|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Portolak sirup
2.5.2012 13:18:15   
divans1
Imam grozme probleme, bolečine pri odvajanju blata, Ali lahko vzamem žlico portolaka za zmehčanje,,,,? Dojim...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Portolak sirup
2.5.2012 13:34:03   
hmm...
Ja.

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Portolak sirup
2.5.2012 13:35:09   
Doll
Lahko sirup,tableto in tudi svečko dulcolaxa,

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Portolak sirup
2.5.2012 13:39:27   
Mincaa
Probaj z ječmenovo kavo, jo lahko damo tudi dojenčkom po 6mesecu za pomoč pri odvajanju...

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Portolak sirup
2.5.2012 19:22:35   
Najin_pikec
Pomoje da lahko, ker je namenjen tudi nosečnicam in dojenčkom. Ampak vseeno mogoče rajši preveri še v lekarni.

(odgovor članu Mincaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Portolak sirup
3.5.2012 16:25:57   
mini86
dj rajši uzami v lekarni lactecon-mislim da se tko napiše ker na tega se telo ne more navaditi, na unga tvojga pa se baje lahko..

pa zvečer namoči suhe slive v donat pa zjutri popij na tešče..
baje tudi kefir pomaga na tešče


no tko kot pr vsaki stvari različno pomaga raličnim..najboljše da probaš pa srečno


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Najin_pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Portolak sirup
3.5.2012 19:15:00   
si.pikica
Lactecon in Portalac sta čisto enaka sirupa po sestavi, samo delata jih dve različni tovarni. Če želiš, da ti pomaga, ga moraš jemat par dni zaporedoma z veliko količino vode, drugače ne deluje!

LP

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Portolak sirup
7.5.2012 11:41:43   
pikomiko
Ja seveda lahko ta sirup jaz sem zanj dobila recept že v porodnišnici. Donat si malo pogrej pa ga spij na tešče.

(odgovor članu si.pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Portolak sirup
7.5.2012 12:10:35   
Doll
mini86 ,preden rečeš kaj,vsaj preveri.V obeh sirup jih mlečni sladkor.Pa četudi ne bi bil od enkratne uporabe se nihče še ni navadil.Brez zamere...

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Portolak sirup
7.5.2012 14:39:19   
2sneg13

IZVIRNO SPOROČILO: Doll

mini86 ,preden rečeš kaj,vsaj preveri.V obeh sirup jih mlečni sladkor.Pa četudi ne bi bil od enkratne uporabe se nihče še ni navadil.Brez zamere...

Lactecon


Tako je. Ti sirupi blato mehčajo, Portalak pa ni primeren za diabetike, lactecon je za vse vrste bolnike. Še nihče ni bil odvisen od tega.

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Portolak sirup
7.5.2012 15:24:27   
mini86
IZVIRNO SPOROČILO: Doll

mini86 ,preden rečeš kaj,vsaj preveri.V obeh sirup jih mlečni sladkor.Pa četudi ne bi bil od enkratne uporabe se nihče še ni navadil.Brez zamere...


ja kr tko mal sem si zmislila nouser posted image user posted image user posted image user posted image matr ste ene..
tako mi je bilo rečeno v lekarni, patronažna je rekla pa če se ne motim je tudi tanč na monu pisala o tem..


pa nisem napisala da si lahko odvisen od tega ampak da se telo lahko navadi..seveda ob krajši uporabi ne, dallši pa vsekakor..pač se črevo navadi da se ne rabi "matrat"..



_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Portolak sirup
7.5.2012 17:42:53   
Doll
Kaj smo ene?
kaj je tanč napisala izvoli:

Dulcolax je zmerno varen za stalno uporabo med dojenjem, seveda se bolj priporočajo laktulozni preparati (kot je Portalak).

ne,te popravljam telo se NE navadi.Na kaj bi se pa tvoje telo navadilo?
In ti sirupi so za dolgotrajnejše jemanje.Niso odvajala!!
In nisem rekla da si si izmislila.če sodeluješ na forumu,pač ne jemlji to za ne vem kako osebno zadevo,če te kdo popravi user posted image
Pač v lekarni ti niso pravilno povedale.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Portolak sirup
7.5.2012 20:30:33   
mini86
če sodeluješ na forumu,pač ne jemlji to za ne vem kako osebno zadevo,če te kdo popravi user posted image


lej način je bil tukaj kako si me "popravila"user posted image user posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Portolak sirup
7.5.2012 20:53:05   
Doll
Povej kakšen način? To,da sem napisala da prej preveri preden napišeš?kar tako na pamet govorit o nečem kar sploh ne veš,je bolj tko.
Rajši razmisli o svojem načinu !!
pa lep večer ti želim

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Portolak sirup
8.5.2012 8:43:27   
mini86
kar tako na pamet


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
a sm napisala kdo mi je to reku?!?al am napisala da sm si zmislila..

lej način ni bil ok..ampak kle na forumu se res najde svašta tko da me ne preseneča..dijo


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepša voščila za mamo
Ravno takrat, ko potrebujemo navdih za čestitko, ki bi jo radi namenili mami, se nam rado pripeti, da ostanemo z izprazn...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?