|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Postelja in previjalna
20.11.2008 14:06:46   
lunica12
Kako se vam zdita ta previjalna in postelja.Ce ima katera prosim za kaksno mnenje.

http://b2c.baby-center.si/include/ArticleBigImageView.asp?FileLink=http://images.baby-center.si/05/0019/0001/imgBigArticle_5_137425.jpg&ArticleID=137425&BigViewNew=1

http://nakup.pikapolonica.com/otroska-oprema/postelje-in-dodatki/lip-postelja-boZena-natur-120x60/4018043831093401804


_____________________________

15.1.2009 se nama je pridruzila Anina :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Postelja in previjalna
20.11.2008 14:22:01   
bskrle
Previjalna je primerna le za zelo majhnega otroka, sama je ne  bi kupila. 

(odgovor članu lunica12)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Postelja in previjalna
20.11.2008 14:32:19   
lunica12
Ja samo ce pa so vse previjalne podloge taksne...No vsaj vecina ko sem gledala.Tudi te kos eposebi kupijo so isto velike

_____________________________

15.1.2009 se nama je pridruzila Anina :)

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Postelja in previjalna
20.11.2008 14:40:30   
frutolina
Meni so svetovali da se posteljica kupi velikosti 140 × 70 (je pa odvisno od tega koliko prostora imaš).
Za to banjico in previjalno pa sem slišala da je banjica primerna za čisto malega otroka, kasneje pa začne čofotat ( pa še najbolj stabilno ni, ker je del na koleščkih). Zaradi tega bom jaz imela po vsej verjetnosti posebej banjico, zraven pa komodo na kateri bo previjalna. Nekateri naredijo celo tako, da v kopalnici na pralni stroj dajo previjalno in tam previjajo. Vse odvisno od prostora user posted image .
Ampak jaz govorim samo o tem kaj so mi do sedaj povedali.... izkušenj (za zdaj) še nimam user posted image .

(odgovor članu lunica12)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Postelja in previjalna
20.11.2008 14:43:52   
Luni
Jaz sem imela zelo podobno previjalno, meni je bila super user posted image  Je zdržala tri navihančke, pa še vedno skupaj stoji user posted image . Fajn mi je bilo, ker sem imela vse takoj pri roki, ni bilo potrebno omar odpirat, sploh, ko je otrok majhen, je to zelo pomembno, da imaš roke čimbolj na fraj!

_____________________________



(odgovor članu frutolina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Postelja in previjalna
20.11.2008 14:46:19   
Mišni
Previjalna po moje ni v redu, ker če drugega ne, se na tistih policah vse praši. Bolje je, če so predali. Sicer sem jaz previjala na pralnem stroju, čez sem dala previjalno podlogo, vse potrebščine sme imela pa v omarici nad strojem.

Posteljica je pa 120 x 60 res zelo mahjna, človeček jo hitro preraste, tako da če imate prostor, je bolje kupiti 140 x 70, najbolje tako, da se pozneje spremeni v mladinsko.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu frutolina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Postelja in previjalna
20.11.2008 14:52:13   
Luni
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Previjalna po moje ni v redu, ker če drugega ne, se na tistih policah vse praši.


user posted image  itak, da ja, kje se pa ne? Ma, ni panike! Je vse skoz v obtoku, tako da nima časa prah se gor usest user posted image

_____________________________



(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Postelja in previjalna
20.11.2008 14:56:15   
lunica12
Oh luni si me kr mal potolazla...user posted image Ja prostora res nimam neki velik za posteljo.Do kaksne otrokove starosti pa mislite da bi lahko uporabljala to postlo?

_____________________________

15.1.2009 se nama je pridruzila Anina :)

(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Postelja in previjalna
20.11.2008 14:58:35   
lunica12
Aja pa glede banice.Meni se zdi kr velika tk da to me ne skrbi najbolj.

_____________________________

15.1.2009 se nama je pridruzila Anina :)

(odgovor članu lunica12)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Postelja in previjalna
20.11.2008 15:23:18   
katarina05
mi imamo pa tudi tako previjalno in smo zadovoljni. banjico hitro preraste. na previjalni se ne nabira prah. vse je pri roki, na njej imam zloženo vse  kar potrebujem za nego otroka ( +cunje).
Edina slabost. Jaz sem majhne postave in je zame malo previsoka- možu idealna.

(odgovor članu lunica12)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Postelja in previjalna
20.11.2008 16:43:59   
Petr_a
če ne boš imela previjalne v kopalnici ti je brezveze.
Ket otroka ne boš mogla kopati v sobi,saj boste imeli ogromno vode po tleh.
Meni je najboljša bila stenska previjalna,ne zavzame nič prostora,zelo velika in zelo široka.
glede postelje vseeno ali velikost 120 x 60 ali pa 140 x 70 .teh par cm otroku nič ne pripomore.Kaj kmalu čez 3 -4 leta boste itak novo kupovali :))

(odgovor članu katarina05)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Postelja in previjalna
20.11.2008 16:49:45   
tasa_m
Midva bova imela posteljico 120x60 ker nama 140x70 verjetno že nebi šla tak lepo not v spalnico. Pol bi težko do omare prišla pa še posteljo bi morala menjat ker imava kar veliko 180x200. To pa res nočeva,..je zdaj preveč kamot..user posted image

Previjalno pa bova imela kr na pralnem stroju, banjico pa v veliki banji oz. imela bova eno sedko čez veliko banjo, da se nebova rabla toliko sklanjat.

Je malo problem ja, če je stanovanje bol malo, ampak za vse se najde rešitev.. user posted image

(odgovor članu Petr_a)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Postelja in previjalna
20.11.2008 17:59:06   
EvCh
Točno to posteljo lahko naročiš pr Recinku po ugodnejši ceni. Sicer je dobavljiva tudi v kompletu za novorojenčka, ki ga dobiš ob rojstvu otroka ali pa jo naročiš posamezno na njihovi spletni strani. 

(odgovor članu lunica12)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Postelja in previjalna
20.11.2008 18:12:16   
lunica12
Kaj mi poves spletno stran?

_____________________________

15.1.2009 se nama je pridruzila Anina :)

(odgovor članu EvCh)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Postelja in previjalna
20.11.2008 18:15:29   
Blueeyes
lunica12 -  prav to posteljico sem si tudi sama ogledovala na pikapolonici... se mi je zelo dopadla... kaj bomo kupili, bomo pa še videli...

banjico pa dobim od sosede, tako da mi ni treba skrbeti za to - hvala bogu... en strošek manj user posted image  user posted image

(odgovor članu lunica12)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Postelja in previjalna
20.11.2008 18:19:01   
caligula
www.recinko.si

(odgovor članu lunica12)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Postelja in previjalna
20.11.2008 18:22:15   
caligula
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=137427
previjalna je približno takšna. ker imam v sobi parket sem dala na tla kos toplega poda če se slučajno kaj zmoči med kopanjem. glede na to, da imam majhno kopalnico mi prav pride da je tle vse v enem pa da imam lahko poleg posteljice.
previjala bom tle itak samo par mesecov do cca 6 mesecev potem pa kje bo potreba :D al na postelji ali kje. kopanje pa bo v tej banjici samo dokler bo majhen potem pa imam nastavek za v kad.

(odgovor članu caligula)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Postelja in previjalna
20.11.2008 18:27:36   
caligula
posteljico pa imam zaradi gušta zaenkrat majhno 120x60 potem jo bom zamenjala z večjo 140x70 ki še čaka na uporabo user posted image . zaenkrat se mi zdi, da otrok potrebuje občutek da je na tesnem kot v maternici. pa baldehinček sem postavila tko da bo res v zavetju, sicer so pa slike v mojem albumu

(odgovor članu caligula)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Postelja in previjalna
20.11.2008 19:05:12   
lunica12
Caligula no ta previjalna je pa tako podobna kot moja.Barva pa vse pa mediji je pa isto.



_____________________________

15.1.2009 se nama je pridruzila Anina :)

(odgovor članu caligula)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Postelja in previjalna
20.11.2008 19:22:42   
Anja24
http://nakup.pikapolonica.com/otroska-oprema/postelje-in-dodatki/pino-postelja-jakob-140*70cm/1113104035769003678
Midva sva kupila tole posteljico user posted image  se pa lahko kasneje ograjica odstrani...če otrok pač tako dolgo uporablja posteljico...


Jaz tudi ne bi kupila te previjalne...je res mini in je ne moreš dolgo uporabljat. Drugače pa previjalne podloge dobiš večje, mislim da so 85x75 ( http://nakup.pikapolonica.com/otroska-oprema/previjalne-mize-in-dodatki/pino-previjalna-blazina-mehka/109804035769010980 ). Midva sva kupila predalnik, nanj bova dala 85x75 veliko iverco in to previjalno podlogo...potem ko ne rabiš več za previjat jo enostavno snameš - predalnik pa lahko uporabljaš naprej.

(odgovor članu lunica12)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Postelja in previjalna
20.11.2008 19:32:46   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: bskrle

Previjalna je primerna le za zelo majhnega otroka, sama je ne  bi kupila. 


Isto.
Posteljico imamo pa točno to. user posted image

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Postelja in previjalna
20.11.2008 21:04:04   
Anonimen
    user posted image

kaj pa tako previjalno, ki se da lahko na posteljico? meni se je ful dobro obnesla takoj po porodu. Se ni blo potrebno sklanjati niti centimetra.user posted image Zdaj jo pa imam na predalniku od alplesa.

(odgovor članu Najaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   [Brisano sporočilo]
20.11.2008 22:57:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anja24)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Postelja in previjalna
21.11.2008 6:59:42   
mama_milchy
ko je bil še čisto majhen dojenček, sva imela previjalno podlago kr na posteljici, zraven je bila polička za odložit stvari; kasneje sva to previjalno preselila v kopalnico; sedaj pri drugem otroku pa sva nabavila tudi previjalno mizo zaradi razpoteditve porstoro (hiša v 2 nadstropjih); banjico sva imela takoj od začetka tisto ta veliko; posteljico pa imava 120 x 60; 

jaz se za to previjalno ne bi odločla, ker ko moraš otroka skopat v banjici moraš vse od zgoraj odmaknit in si za oblačenje in previjanje pripravit kje drugje pa še hitro otroci banjico prerastejo

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Postelja in previjalna
21.11.2008 7:00:19   
mama_milchy
IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

  user posted image

kaj pa tako previjalno, ki se da lahko na posteljico? meni se je ful dobro obnesla takoj po porodu. Se ni blo potrebno sklanjati niti centimetra.user posted image Zdaj jo pa imam na predalniku od alplesa.



nekaj podobnega imam jaz doma in je super;

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?