|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pop. malica za 8 mesečnika
15.4.2008 16:35:32   
ALEKSA13
Pozdravljene,

ker nimam več idej, kj ponuditi mojemu 8 m fantku za pop malico, bi mi bil dobrodošel kak namig oz kaj vi dajete. Ponavadi imava skuto ali kak jogurt, za večerjo pa kako mlečno žitno kašico ali kak ..lino. LP

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pop. malica za 8 mesečnika
15.4.2008 17:03:35   
Paštetka
za malico:
  • kruh namazan s sirčkom ali kislo smetano in cimetom
  • zmečkano sadje na kruhu
  • pasirano skuto z banano in avokadom
  • rižev ali koruzni vafelj
  • pa tudi od kakšnega keksa mu ne bo nič ali buhteljna  user posted image
  • kaj pa ti ješ za malico? user posted image


za večerjo:
  • gres
  • polento v mleku
  • carski praženec (lahko narediš samo na ruenjaku, če se bojiš beljaka)



< Sporočilo je popravil Paštetka -- 15.4.2008 17:07:43 >


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu ALEKSA13)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pop. malica za 8 mesečnika
15.4.2008 17:33:35   
sandra85
paštetka a 8 mesečniku se lahko že to daje? ma js mu moram še vedno vse pasirat-kako nej mu pol dam kruhuser posted image pa še zobkov nima
kako pa mu narediš carski praženec???pa to je ja suho, js mojemu user posted image ne upam dat drugo kot jogurte in skutice za malico (ali zizo seveda)user posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pop. malica za 8 mesečnika
15.4.2008 17:47:13   
Paštetka
jah, moja je vse to in nima še nobenega zobka.

Res pa je, da ji nič ne pasiram. Kruh pač namažem in trgam koščke ali ji narežem čist ma mičkeno in ji dajem v usta. Ona tako dolgo vrti to v ustih, da se spusti npr. kruh in nato požre. To je cca. 10-15 saekund za en košček.

Jaz praženec naredim kar s celim jajcem in dam še noter rozine. Potem pa ji dam kar lep kos v roke, da ga lahko drži. Na začetku je pač cuzala tak dolgo, da se je zmehčalo in je pojedla, zdaj pa kar trga z dlesnimi, zmelje (kako ne vem user posted image ) in zelo lepo je.

Zakaj bi bilo suho oz  zakaj ne bi bilo? user posted image Pa saj mu daš čaj zraven za piti. Lahko pa preliješ čez zmečkane borovnice ali drugo sadje (kašico) . hruško ali jabolko raje ne zvečer. Če pa nimate težav pa komot.

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 15.4.2008 17:49:51 >


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pop. malica za 8 mesečnika
15.4.2008 17:48:43   
ALEKSA13
Paštetka, ja to so dobre ideje za malico, samo moj noče jesti nič, kar ni zmiksano. Se že kar nekaj časa trudim s koščki, pa kaže bolj slabo. Zato sem že brez idej, kaj mu naj ponudim. Mleko pije pa samo še zjutraj - ga noče več.  Pa tudi je mali falot kar precej izbirčen. Rad ima sadje (to imava dop), in kakšne jogurte in skute, pa pire in bučke. To pa je tudi vse! Karkoli mu dam, noče.
Saj poje kak košček (eden ali dva) sredice od kruha, potem pa se začne daviti in noče več. In to je pri vsej nezmiksani hrani (tudi če je pretlačena). Zato si pa cele dneve "razbijam" glavo s tem, kaj naj mu skuham, da bo jedel. Upam,da bo kmalu kaj boljše.....user posted image LP

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pop. malica za 8 mesečnika
15.4.2008 17:52:25   
Paštetka
Aleksa, kaj pa če bi mu dala skorjo kruha ali keks?. Plazma je dobra, prav sladka. PA saj ga verjetno ne bo hudega, če ga učiš koščke jest s keksom user posted image

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 15.4.2008 17:59:38 >


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu ALEKSA13)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pop. malica za 8 mesečnika
15.4.2008 18:01:45   
sandra85
paštetka, meni se je pred 2 tedni skori zadavu z plazmon piškotkom(sem ga mogla fajn potolčt po hrbtu, pol pa je še v loku 2x bruhal) tako da mu ne upam dajat drugo kot fejst spasiranouser posted image

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pop. malica za 8 mesečnika
15.4.2008 18:12:58   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

paštetka, meni se je pred 2 tedni skori zadavu z plazmon piškotkom(sem ga mogla fajn potolčt po hrbtu, pol pa je še v loku 2x bruhal) tako da mu ne upam dajat drugo kot fejst spasiranouser posted image


sem že na prejšnji temi napisala, da se jih 99% skoraj tako davi. Moja sta se tudi. PA sem mu dala, ko je prišel k sebi še 1x keks, in še 2. pa je že vedel/a.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pop. malica za 8 mesečnika
15.4.2008 18:16:10   
Paštetka
moja pa npr. noče nič pasiranega. Kakšno sadno kašico še, pa tudi ne tako zelo. Zdaj npr. jemo ananas in ni šans, da ji spasiram. Mora obvezno dobiti kos, da ga cuza stiska z dlesnimi, če ne je tak jok, da joj.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pop. malica za 8 mesečnika
15.4.2008 18:17:22   
Ronči
Jaz sem naši user posted image  skoraj mesec dni davala piškot po koščkih...od čisto majhnega do večjih. Šele nato sem ji dala cel piškot. Ko se odlomi del, ga lepo zgrize(brez zob).

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pop. malica za 8 mesečnika
15.4.2008 18:18:56   
Paštetka
Aleksa, kaj pa če daš v mleko kakšne kosmiče: ovsene, prosene, koruzne, pa počakaš da se raztopijo? user posted image

Ali pa mlečen riž, proseno kašo v mleku kuhano, vse to lahko zmiksaš, če narediš bolj redko.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pop. malica za 8 mesečnika
15.4.2008 23:27:40   
petra a
šmor lahko nardiš z jabki

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pop. malica za 8 mesečnika
15.4.2008 23:31:23   
ZmajTolovaj
Kruh pač namažem in trgam koščke ali ji narežem čist ma mičkeno in ji dajem v usta. Ona tako dolgo vrti to v ustih, da se spusti npr. kruh in nato požre. To je cca. 10-15 saekund za en košček.


Jah pri nas je čist isto. Še bolj nobel se ji zdi kot brezvezna žlica. user posted image

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu petra a)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pop. malica za 8 mesečnika
16.4.2008 13:23:57   
Paštetka
sem se še eno malico spomnila. Moja je glihkar pojedla 2 suhi slivi. V Mullerju imajo ene take ful velike, mehke, ki jih zlahka požulijo, firme Seeberger.

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 16.4.2008 13:29:49 >


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pop. malica za 8 mesečnika
16.4.2008 14:07:48   
saskija
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

sem se še eno malico spomnila. Moja je glihkar pojedla 2 suhi slivi. V Mullerju imajo ene take ful velike, mehke, ki jih zlahka požulijo, firme Seeberger.


seeberger soft in so edine od te firme brez konzervansov, rumena vrečka in v dm so trenutno v akciji -15% user posted image

_____________________________

Dojenček se z vsakim dnem spreminja in raste in bo nekega dne odrasel in odšel;prah pa vas bo zvesto čakal.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Pop. malica za 8 mesečnika
16.4.2008 23:40:31   
dreamz
Meni tudi počasi zmanjkuje idej.

Dajem pa:
- jogurt ali skuto z banano ali s piškotkom (provala bom še z bio suho marelico)
- riccotto (italijansko skuto)
- kruh po majhnih koščkih (je počasi, vsak košček pomuzga in razmoči v ustih), provala bom še s sirčkom ali pa namočenega v am
- včasih mu dam žitno kašico, včasih kar flašo am

_____________________________



(odgovor članu saskija)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Pop. malica za 8 mesečnika
17.4.2008 9:01:27   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka



  • carski praženec (lahko narediš samo na ruenjaku, če se bojiš beljaka)





dobra idejauser posted image  Čeprov bi jst to raje zjutraj za zajtrk nardila...Se mi zdi mal "težka" zadeva za zvečer....

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Pop. malica za 8 mesečnika
17.4.2008 9:07:46   
Sisy
pri nas za malico dobi:

-skuto z sadjem
-kruhek z zdenka sirčkom
-gres (skuhan na mleku)
-sadje
-piškot
-maslen rogljiček
-jogurt (sadni)

.....


in še zbiram ideje.....user posted image

tole s carskim pražencom moram poskusit...user posted image

Večkrat ko boste poskusile dat svojim user posted image  kakšen kruhek (ali kaj podobnega) v roke prej se bodo navadili žvečit...Če bojo jedli same pasirane skutke in mleko ne morte pričakovat da se bodo naučili žvečenja....Lepo počasi pa bouser posted image

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Pop. malica za 8 mesečnika
17.4.2008 9:08:24   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: saskija

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

sem se še eno malico spomnila. Moja je glihkar pojedla 2 suhi slivi. V Mullerju imajo ene take ful velike, mehke, ki jih zlahka požulijo, firme Seeberger.


seeberger soft in so edine od te firme brez konzervansov, rumena vrečka in v dm so trenutno v akciji -15% user posted image


tut jst prisegam na te....so pa kar 2 eur....

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu saskija)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Pop. malica za 8 mesečnika
17.4.2008 13:42:13   
Paštetka
Sisy, ne, pa ni težek praženec. Mi ga zelo radi delamo. Sploh naš 2-letnik ga obužuje in že sam ve kaj gre vse noter in zraven nosi user posted image . PA daš čist malenkost olja, če imaš teflonsko ponev ali sploh nič. pa jaz velikokrat namesto rozin dam noter posušene brusnice user posted image . So sicer malo dražje vendar še bolj carske user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Pop. malica za 8 mesečnika
18.4.2008 11:49:30   
Ekaz
Na slabo žlico olivnega olja dam slabo žlico BEBE pšeničnega zdroba (rumena pakunga Droga Kolinska), ko malo porumeni zalijem s cca. 2,5 dcl tople vode, malo pokuham in dodam nariban korenček. Kuham precej dolgo. Skoraj vsa voda izpari in dodam žlico kisle smetane. Takšen obrok ima npr. za kosilo. Če ne kuhaš dolgo, ostane redkejše...je pa primernejše za malico. V bistvu juhica.

(odgovor članu ALEKSA13)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Pop. malica za 8 mesečnika
18.4.2008 12:35:09   
ThinkPink
Mora obvezno dobiti kos, da ga cuza stiska z dlesnimi, če ne je tak jok, da joj.


Nekaj me zanima.... pa dejansko potem poje vse kar ji daš v roko?

Npr. jaz dam moji pol žemljice, rogljiček, keksek...pa ga nekaj poje, večino pa zdrobi med rokami in pomaže po vsem kar pride. Tako da veliko večino hrane pristane po laseh, stolčku, tleh...Aja, stara je 8m, brezoba.

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Pop. malica za 8 mesečnika
18.4.2008 12:41:54   
Paštetka
Ne, ker nima zob in ne more tako lepo odtrgat. Potem ji jaz pomagam in ji trgam koščke in dajem v usta. TAk pa poje vse oz. veliko. Keks npr. poje cel sama. Tudi slivo, dateljn, banano, meso...torek kar je mehkega ali se topi. Žemljico ali kruh pa ji potem jaz trgam, ker preden bi ona vse to zmočila in odtrgala bi živčni zlom fasala, ko je lačna user posted image

Pa saj ni važno koliko, kje pristane hrane. Tudi naša je cela vsrana, ko je. Tako se pač učijo jesti. Kako se bodo pa naučili. Naša kuhinja zgleda po kosilu kot eno samo bojišče. user posted image  Bog ne daj da kdo pride k nam ta čas user posted image . Imamo še 2,5 letnika, ki tudi mora vse sam jesti. In ker je že "velik" noče imeti več slinčka. Tako, da bi ju včasih lahko direkt v stroj vrgla.

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 18.4.2008 12:46:23 >


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Pop. malica za 8 mesečnika
18.4.2008 12:50:57   
ThinkPink
Naša kuhinja zgleda po kosilu kot eno samo bojišče. Bog ne daj da kdo pride k nam ta čas .


Ja poznam to...user posted image  Jaz ji tudi skušam kaj dati v usta, samo ja tako zaposlena s svojim mučkanjem, da je vse skupaj bolj pacanje kot kaj drugega. Vaja dela mojstrauser posted image .

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Pop. malica za 8 mesečnika
18.4.2008 17:01:35   
izabella1
Itak se morajo malčki še naučit vse te procedure hranjenja. Jim je le še vse igra.

Moji ful dogaja, ko ji dam kako domačo žemljico (pač alergija na pšenico in pečem doma). Sicer je pol za polno smetišnico, pa kaj. user posted image

Za popoldansko malico ji kuham tudi kak puding (na mleku ali kompotovi vodi) Trenutno smo feni rozin in sliv, saj ima najbrž banane, jabka in hruške že polno rit user posted image Ji zmiksam skupaj z mlekom ali sokom in po potrebi še zgostim s kakšnim piškotom ali riževo kašico. Ali pa naribam jabolko, speštam banano in piškot.

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Neverjetne porodne fotografije
Porodne fotografije, ki vas bodo pustile odprtih ust.
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?