|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Popoldanske dejavnosti - predšolski otroci
7.9.2011 9:58:47   
BAMBINA_
No, mene pa zanima, v kakšne popoldanske dejavnosti vključujete svoje predšolske otroke. Telovadba, tečaj angleščine, plesanje, glasbena šola... (pri kateri starosti)?

_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Popoldanske dejavnosti - predšolski otroci
7.9.2011 10:18:35   
Gordana-3
naša 5-letnica je letos začela hodit v baletno pripravnico. ta večja je v tem obdobju starosti hodila eno leto na plavanje, eno leto pa na angleščino. ugotovila sem, da je za ang. bilo škoda denarja user posted image

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Popoldanske dejavnosti - predšolski otroci
7.9.2011 10:38:55   
Najaa
Naša lani 4-letnica je hodila na plesne, za letos se pa še odloča(mo) kaj bi.

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Popoldanske dejavnosti - predšolski otroci
7.9.2011 11:40:42   
kajalin*
Od 2-5 let je hodila enkrat tedensko na plesne,lani pri 5l pa je začela dvakrat tedensko trenirat ju-jitsu poleg plesnih.Letos v 1r ima dvakrat tedensko trening namesto plesnih pa glasbena pripravnica enkrat tedensko.Vse to ji ji odgovarja in morem reči,da ji je med počitnicami prav falilo,jo je bilo treba vozit na razne delavnice.
Mislim pa,da vsak otrok potrebuje drugače,to boš kot mama najbolj sama poznala koliko in kaj.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Popoldanske dejavnosti - predšolski otroci
7.9.2011 12:51:07   
end1
moja 5 letnica je lani hodila na folkloro, plesne in k telovadbi, letos tudi in bom vsaj k telovadbi vpisala še 3 letnika, pa k folklori če ga bodo hotli sprejet, ker je res posrečen.

Imamo pa fanj, da imajo plesne in folkloro kar v učilnicah vrtca pred zaključkom, na telovadbo pa jih organizirano peljejo, tako da sem jo le odpeljala.

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Popoldanske dejavnosti - predšolski otroci
7.9.2011 14:00:39   
felicia
no mi smo našga - enake starosti kot vaš- letos vpisali v atletsko šolo brigite bukovec, bomo videli kako bo

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Popoldanske dejavnosti - predšolski otroci
7.9.2011 16:10:38   
Dashenka
3 leta: 1x tedensko telovadba
4 leta: 2x tedensko telovadba
5 let: 2x tedensko telovadba + 2x tedensko angleščina
6 let: 2x tedensko telovadba + 2x tedensko angleščina + 1x tedensko klavir (zanekrat privat, da vidimo, če je iz pravega testa user posted image )

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
7.9.2011 18:30:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Dashenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Popoldanske dejavnosti - predšolski otroci
7.9.2011 18:48:18   
ronja
Zenkrat nista bili še na ničemer. NIsta imeli neke velike želje in že tako smo včasih komaj skvačkali dneve skupaj, ker znajo bit kar nabiti (razni obiski, trgovina, rihtanje tega in onega...) in jima je potem falilo, če nismo imeli dovolj "našega časa".
Letos pozno spomladi pa je pokazala zanimanje, da bi šla na kake plesne (ampak so se ravno končevale), ker so hodile njene prijateljice. Zdaj je v drugi skupini in ne vem, kam hodijo te punčke in niti ne vem, s katerimi se bo ujela (ker mi je jasno, da ne bi hodila zaradi plesa, ampak zaradi prijateljicuser posted image ), tako da bom počakala, da pove, kam bi rada šla, če bo kaj želela.

Sem pa razmišljala, da bi uvedla doma 1x na teden glasbeno urico in 1x na teden angleščino, da bi prav določila dan in uro, sicer se človek tega ne drži, tako pa otroci sami zatežijo, če pozabišuser posted image . Dokler sem upala, da bom ok, sem imela tudi namen kupit karte za bazen in da bi hodile 1-2x na teden in bi mogoče Ronjo naučila plavat... Ampak to zdaj žal ne pride v poštev. No, pa mogoče drugo leto.

Vem, da ni isto, če se otroci "učijo" v skupini ali pa če se starš heca z njimi doma - nisem pa ziher, da je slednje slabše. Naučijo se kaj dosti itak v nobenem primeru ne, veselje do tega in kako osnovo jima pa lahko tudi sama dam;). Če bi imela neomejeno časa in denarja, bi ju seveda kam vpisala, tako pa se mi zdi boljše, da se preselimo na kak kvadrat večje stanovanje ali kakih 100 metrov bližje centru kot pa to, da hodita na razne dejavnosti - saj kot sem videla pri njenih prijateljicah, spomladi, ko so se začeli lepi dnevi, nobena ni več hotela hodit - čeprav so bile baje zelo navdušene nad plesnimi/telovadbo/... Ampak seveda se je fajn tudi po igrišču jagat in jih je bilo težko dol spravit. Potem pa ne vem, koliko ima to smisel, da ga prepričuješ/siliš, da gre... Ipak so še otroci...


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Popoldanske dejavnosti - predšolski otroci
7.9.2011 21:29:08   
urshak
Oprosti dashenka, ti pa nisi pri zdravi pameti, pa ne mi rečt da si otrok to želi obiskovat, mislim, da je bilj to da se ti čim manj ukvarjaš z njo. Se mi kar kocine pokonci postavijo, ko berem kaj takega, kako so bogi otroci obremenjeni. Pa ne mislit, da govorim na pamet, ampak iz 18 letne pedagoške prakse. Čist vsako leto poslušam malčke, ki jokajo, kam vse jih je mama vpisala in da se nimajo časa igrat. Ne pozabit, da so to otroci, ki za svoj zdrav duševni in fizični razvoj potrebujejo čas za igro, sploh pri tej starosti, ne pa da mame tekmujete med seboj, kateri otrok bo imel več popoldanskih dejavnosti.
Pa brez zamere.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Popoldanske dejavnosti - predšolski otroci
7.9.2011 21:30:20   
urshak
Bravo, ronja, to je zdravo razmišljanje.

(odgovor članu urshak)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Popoldanske dejavnosti - predšolski otroci
7.9.2011 21:45:18   
marjetica8
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Zenkrat nista bili še na ničemer. NIsta imeli neke velike želje in že tako smo včasih komaj skvačkali dneve skupaj, ker znajo bit kar nabiti (razni obiski, trgovina, rihtanje tega in onega...) in jima je potem falilo, če nismo imeli dovolj "našega časa".
Letos pozno spomladi pa je pokazala zanimanje, da bi šla na kake plesne (ampak so se ravno končevale), ker so hodile njene prijateljice. Zdaj je v drugi skupini in ne vem, kam hodijo te punčke in niti ne vem, s katerimi se bo ujela (ker mi je jasno, da ne bi hodila zaradi plesa, ampak zaradi prijateljicuser posted image ), tako da bom počakala, da pove, kam bi rada šla, če bo kaj želela.

Sem pa razmišljala, da bi uvedla doma 1x na teden glasbeno urico in 1x na teden angleščino, da bi prav določila dan in uro, sicer se človek tega ne drži, tako pa otroci sami zatežijo, če pozabišuser posted image . Dokler sem upala, da bom ok, sem imela tudi namen kupit karte za bazen in da bi hodile 1-2x na teden in bi mogoče Ronjo naučila plavat... Ampak to zdaj žal ne pride v poštev. No, pa mogoče drugo leto.

Vem, da ni isto, če se otroci "učijo" v skupini ali pa če se starš heca z njimi doma - nisem pa ziher, da je slednje slabše. Naučijo se kaj dosti itak v nobenem primeru ne, veselje do tega in kako osnovo jima pa lahko tudi sama dam;). Če bi imela neomejeno časa in denarja, bi ju seveda kam vpisala, tako pa se mi zdi boljše, da se preselimo na kak kvadrat večje stanovanje ali kakih 100 metrov bližje centru kot pa to, da hodita na razne dejavnosti - saj kot sem videla pri njenih prijateljicah, spomladi, ko so se začeli lepi dnevi, nobena ni več hotela hodit - čeprav so bile baje zelo navdušene nad plesnimi/telovadbo/... Ampak seveda se je fajn tudi po igrišču jagat in jih je bilo težko dol spravit. Potem pa ne vem, koliko ima to smisel, da ga prepričuješ/siliš, da gre... Ipak so še otroci...



Podpis pod tole! Sama delam v glasbeni šoli in kljub temu da je to moj poklic, moram rečt da se mi ne zdi prav da glasbena šola toliko zahteva od otroka. Ja za tistega, ki to sam želi in ki izkaže željo po nadaljevanju glasbenega študija. Ma tko talentirani otroci so zelo redki in velika večina bi radi igrali inštrument za svoje veselje. Tudi glasbena šola sama ima na otroka ogromno drugih vzgojnih učinkov, kot so pridobitev vztrajnosti, koncentracije v danem trenutku, trening nastopanja, premagovanje treme itd...Vedno bolj gre v to smer, da se ta "popoldanska dejavnost" tretira kot čisto prava šola in sploh ni več popoldnaska dejavnost - zahteva namreč celega otroka. In mam občutek da se druge "popoldanske dejavnosti" približujejo temu, da kaj kmalu ne bojo več samo popoldanske dejavnosti. In potem smo tam, ko ima otrok preveč vsega in na koncu ne zmore, se posledično čuti neuspešen in zgubi orjentacijo kaj bi dejansko rad in čemu bi se želel bolj posvetiti.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Popoldanske dejavnosti - predšolski otroci
7.9.2011 21:45:34   
ZARA
Zara do šole ni hodila nikamor, razen poletje pred šolo na plavalni tećaj 14 dni. In ene par mesecev folklore. V prvem razredu = izrazni plesi + ure pravljic + pevski zbor. Drugi razred enako. "AGRFT dejavnosti" jo očitno veselijo, hehe... Aja, pa eno uro/teden imajo angleščine. Dejavnosti so vse v sklopu šole, torej do 15 ure.

< Sporočilo je popravil ZARA -- 7.9.2011 21:51:14 >


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Popoldanske dejavnosti - predšolski otroci
7.9.2011 21:48:32   
Anonimen
3 x na teden gimnastika, da se razgiba.
2 x na teden angleščina, ker uči prijateljica, v svoji šoli, pa vzame punčke s seboj.

Potem pa k sreči pride vikend user posted image .

(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Popoldanske dejavnosti - predšolski otroci
7.9.2011 22:16:06   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: marjetica8
...velika večina bi radi igrali inštrument za svoje veselje.

No, jaz pa menim, da dokler je izbrana interesna dejavnost v veselje otroku in ne predstavlja (pre)obremenitve zanj, ni nič narobe, če nima za to posebnega talenta. Sploh pri predšolskih otrocih se mi zdi, je važno predvsem to, da se otrok teh uric veseli ne glede na talent, se bo pa naučil nekaj osnov. No, naš mali je npr. ravno za glasbeno šolo izrazil željo (da bi se učil igrat na kontrabas user posted image user posted image ali kitaro), pa je opustil misel na to, ker je lahko izbral samo eno dejavnost. In je na koncu zmagala plavalna šola. Tako kot prav Ronja, ga pa imam tudi jaz namen nekaj osnov angleščine naučiti sama (preko igre, pesmic, morda preko dnevne rutine kakšno besedo..).


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu marjetica8)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Popoldanske dejavnosti - predšolski otroci
7.9.2011 22:25:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

IZVIRNO SPOROČILO: marjetica8
...velika večina bi radi igrali inštrument za svoje veselje.

No, jaz pa menim, da dokler je izbrana interesna dejavnost v veselje otroku in ne predstavlja (pre)obremenitve zanj, ni nič narobe, če nima za to posebnega talenta. Sploh pri predšolskih otrocih se mi zdi, je važno predvsem to, da se otrok teh uric veseli ne glede na talent, se bo pa naučil nekaj osnov.


Točno to.
Moja punčka ni niti približno za gimnastiko - je pa fajn, ker so to osnove gibanja, ona pa tudi rada hodi, ker je športen tip, in, kar je najbolj važno, ker gredo skupaj s prijatelicama. Če ne bi želela hoditi, pač ne bi, bi šli pač ven na zrak (da je ne bi obremenjevali user posted image )..tako pa hodi na organizirano obliko gibanja. Ne vem, kaj bi bilo po mnenju nekaterih tukaj tako obremenjujočega.

Plus, otrok mora pač poskusit, kaj mu je všeč in kaj ne, in drugače, kot da gre tja in to naredi po nekem urniku, ne gre.

(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Popoldanske dejavnosti - predšolski otroci
8.9.2011 8:31:38   
uškinamama
Nikamor. No pri 3 ,5 je začel s tedenskim učenjem smučanja (to pomeni enkrat na leto (do sedaj 3x)  in ne vsak teden user posted image ), pri štirih s plavalnim tečajem (1 x na teden 6 mesecev), letos pomladi tečaj rolanja.
Zdaj , ko je pručru gre pogledat na prvo uro karateja - če mu bo všeč bo hodil. Pravi pa, da je njemu najlepše popldne plavati in kolesariti s tatkom user posted image . Tatek pa nima pravo glasanja.
Jeziki - živimo na dvojezičnem območju, tako, da govori oba jezika. Angleščino pa mu sama kaj povem, oziroma zdaj ima neko foro, ko sprašuje " kako bi to rekli tisti , ki živijo v avstrii, angliji.... Luštno.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Popoldanske dejavnosti - predšolski otroci
8.9.2011 8:42:59   
marjetica8
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

IZVIRNO SPOROČILO: marjetica8
...velika večina bi radi igrali inštrument za svoje veselje.

No, jaz pa menim, da dokler je izbrana interesna dejavnost v veselje otroku in ne predstavlja (pre)obremenitve zanj, ni nič narobe, če nima za to posebnega talenta. Sploh pri predšolskih otrocih se mi zdi, je važno predvsem to, da se otrok teh uric veseli ne glede na talent, se bo pa naučil nekaj osnov.


Točno to.
Moja punčka ni niti približno za gimnastiko - je pa fajn, ker so to osnove gibanja, ona pa tudi rada hodi, ker je športen tip, in, kar je najbolj važno, ker gredo skupaj s prijatelicama. Če ne bi želela hoditi, pač ne bi, bi šli pač ven na zrak (da je ne bi obremenjevali user posted image )..tako pa hodi na organizirano obliko gibanja. Ne vem, kaj bi bilo po mnenju nekaterih tukaj tako obremenjujočega.

Plus, otrok mora pač poskusit, kaj mu je všeč in kaj ne, in drugače, kot da gre tja in to naredi po nekem urniku, ne gre.


No, sej ravno to pravim - da glasbena šola ful preveč gleda na sam talent otroka in pozablja na to da so tudi otroci, ki bi inštrument radi igrali zgolj za lastno veselje in ne za tekmovanja in nadaljevanje študija. Z organizirano obliko učenja ni nič narobe in itak ne gre drugače. Jst samo poudarjam pasti, v katere se ujamejo mnogi starši - da otroka vpišejo v preveč dejavnosti (seveda z dobrim namenom, da bo lažje izbral kaj mu je zares všeč), ki zahtevajo celega otroka in potem otrok izgubi orjentacijo. Take so moje izkušnje z mnogimi učenci, ker pridejo do točke, ko program rata težji in zahteva več vaje doma, ko pride zraven še orkester in se zgodi da začne otroku bit glasbena šola samo še v breme. Starši pa, jasno, vztrajajo da otrok konča program in dobi potrdilo o končani stopnji, ker jim zna to koristit za naprej.  Nikakor pa nisem proti institucionalnim dejavnostim - otrok tu marsikaj dobi, se marsičesa nauči, tudi če ni posebni talent.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Popoldanske dejavnosti - predšolski otroci
8.9.2011 8:50:18   
pety78
Naš fant pa od 3. leta hodi na plesne urice, lani pa je začel obiskovati rocknroll in karate. Letos, ko je prvošolček, bo verjetno tako tudi ostalo.

Hči pa je stara 3. leta in sem jo tudi vpisala v plesne urice, ki so 1x na teden. Je bila že lani tako navdušena, ko smo sina vozili in govorila, da bo ona tudi hodila plesati, ko bo velika. user posted image


_____________________________



(odgovor članu marjetica8)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Popoldanske dejavnosti - predšolski otroci
8.9.2011 8:58:09   
Anonimen
Do zdaj nobena ni hodila nikamor, mogoče bo letos 5-letnica šla v plesne vaje, nekaj kaže interes, se morava še pomeniti kako in kaj. Se mi zdi za tako starost 1x tedensko čisto dovolj obveznosti.
Razgibata se dovolj doma, ker imata okoli hiše dovolj prostora, plezata po drevesih, tekata po travniku, skačeta po hiški na drevesu in se žogata do onemoglosti, predvsem pa sta na svežem zraku.

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Popoldanske dejavnosti - predšolski otroci
8.9.2011 9:05:24   
thaiss
naš lani 3,5 letnik je hodil 4 mesece na atletiko, potem mu pa ni bilo preveč všečuser posted image  in ga nismo silili.
letos oktobra štartamo z gibalnimi uricami na drugi lokaciji, kar je pa njemu najbolj pomembno, so lahko starši zraven.
Neki ga probam še prepričat če bi šel na plavanje, ker je to poletje splaval, pa ga ne prepričam...sej ga niti ne želim na silo prepričevat, ker potem bo kontra učinek. Dokler je še tako lepo toplo vreme plava vsak dan v morju.

jeziki - tudi mi smo na dvojezičnem območju, nekaj osnovnih ital. besed pozna, ital. tv programi mu ne predstavljajo težav,za njegovo starost čisto dovolj.

on si sicer želi igrat tenis in nogomet, samo pred 6 letom starosti ga nimamo kam peljatuser posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Popoldanske dejavnosti - predšolski otroci
8.9.2011 9:15:21   
takotako
Telovadba 1xna teden-v okviru vrtca tak da ga tisti dan pridem iskat 1h kasnej. to od 3 leta narprej.

Letos ga bi sicer vpisala na tečaj plavanja sam ne vem če bo hotu it. Bomo vidl. Ampak to bi tako po 1h na teden ali dva.

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Popoldanske dejavnosti - predšolski otroci
8.9.2011 9:32:36   
Jada82
Ja, tud jaz se strijam z ronjo! Sploh za majne otroke se mi zdi še prezgodaj, da bi jih kam vpisali .... itak maš pa pomoje še več dela, da ga tja pelješ, pol je pa itak to ponavadi 1 uro, pa ga morš iskat .... s tem letanjem je še več dela in organiziranja. Pa tud nam že komaj znese, zdaj ko je služba, pa da smo vsi 3 skupaj ... kaj pa vem. Jaz bom tamalo kam vpisala, ko bo tud sama pokazala kakšno zanimanje. No, zdaj je itak še premajhna, mogoče pri kakšnih 3 letih, ampak to sem razmišljala na eno dejavnost tedensko. Trenutno rada pleše ... kaj pa vem. Se pa da tudi doma dosti ukvarjati, pa na ta način preživiš še veliko kvalitetnega časa skupaj, tega pa se mi zdi, da v današnjih časih vse bolj primanjkuje ... Da pa bi otroka silil, da nekaj trenira, se ukvarja ... to pa sploh ne ...
Jaz sem v 1. razredu hodila na ang., potem sem se premislila, sem v 2. hodila na plesne, premislila, v 3. hodila na nemščino, potem pa se je mami ujezila in rekla, da zdaj je pa dovolj, in sem od takrat dalje hodila na nemščino ... no, od te nemščine nimam nič ... niti nisem rada hodila, niti se nisem nič kaj naučila user posted image

(odgovor članu takotako)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Popoldanske dejavnosti - predšolski otroci
8.9.2011 9:32:52   
Nika v službi
Glede dejavnosti sem jaz prepričana, da manj je več. Da otroci v tem času potrebujejo predvsem igro, obveznosti bo še prekmalu veliko in preveč. V 1. razredu tako naše Nike ne bomo zasuli s tisoč in eno aktivnostjo, nenazadnje so to pri nas v šoli tudi izrecno poudarili oz. velja pravilo, da nekako 2 obveznosti na teden. Nika bo hodila k verouku, ki je 1x tedensko 45 minut, nadaljevala bo s plavanjem v Atlantisu (plava že 1 leto in ji je strašno všeč), ki bo prav tako 1x tedensko 60 min, najverjetneje pa si bo lahko izbrala eno dejavnost v okviru šole, pogoj je edino ta, da bo potekala v času njenega siceršnjega bivanja tam (torej do 15:00). Pri nas je teh stvari sicer kar nekaj, tako da še ne vem, kaj si bo izbrala. Urniki in seznami bodo zunaj do sredine meseca, začetek dejavnosti pa je 1. oktober, tako da imamo še kar nekaj časa za odločitve. Sama je sicer izrazila željo, da bi trenirala košarko, vendar sprejemajo šele dekleta od 3. r. dalje. Izbrane aktivnosti bo obiskovala do konca, prekinitve so samo v izjemnih primerih (taka je nenazadnje tudi politika naše šole in mentorjev, če s(m)o že starši tukaj včasih šibki).

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu takotako)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Popoldanske dejavnosti - predšolski otroci
8.9.2011 10:11:35   
Leela
IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

Glede dejavnosti sem jaz prepričana, da manj je več.


tudi jaz tako mislim. Super se mi zdi vpisat otroka na kakšne gibalne urice. Sploh, če živiš v bloku in je otrok apriori manj zunaj, da bi se razgibal. Tudi ni isto, če starš sam teka z otrokom ali to delajo otroci skupaj (to je itak samo urco na teden). Plavanje je sploh fino. Moj tavečji je hodil na otroško telovadbo 1x na teden, kasneje smo probali s plavanjem ampak je moral nehati (dermatitis). Letos bo šel na judo 2x na teden. Obisk interesne dejavnosti pa eventuelno v času šole.
Tamalega pa zaenkrat zaradi problemov z logistiko ne bomo nikamor vozili, bo pa tudi kasneje šel na gibalne urice.
Glasbena šola pa se tudi meni zdi prevelika časovna obveznost.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?