|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Porodnišnice in epiduralna
11.9.2017 13:28:42   
flybee
Pozdravljeni,

zanima me kje v SV koncu Slovenije je mogoč porod z epiduralno anastezijo ves dan?

Imam še vedno nočne more glede mojega prvega poroda, kjer sem zaradi neprijazne babice v Mariboru doživela zastoj poroda in sem mislila da me bo raztrgalo, dokler me niso rešili z vakumom. Ne bi rada ponovno doživela teh bolečin, saj pričakujemo novega družinskega člana v marcu user posted image user posted image

Hvala za vaše odgovore!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Porodnišnice in epiduralna
26.9.2017 15:29:12   
Marčevka2010
V Postojni. plačljiva, 180 €, ampak verjemi mi, da je vredna vsakega centa. Dobiš jo brez problema, prej je treba na predavanje, ki ga organizirajo vsak petek.

V Ljubljani je celo brezplačna, ampak radi prepričujejo porodnice, da je Ultiva ali kaj drugaga tudi vredu. Ali pa je anesteziolog zaseden. Ni nujno, da jo dobiš v Ljubljani. Čeprav oglašujejo, da je dosegljiva 24/7.

Je pa seveda odvisno od kje si, Postojna je kar daleč, če si iz Maribora.

Popravek: ups, sem šele sedaj videla, da sprašuješ za SV Slovenije.

< Sporočilo je popravil Marčevka2010 -- 26.9.2017 15:31:01 >

(odgovor članu flybee)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Porodnišnice in epiduralna
26.9.2017 21:43:20   
me83
v murski soboti bi naj bila dosegljiva 24h na dan,...

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?