|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Potovalni načrt za soboto, 16.09.(Blažek)
14.9.2006 3:45:57   
Anonimen
Ta potovalni načrt sicer še ni 100%-en, ker še čakam na nekaj potrditev (ali preklicev), ampak okvirno bo pa kar držal. user posted image

SOBOTA, 16.09.2006

05:55 - Nanka štarta od doma s polnim tankom in napolnjenim ABC-jem ter s stvarmi za nedonošenčka in denarjem. kar bo podarila Marcelčkova mamica Nevenka in katere bo Nanka prevzela danes dopoldan sama user posted image
06:00 - konec mojega nočnega šihta user posted image
06:15 - pridem domov v BTC, Nanka me že čaka pred blokom user posted image
06:20 - naloživa stvari, ki jih bom prinesla z Otroškega bazarja in voziček, ki mi ga bo ena RR-ovka dostavila osebno v petek user posted image
06:25 - dam lubčka Kamikazi in mulcema, pa še Gospe Pes in pujsi user posted image
06:30 - me čisto nič ne briga, če vse zamudiva, ampak v najbližji lokal greva z Nanko na veliko user posted image
07:00 - v Štepanjskem naselju prevzameva paketek, ki naju bo čakal na stopnicah hiše (upam, da nimajo user posted image ) user posted image user posted image user posted image
07:15 - v bližini Mercator centra prevzameva drugi paketek user posted image
07:25 - v sosednji ulici prevzameva tretji paketek user posted image
07:40 - v bližini Stadiona prevzameva stvari za novorojenčka user posted image
07:50 - v bližini Policije Bežigrad prevzameva posteljnino user posted image
08:10 - v Komendi prevzameva četrti paketek in, če bo čas, popijeva drugo veliko user posted image
08:40 - na Brniku prevzameva stajico (če bo šla v avto), hrano, kozmetiko, brisače, igrače in knjige user posted image
09:10 - v Kranju prevzameva stvari za dojenčka in risbice, ki so jih narisali za Saro in Roka user posted image
09:30 - v Kranju se ustaviva na malici (če bo čas) user posted image  (če se bo našla še kakšna Gorenjka, naj se "vtakne" nekam v ta termin in se dobimo pri Mercator centru - ampak naj se me obvesti o tem)
10:00 - v Škofji Loki prevzameva kuverto z denarjem user posted image
10:15 - prav tako v Škoflji Loki prevzameva peti paketek user posted image
11:15 - v Novi Gorici prevzameva šesti paketek (oblačila) user posted image  (vse ostale iz severne Primorske - lahko se v tem terminu dobimo pri Mercator centru v Novi Gorici)
12:15 - pri sosedi od Joška Jorasa user posted image  prevzameva denar user posted image  in, če naju ne bodo tam zaprli user posted image , letiva naprej user posted image
13:45 - v Zagorju ob Savi prevzameva sedmi paketek in pomalicava, če bo čas (jaz pa dam eni eno okrog ušes) user posted image
15:00 - v Murski Soboti popijeva veliko user posted image  in prevzameva osmi paketek user posted image
15:30 - prav tako v Murski Soboti prevzameva deveti paketek user posted image
16:00 - v Lendavi napolniva avto do strehe (če ne bo že prej user posted image ) z oblačili, copatki, boni za BC in Muller, lupinico, poganjalcem, igračami in denarjem (no, tega ne bo ravno poln avto, da se ne bi katera spomnila, da bi naju oropala user posted image )
16:45 - v Gornji Radgoni prevzameva še eno posteljico (če bo prostor - Nanka, a imaš "gurtne" za na streho? user posted image ), posteljnino, odejo in stolček za hranjenje (ta je namenjen nekam drugam, ampak ker bomo ravno tam...), vse to bo podarila Ajšina mamica Lusa user posted image
17:15 - k Marogici v Mariboru greva na pizzo, pa če se svet podere (Štajerke - dobrodošle, da se spoznamo) user posted image
18:00 - v Mariboru pobereva še deseti paketek user posted image
18:30 - v Velenju prevzameva avtosedež (se mi zdi, da bom kar jaz v njem sedela) user posted image
19:00 - v Celju prevzamemo posteljnino in kopalne plaščke in prispevek za potne stroške user posted image

19:30 - takrat naj bi bili pa pri Blažkovih v okolici Celja user posted image
21:45 - kakor vem in znam, moram biti nazaj na nočnem šihtu user posted image user posted image user posted image

Tiste, pri katerih se bova ustavili, se boste že same prepoznale. user posted image  Tako ali tako Vas bom vse poklicala v petek tekom dneva in Vam sporočila približno uro prihoda. Te ure tukaj vzemite s polurno rezervo (gor ali dol), kajti nekje nama "grozijo" z malicami, kosili, pijačami in podobnim user posted image , pa bi se znalo malce zavlečt. user posted image  O gneči na cesti še ne vem nič, ampak upam, da je ne bo, na cestnini pa bo šlo najverjetneje vse gladko, ker ima Nanka ABC. user posted image  Za vsak primer, če nama crkne avto (smejlikimolidaavtonebicrknil user posted image ), bo moj Kamikaza na cesti s službenim Passatom in lahko v kriznem momentu prileti na katerikoli konec Slovenije. user posted image  Moja mulčka bosta v varstvu pri tašči (juhuhu za mojo tašči!). user posted image  Notebook-ov nimamo, tako, da naju z Nanko ne bo na RR (razen, če katera posodi notebook user posted image ), bova pa dosegljivi na GSM-ih (baterije nafilane in še kakšna extra zraven). user posted image  Potrebovala bi eno RR-ovko, ki v soboto ne bo imela kaj početi in bo cel dan visela na RR (takih vas je cel kup user posted image ), zato, da jo bomo vsakih 5 minut lahko poklicali user posted image  in jo obveščali o dogodkih po poti, ona jih bo pa pisala na RR. user posted image  Da boste kure na tekočem. user posted image  Močno upam, da ima Nanka malce boljši digitalni fotoaparat od mene, kajti moj nima dodatnega memory carda in lahko naenkrat naredim samo 27 slik. user posted image  Če ga pa nima, pa potrebujemo eno RR-ovko, ki za v soboto posodi digitalca z spominom za najmanj 100 slik. Vrnemo celega. user posted image

Če sem karkoli pozabila, se izkašljajte tukaj. user posted image  Men' se že meša od vsega. Zdaj grem izračunat še, koliko kilometrov bova prevozili in koliko goriva bo šlo. Nanka ima dizla, ki žre 7 litrov na 100 km. user posted image  Ampak ona ne ve, da toliko žre prazen, ne pa takole nafilan z vsem mogočim in nemogočim. user posted image

< Sporočilo je popravil Kerensa -- 14.9.2006 9:02:29 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Potovalni načrt za soboto, 16.09.(Blažek)
14.9.2006 4:10:14   
Anonimen
Groza... user posted image

Direktne poti je 796 kilometrov!!! user posted image

In ker bova zagotovo še zalutali, lahko številko kar malo povečamo. user posted image

Ampak za 800 kilometrov potrebujeva 56 litrov dizla, kar znese 13.440 SIT. OK, saj ta denar je, to ni problem, samo... nisem si predstavljala, da je tega toliko. user posted image

Nanka - a je en tank dost al se bo treba kje ustavljat? user posted image  Al kar kantico vzamem s sabo za vsak primer? user posted image

Koliko bodo cestnine, se mi niti sanja ne. user posted image

In poraba tudi ne bo 7 litrov na 100 kilometrov. Vsaj v soboto ne. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Potovalni načrt za soboto, 16.09.(Blažek)
14.9.2006 8:14:48   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image Mislim,Kerensa,da bosta na koncu dneva ostali z ploščato zadnjo platjo.Ampak vsaka vam čast,res,zlato srceuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Potovalni načrt za soboto, 16.09.(Blažek)
14.9.2006 8:16:44   
Anonimen
Zdaj, ko si omenila "zadnjo plat", sem se pa na Meto. spomnila: "dal bi željela sad vidjeti još moj šupak"? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Potovalni načrt za soboto, 16.09.(Blažek)
14.9.2006 8:20:46   
Barbs
Za vaju imam še postajo v Slovenski Bistriciuser posted image - al raje rečem, naj kar v paket dajo pa po pošti, tako kot ostali bajkerji?user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Potovalni načrt za soboto, 16.09.(Blažek)
14.9.2006 8:22:09   
Anonimen
Če priložijo motoristične "gurtne", bomo zabremzali še tam. user posted image user posted image user posted image
Ne, resno mislim - če ni ravno previjalna miza, potem ni panike. Pridemo. Ampak nej mi edn pove, kam. user posted image

(odgovor članu Barbs)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Potovalni načrt za soboto, 16.09.(Blažek)
14.9.2006 8:28:42   
nanka
Digitalca imam, z malo več prostora kot ti, tako da je to urejeno.

Mislim, da bova morali enkrat vmes tankati, drugače bova ob cesti štopali.

Uf, si nama na knap zračunala čas, če se nama vse to posreči, sva carici.

Bom na avto dodala še prtljažnik in gurtne.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Potovalni načrt za soboto, 16.09.(Blažek)
14.9.2006 8:30:14   
Anonimen
Zihr je zihr. Kr rukn gor na streho. user posted image

Za koliko kilometrov pa je en tank? Da vstavim podatek, kje bova tankali. user posted image

(odgovor članu nanka)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Potovalni načrt za soboto, 16.09.(Blažek)
14.9.2006 8:30:29   
rija
Jaz pa mislim, da si za soboto kar zamenjavo na šihtu najdi, ker ni varijante, da prideš nazajuser posted image user posted image   A ti misliš, da se boš pri vseh na minutko zmazalauser posted image

Jaz imam sicer en sestanek v Avstriji, upam, da bom do takrat nazaj, če pa me ne bo, bom paketek pustila na rezervnem mestu, ki je lahko najdljivo in dosegljivouser posted image

Kerensa pokliči me jutri.....da s shranim tvojo številko, ker nimam navade dvigovati telefona v tujini.....

Mojo pa še mašuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Potovalni načrt za soboto, 16.09.(Blažek)
14.9.2006 8:31:56   
Anonimen
Vrjetn jo mam, Rija, ampak jo tut pri najboljši volji ne najdem. A pošlješ še enkrat, preden nardimo še ovink v Avstrijo zarad tebe? user posted image user posted image user posted image

Na šihtu jih pa čisto nč ne briga. Sm hotla najdt zamenjavo, pa se jim sladko je*e... user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Potovalni načrt za soboto, 16.09.(Blažek)
14.9.2006 8:32:04   
nanka
Mislim, da bo najbolje da tankava na avtocesti proti Mariboru, ker bova takrat že imele kar nekaj poti za sabo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Potovalni načrt za soboto, 16.09.(Blažek)
14.9.2006 8:32:44   
Anonimen
No, prav. Po pizzi. user posted image

(odgovor članu nanka)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Potovalni načrt za soboto, 16.09.(Blažek)
14.9.2006 8:34:42   
Anonimen
Pa še to vama polgam na vjino dobro srce:BODITA PREVIDNI NA CESTI,se bojim,da vaju bo spremljalo grdo vreme.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Potovalni načrt za soboto, 16.09.(Blažek)
14.9.2006 8:35:35   
Anonimen
Sej res, madonca... Kakšn je pa vreme napovedan? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Potovalni načrt za soboto, 16.09.(Blažek)
14.9.2006 8:35:38   
BarbaraE
Wow, dobre ste user posted image . Nanka in Kerensa - v soboto bomo držali pesti, da boste v redu prišle na cilj in nazaj. user posted image

(odgovor članu nanka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Potovalni načrt za soboto, 16.09.(Blažek)
14.9.2006 8:36:31   
Anonimen
Čakam, da se ena jav, k bo mela tuki gor reportažo u živo. user posted image user posted image user posted image  Pa zdej kr nobena noče priznt, da po cele dneve visi na RR. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu BarbaraE)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Potovalni načrt za soboto, 16.09.(Blažek)
14.9.2006 8:37:18   
DeVilla
Kerensa, ali slučajno veš, kakšno hrano dajejo Blažku? Ker imam viška dva paketa Aptamila 1, pa jih lahko oddam..

Lp, DeVilla user posted image

_____________________________

Ena in ena je šest... :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Potovalni načrt za soboto, 16.09.(Blažek)
14.9.2006 8:38:22   
Anonimen
Kerensa - Rija ima prav - zrihtaj si, da boš zamudila na šiht.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Potovalni načrt za soboto, 16.09.(Blažek)
14.9.2006 8:39:04   
Anonimen
Še dva meseca je v inkubatorju, tako, da je mleko zanj preskrbljeno. Ampak predvidevam pa, da je kakšen Aptamil PRE ali pa kaj podobnega za nedonošenčke. Nimam pojma, kaj imajo v porodnišnicah. user posted image

(odgovor članu DeVilla)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Potovalni načrt za soboto, 16.09.(Blažek)
14.9.2006 8:40:09   
Anonimen
Ja, Raho, a mi boš ti potem službo v tvojem javnem zavodu zrihtala? Saj ti mi jo lahko. Za nekaj me boš pa menda ja ponucala. Samo si malo daleč, pa potni stroški bi bli previsoki. Sej vemo, kako je v javnih hišah... sorry... javnih ustanovah... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Potovalni načrt za soboto, 16.09.(Blažek)
14.9.2006 8:40:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Sej res, madonca... Kakšn je pa vreme napovedan? user posted image


DEž na žalost,menda celo nalivi in nevihte.Ja upam,da bodo do sobote že spremenili napoveduser posted image Le pazljivo.
Kerensa mislim,da boš morala kar prenosni računalnik s seboj vzet pa poročat.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Potovalni načrt za soboto, 16.09.(Blažek)
14.9.2006 8:41:03   
Anonimen
Nimam.

Nanka - a maš notebook? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Potovalni načrt za soboto, 16.09.(Blažek)
14.9.2006 8:42:49   
Anonimen
Še enga kengurujčka imamo - saj ga boš vzela, a ne?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Potovalni načrt za soboto, 16.09.(Blažek)
14.9.2006 8:44:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Nimam.

Nanka - a maš notebook? user posted image


Pismo saj bi se jaz javila,pa ne vem,kje bom v soboto.Če bom imela čas.
Najbrž kje v Ljubljani na Kliničnem,če me bo kdo peljal,seveda.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Potovalni načrt za soboto, 16.09.(Blažek)
14.9.2006 8:45:10   
Anonimen
Tut to bi se vrjetn še dal kam stisnt. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?