|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Poročna pričeska
22.1.2006 11:17:56   
Sofi
Kakšno frizuro ste imele, ko ste stopile v zakonski jarem? Jaz se poročim junija in nimam pojma, kakšno naj imam.

Če ima katera kakšno slikico v albumu, bi bila zelo vesela.

lp

_____________________________

Domišljija je začetek ustvarjanja.
Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš.
(G.B. Shaw)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Poročna pričeska
22.1.2006 12:17:19   
total
Men so ful lepe čist naravne pričeske z kakšnimi cvetlicami v laseh ali kronico.Mogoče čist mal speto in skodrano.

(odgovor članu Sofi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Poročna pričeska
22.1.2006 14:37:51   
CIPRESA
Mojo imaš na ogled v albumu pod naslovom "avatar". Nič kaj posebnega ampak meni je bila všeč.


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Poročna pričeska
23.1.2006 12:26:24   
Katrin
Jaz imam dolge lase. Na poročni dan sem imela lahko nakodrano pričesko, zgoraj spete z okrasnimi lasnicami  in spodaj spuščene in pa tiaro.

Lp user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Poročna pričeska
30.1.2006 21:47:40   
MajaPRO
Jaz  sem imela spete lase, vendar ne stroge pričeske - malo sfederčkov, nekaj konic je štrlelo, nekaj spodnjih pramenov pa je bilo ven (zlikani). V pričeski je bilo tudi 12 malih vrtnic, ki sem jih dobila ob izposoji poročne obleke. V bistvu ni bila nič posebnega, je pa bila praktična in moderna. Sicer pa pokukaj v album!

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Poročna pričeska
31.1.2006 0:32:50   
Nasy
jaz sem imela tudi nakodrane lase, malo spete na vrhu in bele vrtnice vpletene. Je pa staver taka, da imam jaz ko špagete ravne lase in se mi takoj zravnajo, no, saj je videt na sliki(album), ni kaj veliko držalouser posted image

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu MajaPRO)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Poročna pričeska
31.1.2006 7:16:35   
CUKRČEK
Jaz imam dolge lase in sem imela spete s špangicami. Med lase sem imela še vpletene male bele vrtnice.
Zadaj sem imela skuštrane oz. so mi ven štrlele.


Po moje je najbolj praktično, če so lase spete.....pač ostanejo na mestu cel dan in noč. Jaz imam ful težke lase in tudi če bi si naredila kodre, bi imela čez par ur spet čist ravne lase.


MajaPRO, ful si imela lep šopek.....tudi jaz sem imela vse v rumenih vrtnicah. Malo drugače, da niso vedno rdeče vrtnice.

Nasy, ja tudi jaz imam take lase, da takoj dol padejo. Prav zarad tega je praktična speta frizura.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Sofi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Poročna pričeska
31.1.2006 7:34:45   
puncica
Imam dolge lase in klasika ala spete gor mi ni všeč zato sem sama imela spuščene in nakodrane s figarom, zgoraj sem imela zvitke, tako kot en trakec in potem vpletene noter bele rožice, men je bila frizura FULLLLL všeč in sem vesela da me je frizerka upoštevala in naredila frizuro čist po mojih željah. Je pa seveda odvisno kako dolge lase imaš, ker če imaš prekratke vse skupaj ne pride tako lepo, no mogoče če se mi bo dal bom dala slikco noter ko pridem domov. 

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Sofi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Poročna pričeska
31.1.2006 9:06:48   
LARIKA
Jaz sem imela čist preprosto frizurco, kodre spete zadaj nad tilnikom, potem pa spredaj rožice v laseh
upam da bo link prijel, takole pa zgleda moja frizurca
http://www.moj-album.com/slike/549599/1Bec3g7liTFTuxGW.jpg

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Poročna pričeska
2.2.2006 15:26:51   
Barči78
Sem ti v album prilepila še mojo frizuro na poroki, spete lase so krasile 3 rdeče vrtnice, ravno take, kot sem jih imela v šopku, priče in šofer pa na oblekah.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu LARIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Poročna pričeska
18.2.2006 19:04:56   
Sulfinija
Tudi moja poročna frizurca je v mojem albumu in si jo oglej na glavi sem imela kronico lase pa tkole spete v obliki rožič majhnih iz las seveda.Pa si jo oglej.

LP Mojcauser posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Poročna pričeska
19.2.2006 13:05:19   
Anonimen
mojo tut lahko vidš v albumu

(odgovor članu Sulfinija)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?