|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Poroka da ali ne?
27.12.2005 14:42:31   
Anonimen
z mojim dragim se odločava za poroko pa najo nekoliko skrbi finančna plat. saj veste vse se suče okoli financ. Moj dragi zasluži cca. 140000 neto. z vsemi dodatki vred pa cca. 240000. Moja socialna znaša 13000, otroški 23000 in starševski dodatek 40000 mesečno. Kaj se spremeni samo socialna ali tudi starševski dodatek in otroški? Hvala za odgovore.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Poroka da ali ne?
27.12.2005 14:58:15   
Reja
Če bi se rada poročila, če vama to veliko pomeni, se dajta.

Ni treba, da poroka stane milijone, lahko jo naredita za najožje družinske člane in prijatelje. Lahko greste namesto obilne ohceti potem na kosilo, če bo to spomladi, lahko naredite piknik. Vse to je celo zelo moderno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Poroka da ali ne?
27.12.2005 16:45:43   
janjja
Dokler jaz nisem dobila službe se nisva, spomladi pa se bova ker sem jaz dobila službo in se nama zdi da je itak brezveze dolgoveziti. Otrok, šest let poznanstva, dve leti skupnega življenja... In obema to veliko pomeni.

(odgovor članu Reja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Poroka da ali ne?
27.12.2005 21:22:34   
urška
kolikor jaz vem, se str. dodatek ne spremeni, ostalo pa.... nisem pa prepričana

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Poroka da ali ne?
29.12.2005 8:50:00   
Mimi*
Starševski dodatek ostane isti,otroški bo gotovo malo nižji,socialna pa najbrž odpade.

Če bosta dala otroka kasneje v vrtec,se bo tam najbolj poznalo.

Ce bi bila rada MOŽ in ŽENA pa mislim,da to odtehta te stvari...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?