|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Porod pred PDP
21.7.2007 12:16:52   
Klarita
Mamice, ki ste rodile mesec ali manj pred PDP: zanima me samo, če so bili vaši otročki pred porodom zelo živahni? Moj user posted image  je zelo živahen cel dan in imam občutek, da bom rodila prej, kaj pravite? Je to kaj povezano?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Porod pred PDP
21.7.2007 12:27:22   
* Tofsi *
Sama sem šla 9 dni čez rok, pa je bil mali še en dan pred porodom zelo živahen.
Mislim da ni merila za porod prej, če je bolj aktiven.


_____________________________

Živi in pusti živeti!

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Porod pred PDP
21.7.2007 12:40:49   
Lunc_a
To ni nič povezano.prvega sem non-stop čutila,pri drugemu je bilo pa proti večeru mir in sem ponoči rodila,popadki so bili takoj na minuto

(odgovor članu * Tofsi *)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Porod pred PDP
21.7.2007 14:53:02   
kajalin*
Js sm rodila v 36 tednu.Prej je blo vse ok,ma ok brcala je sam je bla tak mala,da ni blo sile.Pol mi je pa kr voda odteljat začela pa mi je tekla v bolnici 48 ur pol so mi dal pa umetne popadke in sm končno rodila.Blo je vse ok sam mala je bila pa porodne komi 2000g,zdej pa je takšna kot mora bit.Sm pa tud sumila da bo prej,ja.

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Porod pred PDP
21.7.2007 15:41:22   
ronja
Po moje ni povezano. Moja je bila in je še vedno zelo živahna, pa sem rodila 6 dni po pdp.Na splošno se user posted image na dan poroda malo umirijo (tudi moja se je).

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Porod pred PDP
21.7.2007 16:11:19   
nena82
Moja pa ne. Me je v porodnišnici  babica res začudeno spraševala, če je vedno tako živahna. Popadkov pa nič.
Aja, rodila sem 14 dni pred PDP, celo nosečnost je bila živahna, še zdaj je...


_____________________________

Dobili smo drugi zobek...

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Porod pred PDP
21.7.2007 16:13:19   
Strawberrie Cherrie
Rodila 14dni pred PDPjem, mali je imel pa take akrobacije, da je cel trebuh valovil user posted image user posted image

(odgovor članu nena82)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
21.7.2007 16:13:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nena82)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Porod pred PDP
21.7.2007 19:32:05   
Klarita
Hvala punce za izkušnje, moj bo očitno tudi ful živahen, ker mi cel dan trebuh valovi, umiri se mogoče za par minut, potem pa spet pleše.
Glede na vročino in kako imam zatečene noge upam, da bo res prej.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Porod pred PDP
24.7.2007 21:05:22   
lunca2
Tudi moj je na dan poroda bil zelo živahen. Res ni to nobeno merilo. Rodila pa sem v 39 tednu.

_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Porod pred PDP
25.7.2007 23:34:33   
Darcy
Rodila sem točno 14 dni pred PDP. Mali je bil ful aktiven, edino  trebuh je postajal bolj trd, verjetno mu je že tudi prostora primanjkovalo.

Moj PDP je bil 20.08.2006! Ampak to še nič ne pomeni user posted image .

Čim lažji porod ti želim in vse dobro!

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Porod pred PDP
26.7.2007 11:51:14   
Anonimen
Jaz sem rodila 6 dni po PDP-ju in je bil živahen v glavnem zvečer in ponoči... in takšne navade je prinesel tudi na ta svet. Ponoči ni spal, podnevi pa ga nismo mogli zbuditi niti za hranjenje.

(odgovor članu Darcy)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Porod pred PDP
26.7.2007 13:39:02   
Naja30
Po moje tudi to ni nič povezano. So mi rekli, da se bo kak dan pred porodom tamala umirila, je pa še ko sem bila že na porodni mizi, oreng skakala po svoji "sobi"user posted image
Aja, rodila sem 1 dan pred PDP-jem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Porod pred PDP
26.7.2007 22:58:56   
Freycha
ja ja klarita, nič ne bo... boš kar čakala, kot smo vse ostale - nisi nič boljša od nas user posted image user posted image

bejbi, nič bat, dokler skače je dober znak, ki pa ne pomeni, da boš prej rodila. Naj te skrbi, ko ne bo dete več skakalo...

btw kdaj prideta z N. kaj naokoli? jaz bi se z Dito malo važila pa pametno delala kot novopečena mama user posted image user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Porod pred PDP
27.7.2007 14:12:11   
Klarita
Ooo, mami, smo te pustile, da se najprej spoznate z vašo babiko....

Eh, saj veš kako je, včasih se ful dobro počutim in sem polna energije, včasih sem čist izčrpana... Nekaj dni nazaj sem se res čudno počutila in imela sem neke bolečine v desnem jajčniku in malo me je šraufalo, pač občutki in bolečine, ki jih do sedaj ni bilo in sem že mislila, da bom šla počasi.
Sedaj se je stanje malo pomirilo, ampak nebi imela nič proti, če bi rodila prej.

V bistvu upam, da bo prej user posted image , že komaj čakam, da dobim najinega fanta v roke.

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Porod pred PDP
28.7.2007 10:07:24   
Anonimen
Jaz sem rodila en mesec pred PDP in je bil od 5. meseca naprej ves čas zelo živahen...edino zadnji dan ne...

LP

(odgovor članu Klarita)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Porod pred PDP
28.7.2007 11:46:11   
Anonimen
Jaz sem rodila 8 dni po PDP-ju pa je moj bil full živahen.. Tako, da to nima nobene veze s tem, menda.. 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Porod pred PDP
28.7.2007 21:58:44   
jade1
Jaz sem vsakič imela občutek, da bom rodila prej. Prva je bila 1 dan čez rok, drugi 3 dni čez, tretja pa 6 dni čez. Pri drugem in tretjem otroku so mi porod sprožili, ker deteca nista hotela ven.

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Porod pred PDP
28.7.2007 21:59:44   
jade1
Aja pa živahni so bili full, pa še popadke sem čutila najmanj 14 dni prej.

(odgovor članu jade1)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Porod pred PDP
29.7.2007 12:35:38   
dory
sem rodila v 35tednu....kaj pa vem,..sama nosecnost je do 6m potekala bp...potem se je otrok zacel umirjat in zadnje 14dni pred nenapovedanim rojstvom ga skor nisem vec cutla....prej je nabijal sto na uro, potem pa vsak dan manj....dva dni pred rojstvom samo se 2 brciki in to je blo to...

(odgovor članu jade1)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Imena za fantke in deklice, ki pomenijo lj...
Veliko staršev ime za otroka izbira glede na njihov pomen in med lepšimi je zagotovo ime, ki v svojem pomenu nosi ljubez...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?