|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Power juicer expres
8.6.2006 15:10:01   
Anonimen
Halo punce...in fantjeuser posted image
djte mi povedat ali ima kdo od vas doma ta nov Power juicer expres ..to ko je zdj ta nova reklama...me zanimajo izkušnje z njim....če bi si ga potem nabavila..ker reklama je ful prepričjiva.....kaj pravte??
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Power juicer expres
8.6.2006 16:12:04   
Laubica
Jaz imam Power juicer ,ne pa exspres.Kakšna pa je razlika??? Jaz sem z mojim fuuulll zadovoljna sem ga lani kupila za 36000 in mi ni žaluser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Power juicer expres
14.6.2006 15:48:03   
Zasanjana
Mi nimamo tega express ampak navadnega.Kaj je pri expressu drugače?
Mi smo na splošno zadovoljni z njim.Še posebej jaz, ko lahko moji tamali tako podturim malo sadja in zelenjave v raznih sokovih.user posted image Je fajn, ja.Pa na pram drugim sokovnikom, ki imajo res malce slabši način ožemanja, je kar poceni.

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Power juicer expres
15.6.2006 12:25:36   
hebeba
Zelo toplo priporočam!user posted image user posted image user posted image

Jaz si pripravljam vse mogoče kombinacije, sploh zdaj ko je sadja na pretek! Ti sokovi so potem prave vitaminske bombe user posted image user posted image

Resnično sem zelo zadovoljna.

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Power juicer expres
22.6.2006 12:16:04   
Klarissa
alo,
mi2 sva ga kupila in je superca. čudovito dober sok.
le pomivanje mi ne diši. blagor vam, ki imate pomivalni stroj. ko se seliva ga nabavim takoj:)
user posted image

(odgovor članu hebeba)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?