|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Poročni prstan
25.4.2006 9:46:34   
mamči
Mene pa zanima, za kakšne poročne prstane ste se odločili. Ali za take iz rumenega zlata, belega, ali kombinacija obojega.
Predvsem če recimo nosite ostali nakit, kako se potem skombinira. Izpade hecno, če je poročni prstan iz npr. rumenega zlata, pa pol prstani, ura iz srebra / belega zlata user posted image . Pol je bolše imet poročne v kombinaciji obojega belega in rumenega ?

Skratka, kako ste se odločile in ali vam zdaj, ko se precej nosi nakit postane kdaj žal, ker se prstan ne ujema preveč?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Poročni prstan
25.4.2006 9:53:08   
Anonimen
Meni je zelo všeč belo zlato. Ker pa je preveč podobno srebru in ker sem hotela, da se na 100m vidi, da je prstan poročni (čeprav nosim samo en prstan in še to na prstancu leve roke), sva naredila kombinacijo belega in rumenega.

(odgovor članu mamči)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Poročni prstan
25.4.2006 9:55:01   
kofetek2010
iz belega zlata in sploh ni tak, da se mu vidi, da je poročni, je bolj tak modern user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Poročni prstan
25.4.2006 9:55:53   
CUKRČEK
Najina poročna prstana sta iz rumenega zlata...četudi mogoče kdaj dam nase nakit druge barve....pa kaj, pač poročni bolj izstopauser posted image naj vedo, da sem poročenauser posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Poročni prstan
25.4.2006 9:59:48   
viv_
Midva imava poročnega iz rumenega zlata. Sta pa taka mal "odštekana", delala nama jih je ena zlatarka na Bledu. Nosim pa itak skoraj samo njen nakit, ker mi je ful všeč.

Tole so najini prstani: http://laurus.bled.si/najini prstani

Več o zlatarni pa na: http://laurus.bled.si/s.exe

< Sporočilo je popravil puncica -- 28.10.2006 21:20:34 >

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Poročni prstan
25.4.2006 10:01:57   
Anonimen
midva mava prov iz tega razloga prstana ki se lahko obrneta in sicer sta bolj štirioglata in pol je ena polovica prstana iz belga druga pa iz rumenga zlata...in pol glede na to kak zlato maš drug na seb tako obrneš prstan da je bel al pa rumen na vrhu..upam da si znaš predstavlat :)

(odgovor članu mamči)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Poročni prstan
25.4.2006 11:32:48   
Lunca1
Viv meni ne odpre.

Midva razmišljava o belem zlatu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Poročni prstan
25.4.2006 11:37:41   
puncica
Midva imava kombinacijo belega, rumenega in rdečega zlata, pa briljant noter.

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Poročni prstan
25.4.2006 12:06:23   
LARIKA
Midva sva se odločila za prstane iz belega zlata,ker nama rumeno ni všeč. Še slikca http://www.moj-album.com/slike/549599/MuqxK27fnfpIonzi.v.jpg
Nama so full všeč, za naju čisto nekaj posebnega,..s posebnim pomenom user posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Poročni prstan
25.4.2006 12:42:29   
Maxica
Najini so pa narejeni po tem modelu:
user posted image

Jaz sem prej nosila same zlate prstane, potem mi je pa mož kupil zaročni prstan iz belega zlata, pa še poročna sta iz belega zlata, tako da sedaj nosim vse (tudi uhane) iz belega zlata. Čeprav marsikdo potem misli, da imam srebrn nakit.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu LARIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Poročni prstan
25.4.2006 12:59:14   
Mala Vita
Midva imava kombinacijo belega in rumenega z briljantom

< Sporočilo je popravil Mala Vita -- 25.4.2006 13:00:20 >

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Poročni prstan
25.4.2006 13:17:50   
MarijaPo
midva sva izbrala neskladna prstana (sploh ne paseta skupaj)
moj je v resnici tascin prstan, ki je bil kupljen na kubi pred 20 leti in ima 13 diamantkov in je iz belega zlata, mozev je pa frey wille manhattan kolekcija:

http://www.frey-wille.com/

ta prvi v vrsti vzorcev, se da gor kliknit

sicer moz vec nosi prstan kot jaz, tako da ni neke panike, da ne bi bila neusklajena, je pa maticarka res kar pogledala, ko je videla dva cist razlicna (po stilu, materialu,...) prstana

< Sporočilo je popravil puncica -- 28.10.2006 21:24:47 >

(odgovor članu Mala Vita)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Poročni prstan
25.4.2006 14:48:50   
Anonimen
user posted image



MODEL SHOWN: 6mm wide, size 6, polished finish, $225 in 6Al4V titanium,


Evo tolk si me zrajcala s temi prstani, da sem jih šla prov na net iskat...:) Midva sva jih dala po tem modelu narest k enmu zlatarju.

Drgač pa poglejte to net stran k ma res ful dobrih prstanov, od navadnih do ful odpulenih
http://www.titaniumrings.com/


< Sporočilo je popravil puncica -- 28.10.2006 21:29:30 >

(odgovor članu mamči)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Poročni prstan
25.4.2006 15:10:13   
Nasy
midva imava tudi kombinacijo belega in rumenega zlata..je pa tak, valovit, ne vem, kako naj povem, spodaj je rumen, gor je pa iz belega zlata valovit obroček, ta nama je bil nekaj posebnega

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Poročni prstan
25.4.2006 19:34:16   
mamči
Hvala punce za trud in lepe ideje !

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Poročni prstan
25.4.2006 21:25:35   
Anonimen
čisto navadne, rumene, pol cm široke, gladke.

(odgovor članu mamči)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Poročni prstan
26.5.2006 20:03:38   
frrrr
js mam pa eno vprašanje... ali so za poroko obvezni prstani oz. ali morajo biti iz žlahtne kovine?

stvar je taka... midva se nameravava poročiti, vendar prstanov ne misliva nosit...
fant ga ne bo, ker je to nevarno user posted image njegov oče je ostal skoraj brez prsta zaradi prstana in zdaj že 20 let ne nosita prstanov... moj fant se pa po svojih starših zgleduje
jaz imam pa tut mal smešne roke... so bolj debeli, kratki in poraščeni... prstan sploh ne paše gor oz. se fejst smešno počutim, če ga nosim
torej midva bi imela prstane nekje spravljene za spomin... kao poročni prstani... in za spravit v skrinjico se mi zdi brezveze dat 50 jurjev al po kolk so prstani.... raje jih prihranim za kaj bolj nujnega za bebo, ki jo čakamo

tiste, ki se vam zdi poroka full lep običaj, verjetno tega ne boste razumele... mogoče pa se najde katera, ki me razume in pozna odgovor na moje vprašanje

vsem, ki ste si izbrale prstane po svojih željah in zamislih, pa čestitam in jim želim srečno in zaljubljeno življenje v dvoje... ali mal več user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Poročni prstan
27.5.2006 13:01:17   
Anonimen
frrr prstani niso obvezni oz so lahko tut plastični če teb tko paše

(odgovor članu frrrr)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Poročni prstan
27.5.2006 19:36:41   
koala
Če so obvezni ali ne ne vem, poznam pa par, ki ima lesene poročne prstane.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Poročni prstan
28.5.2006 14:08:50   
frrrr
kk odbito... hvala za informacijo!

potem si morava nekaj izvirnega zmislit user posted image

ko sva se prvič poročala, pred davnimi osmimi leti... bolj za foro oz. mogla sva določit nek uraden začetek najine zveze... bili smo ravno na maturantskem izletu... sva imela prstane iz servietk in sva si te servietke zavezala okrog prstov (je kr težko, če se ti zaradi živčnosti roke tresejo user posted image )
termin je bil 7.7., 7 minut čez 7 in smo bili ravno po večerji... najine priče sta pobrale prvi priročni stvarci - servietki user posted image

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Poročni prstan
30.5.2006 15:29:33   
Lu
Midva sva se z mojim malo hecala in sva rekla, da bova imela kar poročne uhaneuser posted image  Seveda sva si premislila. Samo ideja pa ni napčna. Malo odštekano, ampak izvedljivo.

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Poročni prstan
2.6.2006 19:28:45   
mlavla
midva pa sva se odločila za prstane v belem zlatu z dodatkom rdečega(za poživitev), moj pa bo imel še en briljantek. upava, da bodo prstani čim lepši, saj so trenutno ravno v izdelavi.

< Sporočilo je popravil mlavla -- 2.6.2006 19:29:23 >


_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Poročni prstan
20.6.2006 23:02:11   
Valery
IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

Najini so pa narejeni po tem modelu:
user posted image


Pozdravljena!
Vidim, da sta z dragim izbrala prstan o katerem tudi midva goreče razmišljava.Skeptična sva le glede vzdrževanja, saj je med obema prstanoma reža kamor lahko zaide kremica oz karkoli.Zanima me, kako sta vidva zadovoljna z izborom?!

< Sporočilo je popravil puncica -- 21.6.2006 10:26:28 >

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Poročni prstan
22.6.2006 20:09:16   
frrrr
evo, poročena - imela pa sva navadne srebrne prstane, ki sem jih šla kr v SilverBox iskat... zdej jih bova pa gravirala in spravila v skrinjico, kamor spravljava spomine za stara leta user posted image



(odgovor članu Valery)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Poročni prstan
23.6.2006 10:44:30   
pajčolanka
viv če ni skrivnost mi poveš koliko okvirno sta dala za prstane ker majo fuullll lepe....user posted image

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?