|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Poroka na Mauritiusu
6.4.2014 15:51:21   
Jassika
Sicer sem prebrala vse, kar se tiče te teme, ampak nekih novejših info ni. Zato me zanima, če je katera v zadnjem času morala še prevajat in sodno overit dokumente? Namreč preko vseh agencij, med katerimi sva se odločala, nikjer ni bilo potrebno prevest in overit rojstnega lista (dobiš mednarodnega in to je to) in potnega lista, razen pri Kompasu, s katerim bova potovala. Greva pa na Mauritius. Zdaj pa ne vem, kako naj Kompas prepričam, da ne potrebujeva vsega tega user posted image  Vem, da so ziheraši, ampak dajat vse prevest je kar nekaj denarja. Pa tudi na uradni spletni strani goverment Mauritius piše, da rabiš samo mednarodni rojstni list in kopije prvih 3 strani potnega lista. Ne vem, kolk sem lahko zoprna do agencije, mogoče kak nasvet kako jih diplomatsko prepričat, da nimajo prav?
Vsakega nasveta bom vesela. 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Poroka na Mauritiusu
6.4.2014 17:09:17   
*Goričanka*
Jaz sem se na Mauritiusu poročila 2006. Sem pa potrebovala mednarodni rojstni list, kopije potnega lista in potrdilo o samskem stanu (ta pa je moral biti preveden in overjen).
Ostale birokratske zadeve pa sva uredila en dopoldan v Port Luisu.
Nisva pa potovala s Kompasom.
Lepo poroko želim.

(odgovor članu Jassika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Poroka na Mauritiusu
6.4.2014 17:51:16   
Jassika
Hvala za odgovor Goričanka. Vidiš, že leta 2006, ko so to pri nas šele začeli tržiti in je bilo potrebno še prevajat in overit dokumente (pri večini agencij), si šla ti "skozi" brez. In zanimivo, potrdila o samskosti pa zahtevata danes samo še 2 agenciji, ostale ne - med drugim tudi "naša". Torej vsak po svoje user posted image  Mene samo zanima, kolk naj bom tečna pri "naši" agenciji, da ne bo potrebo zares za bz plačevat. Upam, da mi rata user posted image

(odgovor članu *Goričanka*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Poroka na Mauritiusu
6.4.2014 18:45:35   
*Goričanka*
Zateži kar precej. Če bi ti bili potrebni, bi jih zahtevale tudi druge agencije.
To moraš  sedaj dostaviti, da jih oni posredujejo naprej?

(odgovor članu Jassika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Poroka na Mauritiusu
6.4.2014 19:21:18   
Jassika
Ja, morava dostaviti. Ampak imava čas do junija, tako da se ne mudi. Ker sva že prej pri drugih agencijah to preverjala, niti nisva bila pozorna na to, kaj pri tej potrebujeva, ker povsod rabiš mednarodni rojtni list (rezen pri tej s katero greva). Saj sem že napisala mail na agencijo, tako da jih jutri pokličem, poslala sem tudi link do mavricijske vladne strani, tako da mislim, da bi se dalo to v teh mesecih, ki še ostanejo, urediti. Ker cene so res nore, 1 stran sodne overitve je 50 EUR. Kje je še prevod...

(odgovor članu *Goričanka*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?