|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Poslikava na steklenice
10.11.2005 18:16:20   
Nasy
Ker smo se letos odločili, da se bomo malce igrali in podarjali steklenice (polneuser posted image ). Zanima me, če imate kaj izkušenj s tem..kakšne barve naj kupim in kje?user posted image Steklenice so temno zelene, zato morajo biti barve take, da so obstojne in da se jih vidi.
Hvala !user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Poslikava na steklenice
10.11.2005 19:03:00   
india
Poslikano steklo moraš zapeči,če želiš, da je obstojno. Če ti je pa vseeno, da bo posliakva šla dol, pa imaš dve možnosti: 1. klasična poslikava stekla z barvami za steklo in 2. poslikava z lepljivimi barvami, istimi kot za okna.
Barve dobiš v trgovinah,kjer prodajajo tak material, pa tudi v Obiju jih imajo po novem.

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Poslikava na steklenice
10.11.2005 22:39:59   
Anonimen
Kako pa jih zapeči?user posted image

(odgovor članu india)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Poslikava na steklenice
10.11.2005 22:46:25   
Mel_A
Mi smo barve kupili v trgovini z umetniškim materialom. So barve za steklo, na vodni osnovi, postanejo obstojne, če jih "zapečeš" nekaj časa v pečici na 50°. Uporabili smo zlato, srebrno in bronasto barvo, ki na taki temnejši podlagi pridejo lepo do izraza.
Veliko sreče pri ustvarjanju!


_____________________________

En sam pogled nanj in svet je naenkrat lepši...

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Poslikava na steklenice
10.11.2005 22:48:36   
Nasy
smo kupili barve v OBI, je bil ravno tam ta stric, ki jih je pripeljal in zlagal na polico, tako, da nam je še vse lepo razložil.
Zapečeš pa tako, da ne daš v vročo peč kar, ker poči! Daš v mrzlo pečko, to je tako ko pr vlaganju paprike al pa breskev..in se potem vse skupaj segreva počasi

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Poslikava na steklenice
11.11.2005 9:48:32   
india
Po mojem je tudi odvisno od vsebine steklenice.
Tega še nisem sprobala, pa nekako ne zaupam samo tem, ki to prodajajo, ponavadi ti trgovski potniki nimajo kaj preveč izkušenj.

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Poslikava na steklenice
11.11.2005 21:52:08   
Nasy
Ma saj vsebina ni pomembna, barvali bomo prazne. No, miška, vseeno hvalauser posted image

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Poslikava na steklenice
12.11.2005 12:43:09   
Wahoo RR




tudi jaz barvam flaše...in zelo lepo pridejo pobarvane z GRANIT barvami...imaš jih v trgovinah s takim materialom ( prometej, levček...)
dva nanosa sta potrebna...in brez pečenja :) bi mogu nekdo prav namensko flašo namočit za nekaj časa v vodo, da bi šlo dol....
Aja,napišem narišem pa z konturami...

To je itak okras...postaviš na polico...a ne...




_____________________________

Lp,
Wahoo RR



(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Poslikava na steklenice
12.11.2005 15:53:49   
Nasy
Ravno pečemo prvo turouser posted image , bomo pa probali še te granit barve, hvala!

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?