|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Poroka?Da ali ne?
31.1.2011 17:22:46   
malecka24
LP

Upam da moi boste lahko pomagale,rabim vase mnenje.
S partnerjem imama dve prelepi puncki in sva se odlocila da se bi rada porocila in da imava nek spomin.Ampak najin problem je v nekaterih ljudeh(bliznji,ne vsi).Nekateri so mnenja da je brezveze se porocit,glede na to da imava ze dva otroka,pa naj narediva raje en piknik ali pa vecerjo,pa zakaj bi jst imela belo obleko itd.
Malo so me razocarali,ker midva si res to zeliva ,nekaterim pa se to zdi odvec.A je res to tako cudno da se bova porocila kljub temu da ze imava dva otroka?Kaksno je vase mnenje?Hvala vam za vse odgovore.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Poroka?Da ali ne?
31.1.2011 17:25:22   
Precious
Je pomembno mnenje drugih?
Bosta živela in delala tako kot drugi pravijo?

kaj bi bilo če bi vsi mi tukaj povedali da poroka ne?Po temi sodeč sploh nisi sigurna če bi se rada poročila

< Sporočilo je popravil Precious -- 31.1.2011 17:26:28 >

(odgovor članu malecka24)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Poroka?Da ali ne?
31.1.2011 17:27:31   
zmajaz
Tu pač nima niti najmanjše veze, kaj pravijo ljudje okoli vaju - važno je izključno in samo to, kaj mislita in kaj si želita vidva. Na druge se pa sploh ne ozirajta, ker vama bo potem samo žal, da sta jih poslušala in naredila v nasprotju s svojimi željami.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu malecka24)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Poroka?Da ali ne?
31.1.2011 17:27:58   
sazi
Če se želita poročiti, se dajta ne glede na to, kaj pravijo drugi.

(odgovor članu malecka24)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Poroka?Da ali ne?
31.1.2011 17:39:07   
malecka24
LP

Precious,poroka bo,sam nisem nasla pametnega naslova za to temo.Poroka bo definitivno,ampak vsake toliko omenijo take stvari,da me kar mine se z njimi pogovarjat.Sem tak tip cloveka ki si vse zene k srcu,zato je tako,nisem pa niti malo v dvomih glede poroke.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Poroka?Da ali ne?
31.1.2011 17:44:07   
Precious
ja naslov si sfalila.Če imaš takšne ljudi okrog sebe.... mah ,sploh jih ne bi vpletala v svoje življenje,še manj pa povabila na poroko( govorim zase).nekega dne boš postala psihično bolna če se ne boš spremenila in si nehala jemati takšne stvari k srcu.

zapomni si,da tudi bližnji ljudje so ljubosumni in tudi nočejo da bi kdo kaj delal ali uspel kakorkoli dobro v življenju. Žalostno ,ampak tako pač je.

Ko si boš nehala takšne stvari jemati k srcu bo tvoje življenje za 360  x drugačno,boljše

(odgovor članu malecka24)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Poroka?Da ali ne?
31.1.2011 17:53:02   
zvezdica_1
če si želiš belo obleko-jo pa imej. če bo stala 10.000e in si jo lahko privoščiš, si jo privošči. če hočeš grajsko poroko na gradu bled, jo imej.
in če komu od bližnjih to ni všeč, je to njegov problem. vem, da je to dosti lažje reči, kot narediti, ampak enkrat se moraš postaviti zase in ljudem povedati in POKAZATI, da živiš svoje življenje in da je njihovo mnenje v določenih primerih dobrodošlo, nikakor pa ni nujno, da ga upoštevaš.

poroka naj bi bila edinstven dogodek, ki je za ženina in nevesto. in razglabljati, zakaj to in zakaj česa ne, kaj se spodobi in kaj ne ( pred 20 leti se ni spodobilo imeti nezakonskih otrok), nima smisla. poroko si naredita takšno, kot bo vama všeč, če pa koga peveč motijo vajini načrti, bela obleka kljub 2 otrokoma, pa je to njegov problem, pa si te naj v sprehodu do oltarja pač zamišlja v črnem... če mu tako bolj ustreza

(odgovor članu Precious)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Poroka?Da ali ne?
31.1.2011 17:54:04   
naja17
A joj, daj kaj te briga kaj menijo drugi user posted image user posted image Naredi tako kot si TI oz. VIDVA želita in ne drugi....

(odgovor članu Precious)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Poroka?Da ali ne?
31.1.2011 18:26:49   
mateyka
poročita se.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Poroka?Da ali ne?
31.1.2011 18:45:33   
Anonimen
Ampak najin problem je v nekaterih ljudeh(bliznji,ne vsi).


In kje je tu problem user posted image

(odgovor članu malecka24)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Poroka?Da ali ne?
31.1.2011 18:49:15   
tix
oh, kolk so imel moji in moževi starši za povedat čez lokacijo najine poroke, pa sploh ni bila nevem kaj posebnega samo malo več za pelat, pa sva se vseeno poročilo točno tako kot sva želela, tko da JA poročita se in imej gala večerjo in lepo belo obleko user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Poroka?Da ali ne?
31.1.2011 19:48:00   
malecka24
Ja sej midva sva odlocna,on bolj kot jaz in sva jim povedala svoje(njegovi so tko bolj staromodni,moji niso nic komplicirali)in sva tudi rekla da bova naredila po svoje pa naj kdo karkoli rece,ampak vsakic ko kaj vprasajo glede poroke in jim povemo pac potek oz.plan pa zacnejo spet neki po svoje.Me tko razjezijo,sej niso napacni,sam pac ne zivijo v tem stoeltju in znajo kar razkezit cloveka s takimi neumesnimi izjavami.Se dobro da jih ne poslusava in ze rekla sva jim da midva od njiju ne rabiva nic,poroko planirava zase in ne za njih in njihov denar.Menda se bo treba z njimi se kar dosti pomenit,da ne bodo na koncu na najin dan kaj zamorili.Sam tega se bojim.

(odgovor članu tix)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Poroka?Da ali ne?
31.1.2011 19:51:17   
aelail
Ne sekiraj se zaradi drugih to je vajin dan in uživajta.

(odgovor članu malecka24)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Poroka?Da ali ne?
31.1.2011 20:17:20   
jakaracman
Poročita se tako kot si želita, uživajta, za glupe komentarje pa ti je narava dala 2 ušesi( noter in ven).

(odgovor članu malecka24)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Poroka?Da ali ne?
31.1.2011 20:49:55   
tresk
IZVIRNO SPOROČILO: Precious

ja naslov si sfalila.Če imaš takšne ljudi okrog sebe.... mah ,sploh jih ne bi vpletala v svoje življenje,še manj pa povabila na poroko( govorim zase).nekega dne boš postala psihično bolna če se ne boš spremenila in si nehala jemati takšne stvari k srcu.

zapomni si,da tudi bližnji ljudje so ljubosumni in tudi nočejo da bi kdo kaj delal ali uspel kakorkoli dobro v življenju. Žalostno ,ampak tako pač je.

Ko si boš nehala takšne stvari jemati k srcu bo tvoje življenje za 360  x drugačno,boljše


TOČNO TAKO

Tudi midva imava že otročke, pa se bova vseno poročila sedaj, tudi bela obleka bo, ne bo pa žlahte na poroki temveč nekaj zelo dobrih prijateljev ki naju potpirajo user posted image

Kot si rekla da vsi pravjo da naredita piknik- večerjo... a jest bi pa prišli  ... seveda kot svatje ti morjo dat darilo ... to pa vrjetno nečjo.

Zapmni si poroka je tvoj dan ... bit mora točno tak kot si ti želiš ... če te ne potpirajo pač ne deli priprav z njimi, naredi pa tko kot vidva želita boš vidla tko nam bo vsem najlepše user posted image

(odgovor članu Precious)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Poroka?Da ali ne?
31.1.2011 20:55:40   
eva1
Jaz sem se tudi poročila ko sem imela 2 otročka, nosila belo obleko in imela poroko kot sem si jo vedno želela, tako da naredi tako kot si vidva želita in bo najlešpe!

(odgovor članu tresk)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Poroka?Da ali ne?
31.1.2011 20:57:11   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: malecka24

Nekateri so mnenja da je brezveze se porocit,glede na to da imava ze dva otroka

Zanimivo... Mi2 imava tudi že 2 otroka, ampak mene pa vsi sprašujejo, kdaj se bova poročila user posted image . Sem pa jaz tista, ki pravim, da je brez veze user posted image (zaenkrat). Tako da - naredita tako kot vama odgovarja, tisti, ki vama težijo pa naj se malo več ukvarjajo s sabo in malo manj z vami.


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu malecka24)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Poroka?Da ali ne?
31.1.2011 21:20:55   
ajataja
Najina poroka:leto 2008,trije otroci,bela obleka,70 svatov,fešta do 6 ure zjutraj-nobene pripombe vsi so komaj čakali na poroko.Je pa res da pri nas v najinem krogu prijateljev in žlahte se v glavnem poročajo tako ,pač ko so že otroci in so se stare tete na to že navadile.user posted image
Definitivno upoštevaj samo svoje želje in boš vidla da se bodo imeli vsi lepo na poroki sicer če pa še kdo kaj pripomni pa mirne duše povej da razmišljaš da določenih ljudi sploh ne boš povabila ker se itak ne bodo počutili na tvoji poroki fajn-hitro bodo spremenili mnenje.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Poroka?Da ali ne?
1.2.2011 8:29:53   
alda
Marička saj se bosta vidva poročila in ne oni!
Naredita tako kot vama paše in pač one pametne komentatorske glavice prečrtajta s seznama povabljenih!
Stvar rešena!

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Poroka?Da ali ne?
1.2.2011 9:21:52   
november2010
Poglej, to pa res ni pomembno kaj si drugi mislijo.....jaz na tvojem mestu niti ne bi nikogar sploh spraševala kaj si o tem misli.

_____________________________

www.petjenaporoki.si

FB http://www.facebook.com/porocnaglasba

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Poroka?Da ali ne?
1.2.2011 9:51:42   
HHH
Dragi domači imajo vedno pripombe, predloge, sugestije, dolge nosove... prikrito ali direktno. Poročila se bosta vidva. Naredita po svoje. Če hočeš angelčke in golobčke - privošči si jih!!! Če nočeš harmonike - črtaj jo s spiska!!!..............
To je vajin dan, naj bo tak kot si ga želita vidva.
Želim vama čudovito VAJINO poroko in lepe VAJINE zakonske dni!!!!


(odgovor članu november2010)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Poroka?Da ali ne?
2.2.2011 11:04:04   
nananaja
Nikoli ne bom razumela, da se nekdo ne veseli poroke drugega. Moja svakinja je sveto prepričana, da je poroka samo stran vržen denar, pa se je porok svojega brata prav veselila in bila prav ponosna, ko naju je vozila.

Kar se pa tiče bele obleke, jaz si je nisem želela, pa nisem imela nič otrok, še živela nisva v istem stanovanju, zato sem si izbrala lepo srebrno vijolično blago, obleko dala šivat in si sama naredila čipke za na obleko. Vsi so bili navdušeni, nikogar sploh ni motila nebela obleka. Ravno tako je bilo pri sestri, ki si je izbrala marelično barvo.


Če vama pa kdo preveč pamet soli, mu pa že v štartu povejta, da bodo na poroki dobrodošli le tisti brez nesramnih pripomb, da se lahko zgodi, da koga od bližnjih niti povabila ne bosta, če bo preveč komentiral.

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Poroka?Da ali ne?
2.2.2011 11:12:59   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: malecka24

LP

Upam da moi boste lahko pomagale,rabim vase mnenje.
S partnerjem imama dve prelepi puncki in sva se odlocila da se bi rada porocila in da imava nek spomin.Ampak najin problem je v nekaterih ljudeh(bliznji,ne vsi).Nekateri so mnenja da je brezveze se porocit,glede na to da imava ze dva otroka,pa naj narediva raje en piknik ali pa vecerjo,pa zakaj bi jst imela belo obleko itd.




Ojej, a vidva živita svoje življenje ali živita tako, kot vam pravijo drugi? Jaz bi znorela, če bi mi kdo sugeriral (no, sej mi je takrat bodoča tašča, pa sva jo z dragim hitro ohladila user posted image ), kakšno poroko naj naredim in kakšno obleko nosim. To je izključno vajina stvar in ne dovolita, da vam jo pokvarijo "bližnji". Naredita po svoje in jih povabita, če želijo priti, glede na to, da se po njihovem mnenju ne "spodobi", da se poročita, ker že imata otroke.

(odgovor članu malecka24)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Poroka?Da ali ne?
2.2.2011 18:40:06   
malecka24
Hvala vsem za odgovore in kaksne kritike:)

Ja bolj z njegove strani imajo kaksne pripombe(tasca in tast),sedaj so se malo umirili,ampak se najde se kak omentar ki ocitno niti ne razmislijo preden odgovorijo in bleknejo kako neumnost spet ven.Njim se zdi vse to skoda denarja(ker imava otroke in treba na njih mislit) in nikakor jim dopovedat da midva imava polno prisparanega denarja in res ne meceva denarja stran brezveze in sedaj ko je se nabralo vec ko dovolj,sva se odlocila za poroko in se nama bo ostalo.Sej nisva neumna,sej nebova zdej zapravljala za veike neumnosti.Saj jim poveva da to je najin dan in naj bojo raje tiho.Je rekel moj da sam se en neumen komentar,pa se ne bo vec pogovarjal z njimi.Moji pa komaj cakajo,saj so vprasali tudi oni zakaj delat poroko in sva jim odgovorila in so rekli da v redu in da ce si to midva zeliva potem ok,niso nic vec sprasevali kaj sele komentirali in govorili kako in kaj in vsiljevali svoje mnenje.Cisto kontra od njegovih no.Tudi ko se je njegov brat porocil,so hoteli par stvari po svoje.Res ne razumem zakaj so taki.In niti jih nisva vprasala za kak nasvet ali mnenje,sami so zaceli komentirat.Nimam jih kaj sprasevat za njihovo mnenje,sej ni njihova poroka,to je najino zivljenje.Pac zivijo v se starih casih in tko je.

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Poroka?Da ali ne?
2.2.2011 20:29:01   
Anonimen
Ena od najbolj zabavnih porok je bila definotivno tista, ko sta se porocila 2 prijatelja po dolgih letih skupnega zivljenja in dveh otrocih ... sta rekla, da se jima je zdelo tisto leto malo pusto in da je treba naredit eno zurko. In sta jo res: bela obleka, veliko gostov in mega ohcet ter rajanje do zgodnjih jutranjih ur ... zakaj pa ne ;-)

(odgovor članu malecka24)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?