|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Porodnišnica Ljubljana
28.2.2005 12:11:25   
* Binchy
Živjo,

Mene pa zanima, če slučajno katera ve, če lahko partner po porodu ostane s tabo v porodnišnici (tud čez noč).
Če lahko, koliko je za doplačat. ;)
Al pa v kateri drugi porodnišnici, in kdaj je treba to povedat. :)

Lp *Binchy
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Porodnišnica Ljubljana
28.2.2005 12:46:17   
Petra P.
V Postojni je bilo na vratih napisano nekaj o tem. Češ, da to ni hotel, tako da naj drugi ne bi prespali tam. Ampak spodaj pa je bilo še opozorilo, da če bo kdo prespal, bodo pa to zaračunali in bila je napisana tudi cena. Tako da, očitno se da. Najboljše da pokličeš in vprašaš.

(odgovor članu * Binchy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Porodnišnica Ljubljana
28.2.2005 14:34:05   
špelin@
Kolikor vem, v LJ to ni možno. Sicer pa: za dober denar in z debelimi vezami se v današnjem času da praktično vse, tako da se ne bi čudila...

:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu * Binchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Porodnišnica Ljubljana
28.2.2005 14:48:29   
tejč
Binchy, v postojni je možno, z doplačilom. Če si v nadstandardni sobi, pride za dragega 7000 na noč, zate pa 6000 sit. Sam tok da veš, sem se že jaz pozanimala. lp.

(odgovor članu * Binchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Porodnišnica Ljubljana
28.2.2005 15:05:04   
* Binchy
ful hvala za informacijo...;)
Če pa še katera kaj izve za porodnišnico Ljubljana pa naj prosim sporoči, ker bi šla rajš v Lj- je bližje :).

Lp :nosecka: in :modri::duda:

(odgovor članu * Binchy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Porodnišnica Ljubljana
16.3.2005 12:58:41   
Anonimen
Sem se pozanimala, v LJ ne.

(odgovor članu * Binchy)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?