|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Povečanje prsi
5.9.2008 21:59:13   
Little Butterfly
Hej punce!
Imam eno vprašanje - no mogoče jih bo malo več user posted image Že nekaj časa imam željo po povečanju prsi. Zanima me, ali ima katera že izkušnjo s tem in ali mi lahko kaj svetuje? Zanima me tudi, kako je z dojenjem če imaš vsakde (glede na to, da še nimam otrok)? In pa katerega kirurga mi priporočate? Jaz sem največ slišala o Dr. Fabjanu in mislim, da se bom tudi odločila za njega, si pa želim še kakšen nasvet, če ima katera izkušnjo s tem!




< Sporočilo je popravil Little Butterfly -- 5.9.2008 22:01:21 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Povečanje prsi
5.9.2008 22:02:38   
Anonimen
Priporočam, da se za poseg odločiš po otrocih in dojenju.

(odgovor članu Little Butterfly)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Povečanje prsi
5.9.2008 22:17:10   
Little Butterfly
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Priporočam, da se za poseg odločiš po otrocih in dojenju.



Zakaj pa ne prej? So lahko težave z dojenjem? Imaš izkušnje s tem?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Povečanje prsi
6.9.2008 7:04:46   
nanč
Poznam eno ki je imela prej povečane(pred otroci)In ne vem za kake probleme.No jaz bi tudi počakala najprej na naraščaj,šele potem bi jih povečala,ker potem se najbolj vidi kolko dol padejouser posted image

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu Little Butterfly)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Povečanje prsi
6.9.2008 10:58:50   
Little Butterfly
IZVIRNO SPOROČILO: nanč

Poznam eno ki je imela prej povečane(pred otroci)In ne vem za kake probleme.No jaz bi tudi počakala najprej na naraščaj,šele potem bi jih povečala,ker potem se najbolj vidi kolko dol padejouser posted image



nanč - ali mogoče veš pri kom si je ta tvoja znanka dala povečat in če je zadovoljna?

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Povečanje prsi
6.9.2008 11:24:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nanč

ker potem se najbolj vidi kolko dol padejouser posted image


Točno tako in obstaja velika verjetnost, da po porodu in dojenju spet ne boš zadovoljna.

(odgovor članu nanč)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
6.9.2008 14:51:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Povečanje prsi
6.9.2008 21:09:58   
nanč


nanč - ali mogoče veš pri kom si je ta tvoja znanka dala povečat in če je zadovoljna?
To pa žal ne,ker ni prijateljica,je od najinih kolegov v sorodu.tako da se ne vidimo prav pogosto.Sicer je pa znana oseba(ne bom je izpostavljala)tako,da je verjetno bila pri kakšnem ki ne pocauser posted image

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu Little Butterfly)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Povečanje prsi
7.9.2008 9:59:10   
Little Butterfly

Tudi za sebe upam, da če se bom odločila za operacijo, da dr. Fabjan ne poca user posted image (malo heca in malo zares)

< Sporočilo je popravil Little Butterfly -- 7.9.2008 10:00:07 >

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Povečanje prsi
7.9.2008 20:30:15   
nanč
dr. Fabjan ne poca (malo heca in malo zares)
Po moje se mi zdi ta Fabjan kr ok.V glavnem jaz za te lepotne operacije nisem(nekateri so mi naravnost grozni)bi pa si dala dvignit oprsje,ker sem zdaj po dveh porodih čisto razočarana nad joškicamiuser posted image .Je pa draga ta stvar,žal!

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu Little Butterfly)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Povečanje prsi
7.9.2008 21:18:32   
Little Butterfly
IZVIRNO SPOROČILO: nanč

bi pa si dala dvignit oprsje,ker sem zdaj po dveh porodih čisto razočarana nad joškicamiuser posted image .Je pa draga ta stvar,žal!




Drago res da je, ampak jaz mislim tak, da če bi bila potem res bolj zadovoljna, da se splača. Jaz mislim, da če imaš res željo, se da vse uresničit - tudi finančno gledano, samo dovolj želje in volje je potrebno. Jaz se bom verjetno ta teden naročila na pregled, pa bomo videli kako in kaj. Če bom zbrala dovolj poguma user posted image

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Povečanje prsi
8.9.2008 8:46:21   
nanč

Drago res da je, ampak jaz mislim tak, da če bi bila potem res bolj zadovoljna, da se splača. Jaz mislim, da če imaš res željo, se da vse uresničit - tudi finančno gledano, samo dovolj želje in volje je potrebno. Jaz se bom verjetno ta teden naročila na pregled, pa bomo videli kako in kaj. Če bom zbrala dovolj poguma

daj javi nam po posegu kako jeuser posted image user posted image

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu Little Butterfly)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Povečanje prsi
8.9.2008 9:15:36   
***bubi***
dr. Planinška jst proporočam.......

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Povečanje prsi
8.9.2008 11:19:22   
dreamhorse
Kako za koga. Cena pri Fabjanu 4000, nekaj zapletov, ovojnica, ker je bila nad mišico. Svetujem vstavek pod mišico, sicer malo bolj boleče in malo dražje. Ni važno kdaj. Vsadki ne vplivajo na dojenje.
Sicer pa, naročiš se, plačaš, takrat je bilo 10 000 sit za posvet in tam ti povedo vse kar moraš vedeti.

(odgovor članu ***bubi***)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Povečanje prsi
8.9.2008 20:10:07   
Little Butterfly
IZVIRNO SPOROČILO: dreamhorse

Kako za koga. Cena pri Fabjanu 4000, nekaj zapletov, ovojnica, ker je bila nad mišico.



Sklepam, da to govoriš iz lastnih izkušenj? Torej, bi se po vsem skupaj še enkrat odločila za poseg ali ne? Jaz še vedno ne vem ali naj grem ali ne user posted image

***bubi*** - imaš izkušnje z doktor Planinškom?

nanč - javim sigurno kako bo (če bom šla user posted image ). Za ta teden sem si zadala, da se fiksno odločim, ampak mislim da bom šla user posted image

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Povečanje prsi
8.9.2008 20:58:53   
***bubi***
Ja imam izkušnje...
Dva meseca nazaj sm si pri njem povečala prsi. Zelo zadovoljna.....

(odgovor članu Little Butterfly)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Povečanje prsi
8.9.2008 21:08:27   
Little Butterfly
***bubi*** - kaj mi lahko prosim malo opišeš iz za koliko si jih povečala, kako dolgo si čakala na operacijo in koliko te je vse skupaj stalo?? lahko tudi na ZS. prosim user posted image

(odgovor članu ***bubi***)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Povečanje prsi
9.9.2008 18:50:34   
malania
Meni pa je ena kozmetičarka na dopustu razlagala o Fabjanu (kako se je eni punci, ki jo je on operiral vnela prsa...). Sicer moram poudariti da ne vem kaj je res in kaj ne, tko da... samo povem, kar sem slišala.
Meni je predlagala dr. Vrbanca (ki ima vsak teden brezplačen posvet), pa da je tudi cenejši od Fabjana, ki ima nabite cene.

(odgovor članu Little Butterfly)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Povečanje prsi
9.9.2008 19:52:28   
Little Butterfly
malania - kje pa bi naj delal ta dr. Vrbanec? Si se slučajno kaj več pozanimala o njem? Zdaj več res ne vem za katerega kirurga se naj odločim user posted image Iz ene strani dobim tak nasvet in izkušnje, drugje pa čisto obratno... zdaj sem že kar malo zmedena user posted image

(odgovor članu malania)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Povečanje prsi
9.9.2008 20:28:51   
malania
Ta kirurg ima ordinacijo v Moravskih Toplicah (v hotelu Vivat). Sicer sem imela namen it k njemu na posvet, ampak ker nisem odločena, da bi poseg opravila (ni se šlo za prsi, bi pa vprašala tudi kaj v tej smeri, ker me zanima), pa tudi denarja nimam toliko, nisem odšla.
Kozmetičarka, pri kateri sem bila ga je zelo hvalila, samo kot sem že rekla, ne vem kaj je res in kaj ne. Če bi šla k njemu bi ti lahko povedala kaj več user posted image

Tukaj na spletni strani je tudi njegova telefonska številka, e-mail in še nekaj informacij.

(odgovor članu Little Butterfly)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Povečanje prsi
9.9.2008 20:32:18   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: malania

Meni pa je ena kozmetičarka na dopustu razlagala o Fabjanu (kako se je eni punci, ki jo je on operiral vnela prsa...). Sicer moram poudariti da ne vem kaj je res in kaj ne, tko da... samo povem, kar sem slišala.
Meni je predlagala dr. Vrbanca (ki ima vsak teden brezplačen posvet), pa da je tudi cenejši od Fabjana, ki ima nabite cene.


ah zopet ene babje čenče


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu malania)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Povečanje prsi
9.9.2008 21:04:55   
Little Butterfly
Do zdaj sem največ pohval in zadovoljnih punc slišala, ko so bile ali pri dr. Fabjanu ali pa pri dr. Planinšku. Zdaj pa res več ne vem kaj naj naredim... Željo imam ful, da grem na poseg, nisem pa se še nikamor naročila na prvi pregled, ker se ne morem odločit kam naj grem user posted image

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Povečanje prsi
10.9.2008 9:25:30   
malania
Nisem te hotela zmesti, se opravičujem! user posted image

Tukaj sem gledala malo po netu in zasledila na enem forumu nekaj komentarjev o dr. Fabianu in Planinšku, upam, da ti pride kaj prav.


(odgovor članu Little Butterfly)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Povečanje prsi
10.9.2008 22:14:48   
Little Butterfly
malania - saj sploh ni panike, hvaležna sem ti za nasvete in pomoč. Danes sem klicala k dr. Planinšku in se naročila na prvi pregled, potem pa se bomo dalje odločali user posted image Hvala za link in da si se potrudla in ga poiskala user posted image

(odgovor članu malania)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Povečanje prsi
10.9.2008 23:51:44   
malania
Sem vesela zate!user posted image
Kot sem videla po netu dr. Planinška kar hvalijo!

Vso srečo ti želim! user posted image

(odgovor članu Little Butterfly)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?