|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pozdravljene Štajerke
12.3.2008 19:41:17   
UOBERC
Z mojim sva se nekeko odločila da se odseliva. Sedaj sva pri meni doma. Sva pa iz Ljubljane. Stanovanja pa gledava v mariboru. ( zaradi financ)Zanima me, kaj porečete na maribor. Mene najbolj skrpi najina pikica. user posted image Stara je 3.  leta. Morala bo menjati vrtec in prijatelje. Vem da se otroci vsega hitro navadijo. Ali mislite da je to zelo stresno za otroka. Pa še nekaj. Všasih oba delava tudi ob sobotah in tudi men tednom popoldne. Zanima me glede varstva. Kako je kaj tam z pop. varstvom. Ali vam je v mariboru lepo, oz. kaj vam manjka, če vam kaj?user posted image

< Sporočilo je popravil Pikec RR -- 12.3.2008 20:24:50 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: POZDRAVLJENE ŠTAJERKE
12.3.2008 19:50:31   
spelaz
Evo, Ljubljančanka iz Maribora. Jaz sem prišla pred 5. leti - takrat še brez otrok. Sem pa prej skoz živela v LJ. In sem se na MB ful fajn navadila. Za otroke mi je bolj prijazno mesto, saj je veliko sprehodov, zelenja, manj prometa. Tudi vse je bolj blizu in lahko veliko prehodiš peš.

Drugače pa MB premore vse kar LJ. Pa še kakšna pijačka in kava je ceneje.

Tako da jaz nimam pripomb na MB! Pa Štajerci so prav fajn ljudje.

(odgovor članu UOBERC)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: POZDRAVLJENE ŠTAJERKE
12.3.2008 19:54:39   
UOBERC
No to je pa zelo lepo slišati. Kako pa je kaj z varstvom?user posted image

(odgovor članu spelaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: POZDRAVLJENE ŠTAJERKE
12.3.2008 19:56:46   
frutka_
Sobotno varstvo si boš najbrž morala rihtati privat, sicer pa je izmenski vrtec kamor lahko vpišeš malega v centru pri gledališču. Kje bi kupila stanovanje?

(odgovor članu UOBERC)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: POZDRAVLJENE ŠTAJERKE
12.3.2008 19:58:42   
UOBERC
Gledam na taboru ali v taboru, nevem kak rečete pa tezno. Kaj praviš?

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: POZDRAVLJENE ŠTAJERKE
12.3.2008 20:06:50   
frutka_
Mi smo sicer iz centra. Tabor je lep in zelen ima zelo lepo urejeno igrišče za otroke v njihovem parku. Gusarsko ladjo, tobogane, kamenčke, klopi,... Prav tako, če kupita kje v bližini starega mosta stanovanje, sta blizu centra mesta. Kar je fajn, če nimata dveh avtomobilov. 
Tezno pa mi ni preveč všeč pa do mesta je daaaleč. In nimam pojma kam lahko greš na Teznu na sprehod z otrokom...
Navijam za Tabor!

(odgovor članu UOBERC)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: POZDRAVLJENE ŠTAJERKE
12.3.2008 20:30:47   
spelaz
Ja, jaz tudi bolj predlagam Tabor, Nova vas. Meni je bilo tam zelo fajn - sprehodi, parki, tudi vrtcev je veliko. Za vpis v vrtec je maja, pa tudi s prostorom ni taka kriza kot v LJ.

Glede varstva pa ne bi vedela, jaz mam tamaledva v vrtcu, drugo pa pač mami porabimo - kolikor pač pride v MB.





(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: POZDRAVLJENE ŠTAJERKE
12.3.2008 20:33:31   
Kaliope
frutka - glede, na to, da je udoberc iz LJ, se ji Tezno ne bo zdelo tako daleč od centra ;)
Kaj pa kje pod MB Pohorjem sta gledala? Če imata rada naravo, je tam res super - in še vedno Maribor ;) Lia my baby

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: POZDRAVLJENE ŠTAJERKE
12.3.2008 21:17:46   
frutka_
Jaz ocenjujem vse razdalje v korakihuser posted image , ker sem večino peški ali s kolesom.
PodPohorje je tudi zelo lepo in kar dragouser posted image .

(odgovor članu Kaliope)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pozdravljene Štajerke
12.3.2008 23:30:01   
Marogica
Na tvoje vpršanje, če bo selitev stresna za otroka, ti moram odgovoriti, da zanj najmanj. Tako, da si zaradi tega ne delaj skrbi.

Tudi jaz mislim, da je Tabor boljša varianta, kot Tezno, ker si pač bližje centru, Lentu, Europarku....

Za varstvo pa boš morala ćez vikende najti nekoga privat.

AJa...pa dobrodošla v totem Mariboru.user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu UOBERC)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pozdravljene Štajerke
12.3.2008 23:48:55   
Vrtnica79
Dobrodošla nova Mariborčankauser posted image

Kot so ti že predhodnice napisale ti tudi jaz priporočam Tabor. Od tu lahko greš peš marsikam kjer se kaj dogaja.


Jaz sem drugače iz centra in mislim da ti bo pri nas všeč!

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pozdravljene Štajerke
12.3.2008 23:58:49   
Marogica
Pa še k meni boste lahko na pico hodili....user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pozdravljene Štajerke
13.3.2008 9:20:41   
Andra
 
Tudi jaz sem priseljenka v Maribor in danes pravim NIKOLI VEČ NAZAJ! Ljubljana je totalno mimo.... Tu je lepo in življenje je veliko bolj umirjeno. user posted image user posted image user posted image
Cene se kar precej razlikujejo. Jaz pa pravim, da na Teznu sploh ni slabo, vrtci so zraven in dve osnovni šoli. Tezenski vrtci so znani po tem, da so eni izmed najboljših v Mariboru.
Če želite ste v  parih minutah v centru mesta. Zakaj pa morate v strogi center?
Kaj pa mogoče Miklavž? Dobra infrastruktura in še vedno zelo blizu Mb-ja. Pa povsod je polno novogradenj za solidno ceno, v primerjavi z Ljubljano.
Moje mnenje in gledanje na življenje v Mariboru, ki sem prav tako priseljenka.

Pogumno pri odločitvi. Edino na kar bi bila jaz pozorna, je služba. S tem je tu precej težko. Srečno!

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pozdravljene Štajerke
13.3.2008 10:28:20   
UOBERC
Hvala mariborčanke za spodbudne besede. Zaenkrat sam gledava stanovanja v Mariboru oz. tabor...! Moj dec pa je včeraj izjavil, da nima dovolj 2. sobno stanovanje in bi rad imel večje, a kaj ko pa ni denarja. Kako priti do 100.000,00 €? Nekj itak da s kreditom malo je pa potrebni imeti privarčevano, a ne? No zaenkrat še nič nimava, bom pa se jaz potrudila, da bom kej več kot do sedaj dajala na stran. Kar se pa službe tiče; jaz sem fizerka, ali se težko dobi tam službo? On se bo pa itak s sodelavci vozil k so iz tam! user posted image

(odgovor članu Andra)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pozdravljene Štajerke
13.3.2008 10:43:08   
frutka_
Ja, nekaj je že fajn meti na lagerjuuser posted image . Če ne druga za polog in za ostalo kar moraš kupiti novo za stanovanje.
Mislim, da so na Teznu stanovanja malce bolj ugodna kot na Taboru, če vama gre ta lokacija bolj finančno skozi.
Obrni se na RR moderatorko Moyco (MB deklina), ona bi ti morda lahko kaj svetovala glede nakupa stanovanja. Ima nepremičninsko agencijo.


LP

(odgovor članu UOBERC)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Pozdravljene Štajerke
13.3.2008 11:24:43   
UOBERC
joj, jaz sem bolj tko tko z računalniki. Kako pa pridem do nje? Kaj moram naredit?

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Pozdravljene Štajerke
13.3.2008 15:18:32   
Anonimen
Da še jaz podam svoje mnenje. Me veseli, da se odločata za naše mesto. Kar se tiče naselij je tako. Kot so že ostali pred menoj predlagali je nekako najboljša lokacija Tabor. Je najbližje mestu. Sam sem s Tabora, do centra mesta (Glavni trg) imam slabih 15 minut normalne hoje. Tabor je malo starejši del mesta, dosti manj blokov kot npr. v spalnih naseljih Nova Vas I in II, Pobrežje, Tezno, Borova Vas. Čeprav se zdaj intenzivno gradi novo blokovsko naselje v okolici Magdalene. To je ta je del med začetkom Betnavske in Ljubljansko, ki ga imajo v planu graditi še kakšna 2-3 leta. Cene stanovanj temu primerno visoke vendar še vedno ne toliko kot npr. v Radvanju (del pod Pohorjem), ki ti ga osebno odsvetujem. Moje mnenje je, da je ta del mesta močno precenjen z ozirom, da so zaradi želje po ogromnih zaslužkih zgradili odločno preveč vrstnih hišk in stanovanjskih blokov. Če že Radvanje, ki sicer ima dobre avtobusne povezave z mestom, potem glejta na predelu Rožne doline kjer je tudi več Marlesovih naselij vkolikor si lahko privoščita vrstno hiško (Varlovo naselje npr.).

Da se vrneva na Tabor. Z ozirom da gre za malce starejši del mesta lahko izbirata tudi malenkost starejše stanovanje (nekje letnik `65 - `70) z malenkost nižjo ceno ali pa del Tabora okrog Goriške in Betnavske, ki je sicer malenkost novejši od prejšnjega vendar je kakšen kilometer južneje proti Pohorju kar pomeni za toliko dlje mestu.

GLede spalnih naselij, težko rečem za druga kot Novo Vas II kjer sem včasih živel. Zelo odvisno v katerem delu se nahajaš. Osebno bi se izogibal višjim blokom, raje imam 4-nadstropne bloke, kjer je manj gužve.

(odgovor članu UOBERC)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Pozdravljene Štajerke
13.3.2008 21:02:41   
frutka_
Lahko ji pošlješ zasebno sporočilo. Spodaj v levem kotu imaš malo ikonico/oblaček Z.S. in vanj napišeš sporočilo (nihče ga ne bo videl, razen tebeuser posted image  in Moyce). Pri prejemniku pa vtipkaj samo njeno ime Moyca RR in ji bo poslalo, če ne bo šlo javi...bomo našli drugi način.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?