|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Poroka na prostem - nujno!!!
9.5.2006 20:00:22   
Reby
Lep pozdravček!
Prosila bi za nasvet in sicer se s fantom namerava v začetku avgusta poročiti - datuma še nisva določila, saj še nisva našla primerne lokacije poroke. Oba sva zainteresirana za poroko na prostem in tudi pogostitev bi priredila na prostem - hladno topli bife. A ima mogoče katera že izkušnjo s takšno poroko oz. kaj bi mi lahko priporočale?
Upam, da mi boste pomagale, saj vsaka dobra/slaba izkušnja in nasvet iz prve roke pride prav. Hvala.

< Sporočilo je popravil Reby -- 9.5.2006 20:01:10 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Poroka na prostem - nujno!!!
9.5.2006 20:36:46   
tascha
Slišala sem, da imajo poroke na prostem v Bistri pri Vrhniki (tehnični muzej). Je pa baje ful lepo. user posted image Če si kje iz okolice, je najbolje, da tja vprašaš.

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Poroka na prostem - nujno!!!
9.5.2006 20:40:26   
Anonimen
V Vili Bistrici pri Tržiču je zunaj zelo lepo. Naredijo tak šotorček kot na Beverly Hillsu, sredi trave.user posted image

(odgovor članu tascha)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Poroka na prostem - nujno!!!
9.5.2006 20:43:20   
koala
Sodelavec mojega moža se je lani poročil na splavu in je bilo krasno doživetje, res pa je da sta imela ohcet potem kar v splavarski gostilni. Bilo je nepozabno.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Poroka na prostem - nujno!!!
9.5.2006 21:30:41   
sazi
V bistri, pa tudi na Piranskem pomolu sta se poročila 2 kolega.

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Poroka na prostem - nujno!!!
9.5.2006 21:51:16   
Reby
Tole na Piranskem pomolu se mi zdi zanimivo, mi lahko prosim kaj več poveste o tem oz. na koga se naj obrnem, mogoče kar na upravno enoto?
Kaj pa Plesnik v Logarski dolini, baje je tam tudi lepo. Sem jim že poslala mail, vendar žal še nobenega odgovora. Jih bom kar poklicala...
Hvala vsem za prijaznost in tako hitre odgovore.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Poroka na prostem - nujno!!!
9.5.2006 21:52:37   
lelaval
Slišala sem, da imajo poroke na prostem v Bistri pri Vrhniki (tehnični muzej). Je pa baje ful lepo. Če si kje iz okolice, je najbolje, da tja vprašaš


sem jih že videla in oba sva bila navdušena in sva rekla, da bi se tudi midva tako poročila.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Poroka na prostem - nujno!!!
9.5.2006 21:54:42   
rija
Moja prijateljica se je poročila na prostem, doma, na vrtu in moram reči, da je bila to najboljša poroka, na kateri sem bila.
Je pa imela srečo, da je sodelovalo vreme.

Doma so postavili na vrt mize v stilu ameriških porok, najeli neko gostilno, da je imela topli bife, opolnoči je sledil ognjemet, torta in kopanje v bazenu....
Nevesta je bila v bež hlačah, korzetu in prozornem plaščku iz šifona, ženin pa v obleki iz fino brušenega bež velurja.....

Bajno.

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Poroka na prostem - nujno!!!
9.5.2006 22:06:34   
Jančika_
Moja prijateljica se je poročila v Mozirskem gaju. Bilo je luštno, edino med obredom je deževalo, potem pa je padla še točauser posted image . Vsekakor nepozabnouser posted image .

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Poroka na prostem - nujno!!!
9.5.2006 22:11:31   
dulcinea
Bila sem na eni poroki  v Vili Bistrici in mi ni bilo všeč, ker pač tusti umeten šotor ne paše na grajski vrt...

LP, D


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Poroka na prostem - nujno!!!
9.5.2006 22:13:04   
KODA
V Bistri je res lepo in fajn organizacija.user posted image user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Poroka na prostem - nujno!!!
10.5.2006 6:55:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea

Bila sem na eni poroki  v Vili Bistrici in mi ni bilo všeč, ker pač tusti umeten šotor ne paše na grajski vrt...

LP, D



Saj ni varvno grajski vrt, ker ni niti gradu, pa še na vrtu so med drugim tudi teniška igrišča malo nižje. Mogoče misliš v ambient, da ne paše. Meni se pa zdi, da ful dobro paše.

(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
10.5.2006 7:52:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Poroka na prostem - nujno!!!
10.5.2006 8:28:03   
Anonimen
Volčji potok.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Poroka na prostem - nujno!!!
10.5.2006 10:11:44   
Anonimen
Midva sva se poročila na gardu Tabor v Laškem. Grad je pred dvemi leti  prevzelo gostišče Štorman in ne morem ti opisat, kao lepo pripravijo ambient. Na grad sva se pripeljala z kočijo.Skozi grajska vrata, me je po rdeči preprogi pripeljal oče do "oltarja" al kar pač je že tisto. Na vsaki strani so na belih stolih sedeli svatje. Kot v filmu. Pripravijo tudi toplo hladni bife. Se splača it pogledat.

Vso srečo!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Poroka na prostem - nujno!!!
10.5.2006 11:43:22   
Nitka
Tudi midva se bova konev avgusta poročila na prostem in verjetno blizu hribov, dostopno še z avtom. Edini problem imava slavje, ki bo piknik in bo treba poskrbet za primer dežja in kake šotorčke ali podobne za tiste, ki omagajo user posted image .

A katera ve kako je z matičarji, če si takole na prostem?
Hvala.

_____________________________

Smeh je pol zdravja, veliko se smejmo z našimi otroci!
Trenerka fitnesa za pridobitev lepega zdravega telesa.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Poroka na prostem - nujno!!!
10.5.2006 16:29:02   
Reby
Moram povedati, da sem glede na vaše predloge poslala kar nekaj mailov in so se mi do sedaj javili samo iz Term Dobrna, kjer so zelo prijazni in nudijo tudi poroko zunaj ali pa v Vili Higiea in pa iz gradu Mokrice. Sama si želim ne preveč Hollywoodsko in fancy poroko, raje imam nekaj bolj preprostega.

(odgovor članu Nitka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Poroka na prostem - nujno!!!
10.5.2006 16:38:10   
lumpy
Na maile traja celo večnost da kdo odgovori, za to ti predlagam vsedi se za eno urco dol, vzemi telefon v roke in kliči, pa še največ informacij dobiš takole iz prve roke.

Jaz bi ti predlagala Logarsko dolino, zame ni boljšega , romantično , mirno ....osebje pa tako ali tako ena a, da o postrežbi in ambientu ne govorim. Ustrežejo ti vse kar želiš, preprosto, če hočeš oh in sploh, s kočijo...

Drugače pa vem da se poročajo nekje pod slapovi v Trenti, ampak kaj več ti ne vem povedat.

_____________________________

En dan življenja ni veliko,a kdor ljubi življenje mu je vsak dan novo življenje.

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Poroka na prostem - nujno!!!
10.5.2006 16:43:57   
Anonimen
midva sva se poročila na prostem v bistrci pri tržiču. hotla sva met tut ohcet na prostem pa sva se hvala bogu premisnla in smo pristal v gostilni..zakaj hvala bogu..ker je skoraj v momentu ko smo tja pršli začel lit k pr norcih. če bi mela zuni pogostitev pa res ne vem kaj bi nardila??!! sva gledala tut šotore sam so čist predragi pa pol je res vseen če si nek v gostilni

(odgovor članu Reby)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Poroka na prostem - nujno!!!
10.5.2006 18:15:04   
skuštrana
Na prostem se lahko poročiš tudi v parku Zdravilišča Laško. Na Gradu Tabor Laško pa mislim, da ne poročajo na prostem ampak samo v poročni dvorani.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Poroka na prostem - nujno!!!
11.5.2006 12:54:21   
Goldy
Na prostem se lahko v Laškem poročiš na Gradu Tabor in v parku Zdravilišča Laško, pa tudi ob bazenu (več si lahko prebereš na internetnih straneh Zdravilišča Laško in UE Laško). Pokličeš na UE Laško, kjer ti bodo matičarji vse lepo razložili in se potrudili, da bo tako kot bosta želela vidva. Meni osebno je grad Tabor tako romantičen kraj za poročit.

Bila sem pa tudi na poroki na celjskem gradu, kjer so sodelovali v srednjeveških oblačilih (ne spomnem se ali so to bili matičarji ali samo tisti, ki svate sprejmejo, ko pridejo na grad).

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Poroka na prostem - nujno!!!
12.5.2006 11:18:28   
Nixxon
Bistra pri Vrhniki.

Jutri mam tam jaz poroko.user posted image

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Poroka na prostem - nujno!!!
12.5.2006 15:42:45   
gaja*
Uuuuu Nixxon user posted image user posted image user posted image
Naj ti čimlepše mine današnji zadnji ledik dan ( in nočuser posted image user posted image ) in poročni dan, pa veeeliko sreče v zakonu user posted image


_____________________________

*** Vse v življenju se zgodi ob svojem času ***
5. aprila se je rodila najina princeska Gaja :)
18. julija se nam je pridružil še Ažbe :)

(odgovor članu Nixxon)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Poroka na prostem - nujno!!!
12.5.2006 16:21:25   
Reby
Pozdravljene! Hvala vsem za pomoč, res ste se potrudile, odločila sem se za poroko v Logarski dolini - Hotel Plesnik. Civilni obred bo pod slapom. Lep pozdravček in veliko sreče vsem, ki ste že poročene ali še boste.

(odgovor članu gaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Poroka na prostem - nujno!!!
17.5.2006 10:25:13   
Nixxon
IZVIRNO SPOROČILO: gaja*

Uuuuu Nixxon user posted image user posted image user posted image
Naj ti čimlepše mine današnji zadnji ledik dan ( in nočuser posted image user posted image ) in poročni dan, pa veeeliko sreče v zakonu user posted image



Hvala. Blo je fajn, upam da bo preostanek življenja tut.user posted image

(odgovor članu gaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?