE KRONIKE, pa ne bom brala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Dragi, danes si pa vzamem prost dan!
Kar me je danes fasciniralo, je bil izraz na obrazu mojega dragega moža, ko sem mu rekla, da si bom vzela prost dan. 




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?