|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Poroka - vse me zanima
19.10.2005 14:49:06   
@ŽOGICA@
user posted image Punce živijo!!!user posted image

Vem da je že tisočkrat premleta tema, ampak vseeno prosim za pomoč. Poroka je še daleč stran-1.7.2006, ampak zanima me malo kako kaj stojijo cene, predvsem pa kaj vse potrebujem:
Koliko je vas stala poroka skupaj?
npr. (ansambel-cena)
    (cvetje-cena)   

Pa prosim, če ima katera kako dobro izkušnjo z kakšnim ambientom v celjski regiji, kjer se lahko civilno poročiš ali pa imaš le poročno slavje, prosim če mi pove!
Pa kako ste izbirale glaso za poročni dan? Prosim za vse informacije, ki mi bodo prišl prav-kdaj pa lahko uradno določiva datum?!

lp, neporočenauser posted image


< Sporočilo je popravil puncica -- 9.10.2006 9:57:47 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Poroka - vse me zanima
19.10.2005 14:56:57   
lex
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ČESTITAM!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ker tudi midva še neuradno nekaj tuhtaa in načrtujeva sem malo brskala po netuin našla sledeče:
na matičnega je treba javiti največ 3 mesece oz. najmanj 14 dni pred poroko. Takrat moraš vedeti tudi kdo bo priča in dati nslednje podatke o priči (osebno ime, rojstni podatki, stalni naslov).

Jaz sem si mapo pripravla v katero sedaj še samo zapisujem kaj in kako, da bom pol samo prečekirala in črtala kaj sem že. Lahko kdaj pa kdaj malo poklepetava, ker midva misliva reči da 20.05.2006user posted image

< Sporočilo je popravil puncica -- 9.10.2006 9:58:39 >


_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu @ŽOGICA@)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Poroka - vse me zanima
19.10.2005 16:29:55   
Dejča
Hoj!

Ti kar zavidam, ker sem sama to že dala skozi in je bilo tako fajn, da bi se še enkrat - z istim, seveda. V glavnem vse sem sama organizirala, malo je pomagal (takrat še) fant, nekaj starši - bilo je nepozabno.
Zelo lepi ambienti so v Velenju (Vila Herberstein, Velenjski grad), Šoštanj (Vila Široko), Dobrna (Zdraviliški park ali Vila Higiea), Laško (grad ali zdravilišče), Logarska dolina (Plesnik) in najbrž bi se še kaj našlo.
Poroka naju je prišla okrog milijon 300.000 (mislim, da je to nekje srednja cena), malo več kot pol so plačali starši, ostalo midva.
Ansambel naju je priešl 230 000, a je bil vreden vsakega tolarja, ker je res naredil žur (Goter žur band), cvetje 95.000 SIT, izposoja obleke 64.000 SIT (Grazia LJ), hrana nekaj čez 500.000 za 80 ljudi (brez vina), pa še malo morje malenkosti. Če te še kaj zanima, mi pošlji vprašanja na privat, ti bom rade volje odgovorila. Želim ti res lepe priprave in mnogo veselja - s pripravami pa začni nekje januarja, da ne boš po nepotrebnem živčna. Vsaj prostor in ansambel je treba rezervirati toliko vnaprej, da ti ga ne zasedejo.
Midva sva letos že slavila 1. obletnico - točno 12 let po tistem, ko sva začela hoditi.

< Sporočilo je popravil puncica -- 9.10.2006 9:59:22 >

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Poroka - vse me zanima
19.10.2005 18:53:05   
R_D
Čestitke!

Ti kar zavidam. Pa ne v slabem smislu, da ne bo pomote user posted image   Ampak se mi ful fajn zdi in si predstavljam kakšna sreča mora bit ko se zares odločiš za kaj takega.
Jaz sicer nisem poročena, tako da ti kakega pametnega odgovora ne morem dat. Pridno pa sledim vse teme o poroki, ker sem tudi sama upala da se bova tudi midva drugo leto poročila, samo mislim da sem le jaz tista ki v to "silim" in "rinem". Z one druge strani ni ravno nekega navdušenja. user posted image

< Sporočilo je popravil puncica -- 9.10.2006 10:00:27 >

(odgovor članu @ŽOGICA@)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Poroka - vse me zanima
19.10.2005 21:15:28   
Anonimen
Tudi jaz vama čestitam! Joj, pred tabo so takšni lepi trenutki - niti mislit si ne moreš, kako lebdiš tisti dan!!!

Midva sva bila bolj šparovna, kar se tiče poroke, saj si je nisva mogla privoščit preveč razkošne. Zato sva vzela kar ONE MAN BAND BRACO, ki nama ga je priporočil en gostilničar.

Ej, nimam besed! Pripravil je taki repertoar, da dol padeš. Igral je klaviature, pa harmoniko. Plačala sva mu 35.000 SIT, ampak po moje si je zaslužil več.

Animacijo je pa prevzela moja prijateljica, ker sem vedela, da bo naredila taki žur...

Tudi v cerkvi sva imela pevca - pel nama je Peter Januš (darilo najinih prič - hvala A. in D., to je bilo najlepše darilo, kar sva jih lahko prejela!!!). Čeprav ga prej nisem nikoli slišala in sem se malo bala, kako bo izpadlo vse skupaj, ti povem, da ko sem ga zaslišala v cerkvi pet, so se mi vlile solze. Tako sem jokala, da se mi je zdelo, da bom celo začela hlipat.  Še zdaj se mi orosijo oči, pa tudi na smeh mi gre, sploh ko se spomnim, da mi je priča rekla, da moram zdaj nehat jokat, ker ona več nima robčkov s seboj!!! Bilo je nepopisno lepo...

Kar se tiče cvetja, sem plačala za šopek okoli osem tisoč, kar je bila zelo ugodna cena. Avtov nisva imela okrašenih, ker se niti nismo veliko vozili. Danes bi to spremenila, pa bi vsaj navezala balone. Samo so mi jih odsvetovali, ker naj bi popokali že med vožnjo, tako da jih niti nismo gor vezali.

Evo, tu je cena moje poroke.

nevestina obleka - 50.000 (ker sem si jo izposodila)
ženinova obleka - 42.000 (kupljena po znižani ceni)
ženinova kravata in srajca - 15.000
nevestini čevlji - 13.000
svatba v gostilni - 140.000 (pijača in hrana)
vabila - 11x 130 SIT = 1400 (izdelala sva jih sama)
nevestina frizura - 8.000 (upoštevala 2x obisk pri frizerju - izdelava pramenov in frizure)
nevestin makeup - 1.500 SIT
nevestina priprava obraza in telesa (solarij, puljenje obrvi, nega obraza...) - 15.000
fotograf - 20.000
snemalec - snemal nama je prijatelj, ki nama je poleg tega dal še darilo
muzikant - 35.000 (one man band Braco)
nevestin šopek + cvetje + naprsni šopki - 15.000
poročna torta + okras - 16.500
civilna poročna taksa - 7.500
podvezica - 1.500
nogavice - 1.500
spodnje perilo (nevesta in ženin) - 7.000
ogrlica za nevesto - 3.500
kravatna igla za ženina - 2.500 (ker jo bo nosil samo tokrat, nisva kupovala zlate)
prstani - 38.000
plesni tečaj - 22.000
dekliščina - 10.000
fantovščina - 15.000

Skupaj je prišlo okoli 500.000. Ampak midva sva morala šparat na vsakem koraku... user posted image

< Sporočilo je popravil puncica -- 9.10.2006 10:04:21 >

(odgovor članu R_D)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Poroka - vse me zanima
19.10.2005 22:16:26   
Anonimen
Odvisno od vajinih želja. Jaz sem želela sanjsko poroko in sem jo tudi imela.
 
60 ljudi = cena 1,5 mil.
 
Če želiš podrobnosti, se kar obrni name. Poročila pa sem se pred 3 leti.

< Sporočilo je popravil puncica -- 9.10.2006 10:06:25 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Poroka - vse me zanima
21.10.2005 1:30:25   
Anonimen
Sicer ti je lahko ta stran v veliko pomoč pri načrtovanju poroke.
http://www.najporoka.com/forum/default.asp?ForumID=0

< Sporočilo je popravil puncica -- 9.10.2006 10:08:53 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Poroka - vse me zanima
21.10.2005 23:47:16   
Nely
Midva sva imela 100 ljudi, cena 1.300.000.
Hrana okoli 600.000, ansambel 200.000, potem pa izposoja obleke 55.000, za cvetje je poskrbela moja priča, okrasitev, konfeti, vabila in zahvale so bile v najini režiji (vse skupaj nekaj čez 120.000), fotograf 50.000, snemalec 50.000, vino in ostala pijača ter pogostitev doma okoli 100.000, prstana darilo od moje priče (sicer 60.000), torta - darilo od obeh mam (sicer 45.000), pecivo so pekle vse po vrsti, ... sem še na kaj pozabila? ja, samo nasvet za nepozabni dan:
- dobra volja in veliko potrpežljivosti!!!!user posted image

Čim uspešnješe priprave na poroko vama želim!

< Sporočilo je popravil puncica -- 9.10.2006 10:11:54 >
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?