|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Posvetovalnica - 3 meseci
15.9.2005 10:49:28   
špelin@
No, pa smo tudi mi dočakali prvo cepljenje. Mala je dobila pikico v bedrce in je bila vsa iz sebe Jaz seveda še bolj, zato sem raje pogledala stran Raje sto injekcij meni kot eno otroku!

Zdaj mala spančka, ker jo je vse skupaj izmučilo, mene pa čaka kup cunj, ampak sem rekla, da vseeno moram prej še poročati

Naše mere - stari smo 3 mesece in okoli 2 tedna:
- 6800 g (rojena: 3510 g)
- 61 cm (rojena: 53 cm)
- obseg glave 41 cm (rojena: 36 cm)
- obseg trupa 40 cm.



Zdravnico je že prav poznavalsko osvajala in se ji glasno smejala, ker je mislila, da se bo igrala z njo

Toliko od naju
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Posvetovalnica - 3 meseci
15.9.2005 10:52:15   
špelin@
Aja, sem hotela dodati: rahlo me hromi strah, da ne bi bilo kakšne čudne reakcije po cepljenju Dobili sva recept za paracetamolske svečke in navodilo, naj dajeva na mesto pika kamilične obkladke.

Pri veliki piki nikoli ni bilo nobene reakcije na cepljenja, SRČNOOO upam, da se bo tudi mala zmazala brez

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Posvetovalnica - 3 meseci
15.9.2005 10:58:23   
Anonimen
O vi2 sta pa ribližno taki veliki in težki kot mi2

baje o prvem ceplenju redko kdaj pride do reakcije,tak je meni rekla zdravnica
jaz sem nikecu dala le kamilične obhladke pa je bilo vse superca,svečke niso bile potrebne!
btw:pomaga tudi da jo zvečer skopaš, da se sprostijo mišice!

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Posvetovalnica - 3 meseci
15.9.2005 11:03:05   
špelin@
nina_nana, hvala za nasvet. Jo bomo zvečer še posebej dolgo pustili namakat Itak uživa v vodi

Kako kaj tvoj sonček?

Pozdravček

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Posvetovalnica - 3 meseci
15.9.2005 12:30:54   
Lana_s
Pridna Polonca. Tudi rada papca?
Moja pa je v ritko dobila pikeca Kam pa hodita k pediatru?


Jaz ji nisem rabila s kamilicami spirat, ni imela nobenih reakcij. Sem pa jo zvečer skopala, ker sem dobila takšna navodila.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Posvetovalnica - 3 meseci
15.9.2005 12:44:36   
Anonimen
moj sonček je priden!lih kar sva se napapcala

nikje dobil tudi pikeca v ritko

koliko kaj vaši sončki popijejo/na koliko ur?nik je začel zdaj štrajkat in pije le po 130ml na 4 ure,prej je pa po 210ml

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Posvetovalnica - 3 meseci
15.9.2005 16:34:02   
špelin@
Meni je med. sestra rekla, da ni važno, kam dajo injekcijo, glavno, da je v mišico. V ritko ne dajejo, ker ponavadi otrok največ na riti sloni in ga lahko še bolj boli, na strani bedrca pa naj bi bilo manj moteče.

Naša popije cca. 100-140 ml 6x na 24 ur - eden od teh obrokov je še vedno ponoči

Lana_s, smo iz Zasavja, tu imamo tudi zdravnico.

Zaenkrat nima nobene ne lokalne, ne vročinske, ne "sitnobne" reakcije, upajmo, da ostane pri tem

Pozdravček mamicam in pikijem

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Posvetovalnica - 3 meseci
15.9.2005 17:12:49   
Anonimen
špelin@ še malo pa boste brez ko boste začeli z gosto hrano!držim pesti!

mi pa zdaj že dober mesec spimo celo noč od 22.30 pa ponavadi do 8.00, ponavadi nas preseneti tudi do 9.30

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Posvetovalnica - 3 meseci
15.9.2005 17:23:17   
špelin@
Ej, sem te hotela vprašat: kdaj bosta vidva začela z gosto hrano?

Nama je bilo naročeno, naj začneva, če želiva, poskušat z nekaj kapljicami jabolčnega soka - itak to že nekaj časa počnemo

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Posvetovalnica - 3 meseci
16.9.2005 10:17:41   
Anonimen
Mi2 sva z sokeci tudi že začela,pa probala sva tudi že mlečno kašico v mleko, pa je bilo vse okei.Rekla je naj probama počakat do drugega ceplenja(4.mesci), če bo šlo, ker bo verjetno prej zahteval in res je

Mi2 sva začela z jabolko, ta teden imava hruško

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   Posvetovalnica - 3 meseci
16.9.2005 10:48:03   
špelin@
Mu daješ po žlički?

Super, da mu je všeč Midve bova še malo počakali, potem pa bova ravno tako za probo začeli s Hipp-ovo mlečno kašico. Mogoče bo potem ponoči dlje spala in se ne bo lačna zbujala sredi noči.

Dober tek

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Posvetovalnica - 3 meseci
16.9.2005 11:30:24   
Anonimen
Ja dajem mu na žličko ja, ker druga več noče pit zbirčen je-isto kot jaz

Mlečne riževe baje rade zapirajo, naš je imel banano pa je bla ful njamii!

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dragi, danes si pa vzamem prost dan!
Kar me je danes fasciniralo, je bil izraz na obrazu mojega dragega moža, ko sem mu rekla, da si bom vzela prost dan. 
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?