|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Potrebujem Verrumal
24.1.2013 22:53:31   
Brinčika
Prosila bi če ima kdo kako možnost in gre kaj v Austrijo, baje da ga prodaja tudi ena lekarna v Kranju: Torej potrebovala bi Verrumal gel za bradavice- virusne. Hči jih je dobila v Čatežkih toplicah, pa smo probali mazat s Salokol tekočino, potem z Duo film- tekočina iz Italije, potem ji je zdravnica dala neko mazilo da so ji naredli v lekarni- tudi to ne pomaga. Tako da bi probali še s tem, če je kdo ki bi mi bil pripravljen narediti uslugo mi lahko piše na zs. Hvala že v naprej.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
25.1.2013 8:12:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brinčika)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Potrebujem Verrumal
25.1.2013 8:53:34   
gsatalema
Tudi mi smo hodili v Avstrijo po to mazilo, ampak ga dobiš z belim receptom... Tega nam je napisala dermatologinja...
Brez mislim da ne gre...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Potrebujem Verrumal
25.1.2013 11:28:14   
mercii
V Avstriji se Verrumal, da kupiti tudi brez recepta,stane nekaj cez 12€.Preverjeno.

(odgovor članu gsatalema)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
25.1.2013 16:47:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mercii)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Potrebujem Verrumal
25.1.2013 18:15:28   
mercii
Zal ne vem kako je z lekarnami ob meji.

Jaz zivim v Avstriji, na stajerskem koncu,in sem glih kolegici v decembru posiljala,je tudi rabila za hcerko,ampak zal posiljka ni prisla do nje.Zakaj? Nimam pojma.
Tako da sem se enkrat kupila in ji osebno dala ko sem bila v Sloveniji na obisku.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Potrebujem Verrumal
25.1.2013 19:42:31   
Felicita
glede na zelo kratko raziskavo (stric google) bi rekla, da je tale slavni Verrumal podobna (ali celo ista) zadeva kot tole: http://www.moja-lekarna.com/p-578-kolodij-za-kurja-ocesa-10-ml.aspx - to se pa pri nas dobi v vsaki lekarni.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu mercii)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Potrebujem Verrumal
29.1.2013 22:31:16   
Lolek in Bolek
Avtorici posta svetujem da pokliče v lekarno Mlaka (Kokrica pri Kranju) in pove da ga potrebuje. Morda ga imajo na zalogi, če ga nimajo ti ga bodo v treh dneh priskrbeli. Pokliči informacije in prosi za št. Lekarne Mlaka.... Sigurna sem, da bo Verumal dobila dvomim pa da bo pomagal. Meni ni. Žal. Tako da če mi kdo pove kaj je tista prava zadeva v borbi z konglomeratom bradavic, dobi od mene lepo nagrado, če se znebim cca. 25 pohojenih bradavic. Pa še nekaj, med bradavicami in kurjimi očesi je velikanska razlika!

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Potrebujem Verrumal
29.1.2013 22:47:25   
Doll
http://www.moja-lekarna.com/p-16691-acetocaustin-tekocina-za-odstranjevanje-bradavic-1-ml.aspx
To bo 100% pomagallo.Ne poznam nobenega ki mu ne bi

(odgovor članu Lolek in Bolek)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Potrebujem Verrumal
29.1.2013 22:53:17   
Lolek in Bolek
Doll kot sem zapisala. Tegale še nisem sprobala. Moja naslednja akcija bo šla v predlagani smeri. Če mi rata ti bom hvaležna vse življenje in tudi oddolžila se ti bom. Ker že 6 let probavam ni da ni.... Iz tega razloga sem šla lani v lov po nezrelih figah.Beli Sok naj bi namreč bil tudi eno od teh sredstev za odstranitev. Rezultat je bil, da mi je peta počez počila, da sem komaj hodila 14 dni, bradavice pa so mi ostale..
Se ti javim, če mi uspe!

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Potrebujem Verrumal
29.1.2013 22:55:43   
Lolek in Bolek
Doll tudi mravlično kislino sem si kapala na konglomerat. Kot da bi mazala z vodo. Res. Znani dr. Fabian se me je pa dobesedno prestrašil, ker sem se hotela nadloge rešit lasersko.

(odgovor članu Lolek in Bolek)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Potrebujem Verrumal
17.12.2015 10:11:15   
HuAnita
Meni je edino to odpravilo VSE bradavice, niti redno 'žganje' pri dermatologinji ni pomagalo, pa sem več let hodila tja.
Prinesla mi ga je sodelavka, ko je šla na Dunaj, in je v prosti prodaji...

(odgovor članu varja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?