|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Porocna prica
22.10.2008 16:41:33   
Virtualna
Pozdravljeni vsi skupaj,

sestra je izrazila zeljo, da bi bila jaz na njeni poroki porocna prica...seveda, njeni zelji se nisem mogla upreti, pa tudi sama sem si tega po tihem zelela...nevesta in zenin sta vsem ze v naprej "dala vedeti" da si ne zelita nikakrsnih porocnih daril, da imata rajsi denar user posted image ...no sedaj me pa zanima, koliko se kaj spodobi in pricakuje od mene, ki bom porocna prica...res, vsake vase pomoci bi bila vesela, ker se mi niti ne sanja o znesku...
Je bila med vami katera porocna prica sestri, bratu?

Help me user posted image user posted image user posted image

_____________________________

16.6.2009 dobili prvi zobek ...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Porocna prica
22.10.2008 16:53:57   
enkratna
Sama sem svoji prijateljici, ki je bila moja priča, strogo zabičala, da nama ne sme ničesar kupovati (ker sva res vse prosila, da ne nosijo daril, da bova pa vesela kuvert, če že morajo kaj dati iz rok*). Prijateljica mi je na to odgovorila, če lahko vsaj z moževo pričo vsaj poročne prstane "sponzorirata". Vsem se je zdela to fantastična ideja in vsi smo bili vsi zadovoljni user posted image .
*Ampak vseeno nekateri svatje niso mogli iz svoje kože, in sva vseeno končala z dvojnim setom pribora user posted image , čeprav sva imela doma vse, ker sva že 2 leti prej skupaj živela.

Moj mož je bil poročna priča polbratu, in glede na ženinove okoliščine (hiša v delu, dva majhna otroka, žena brez službe, poroka v ožjem družinskem krogu), sva podarila samo kuverto z mašnico, v kateri je bilo 400€. Ne vem, ali je to primeren znesek ali ne - toliko sva lahko podarila. Če bi lahko, bi zagotovo še kak € več.

Ko pa sem bila priča Prijateljici, je prijateljica izkoristila moje "organizatorske sposobnosti", tako da sem usmerjala svate, skrbela za okraševanje avta in svatov, pogostitev svatov (skupaj z obema mamama, seveda), skupaj sem spravljala ženske skupaj, da so lovile šopek, skrbela, da je nevesta vedno nasmejana (včasih je zalegel pogled, včasih sem se še malo pačila zraven); poskrbela sem, da so ji prišli zapeti podoknico, pripravili simbolično šrango, zaplesali na poroko (obe sva bili folkloristki pri isti skupini)...
Skratka, na koncu je rekla, da mi bo napisala priporočilo za poročno pričo, čeprav se jaz tako malo spomnim s tistega dne od vsega adrenalina user posted image Mislim pa, da je najprej pomembno, da se s sestro dogovoriš, kakšne ima ona želje in pričakovanja do tebe v tej vlogi (priznam, da o "splošnih pogojih poročnih prič" vem zelo malo!).

(odgovor članu Virtualna)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Porocna prica
22.10.2008 17:37:03   
PikicaStonoga
Jaz sem leta 2006 od svoje poročne priče - prijateljice dobila 100.000 sit.
Sama še nisem bila nikoli poročna priča.

(odgovor članu enkratna)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Porocna prica
22.10.2008 17:51:53   
gala
Jaz sem bila letos poročna priča sestri. Je tudi rekla, naj ji nič ne kupujem. Pa ji je moj mož okrasil poroko z ledenimi skulpturami, jaz pa sem plačala poročno kosilo. Ker je bil mož tudi uradni fotograf, sva ji potem dala narediti še nekaj fotografij in 5 kompletov tistih malih poročnih albumov za starše in priče.

(odgovor članu PikicaStonoga)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Porocna prica
22.10.2008 18:28:03   
cukr07
Jaz sem od svoje poročne priče - brata dobila 400€, moj mož pa 500€, priča mu je bil pa ravno tako brat.

(odgovor članu gala)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Porocna prica
22.10.2008 23:15:57   
tinas
midva sva od prič l 2003 dobila 100.000 sit, mož pa je bil letos priča prijatelju in sva dala 500 eur.


t

(odgovor članu cukr07)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Porocna prica
22.10.2008 23:39:23   
pezbar
Bila sem poročna priča svoji sestri. Svatje so kupovali "klasična" darila za gospodinjstvo (bila je odprta poročna knjiga). Jaz sem jima kupila "oddih po poroki" - 4 dni polpenziona na slovenski obali - hotel Bernardin v sobi s pogledom na morje... + 1 masažo v masažnem salonu v hotelu, takrat (pred 3,5 leti) je to stalo nekaj čez 80.000 SIT. Darilni bon sem jima dala že ene 2 meseca pred poroko, da sta si lahko za takrat organizirala dopust.

(odgovor članu Virtualna)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Porocna prica
23.10.2008 0:02:59   
Marogica
Tudi jaz sem bila poročna priča svoji sestri...Poroka je bila sicer v manjšem obsegu, tako, da nekih "organizatorčnih sposobnosti" nisem rabila pokazatiuser posted image ....Kot darilo pa sem ji tudi jaz dala denar...Takrat 1.000 DM.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu pezbar)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Porocna prica
24.10.2008 7:21:47   
NATAŠI
No jaz sem bila v vlogi neveste in sta bili najini priči brata...moj brat je vztrajal da plača ansambel na ohceti, potem je sta plačala oba pol kosila (ko smo šli po civilnem obredu na kosilu priče,midva in najina šoferja) in plačal je vstopnice za park, kjer smo imeli slikanje. Od moža priča je pa dal 250 eur in ekonomlonec .. in pol kosila

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?