|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pozitivni testi 6 dni pred izostankom M?
13.1.2009 16:58:16   
Viv71
Pozdrav vsem,

sem nova na forumu zato opravičilo, če bo kaka nerodnost z moje strani... Mene pa zanima, kaj menite ve: na 23.dan ciklusa (moj ciklus je dolg 28.dni, se pravi še 5-6 dni do M) so trije testi pozitivni (CB, First Sign, Baby Check). Ker nisem mogla verjeti, sem šla na samoplačniški test krvi, povedali so mi samo rezultat, ne pa, kaj to pomeni: 34ml HCG v krvi. Kdaj se govori o nosečnosti - a šele takrat, ko zaostaja M, oz. koliko mora biti vrednost tega nosečniškega hormona, da se govori o nosečnosti? Nekaj sem brala o tem, da se tudi če je test pozitiven, lahko potem nekaj sfiži in je M tu. Hvala za odgovor, vsem pa veliko pozitivnih misli za vaše user posted image  in user posted image  in user posted image .Lp.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pozitivni testi 6 dni pred izostankom M?
13.1.2009 17:02:10   
Anonimen
   Test se ugotavlja na urinu .user posted image

(odgovor članu Viv71)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pozitivni testi 6 dni pred izostankom M?
13.1.2009 17:19:24   
misa4
Test lahko pogaže nosečnost pred izostankom M, zaradi hormonov, ki so že v telesu, vendar ga priporočajo po izostanku, ker se veliko nosečnosti konča na dan M. To sem nekaj časa nazaj brala na strani cb, vendar sem pozabila kje, da bi ti link prilepila. Srečno 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pozitivni testi 6 dni pred izostankom M?
13.1.2009 17:20:32   
dolenjka
Tole sem našla na MONu, če ti kaj pomaga....



Negativno  bi jaz razumela kot vredno hormona bhcg 1. To je definitivno negativno. Nad 40 je nosečnost. Med 10 in 40 se test ponavlja. Pod 10 je pa test negativen.

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pozitivni testi 6 dni pred izostankom M?
13.1.2009 17:22:34   
Fargesia
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

  Test se ugotavlja na urinu .user posted image


in v krvi...

34 bhcg lahko pomeni nosečnost. nad 40 pomeni nosečnost...34 je pa zelo dober znak da je res prišlo do vznezditve. počakaj kakšen teden in potem pojdi na krvnega...


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pozitivni testi 6 dni pred izostankom M?
13.1.2009 18:01:39   
smejčica

Tudi meni je test (navaden, ki ga doma narediš) pokazal user posted image 7 dni pred pričakovano user posted image . Zdaj mam lepo punčko. user posted image

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pozitivni testi 6 dni pred izostankom M?
13.1.2009 18:36:46   
Viv71
Hvala vsem za odgovore. Bo treba  za veselje očitno še malo počakat, upam, da bo!

(odgovor članu smejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pozitivni testi 6 dni pred izostankom M?
13.1.2009 20:30:21   
ANABOJAN
meni je test tudi pokzal fulllllllllllllllllllllll prej (ker nimam rednih ciklov težko ocenim, a tudi vsaj teden dni prej tako da jih delam že od petka in je črtica vsak dan bolj močna, prav očitno bolj močna, tako da mi je že malo oddahnilo, amapk sem še vedno na trnjih, ker ta teden bi nekje morala dobiti M (nekje najkasneje do petka) glede na ugotovljeno ovulacijo z ovul. listič, tako da držmo pesti za obe, da se obnese in da bo vse OK:

drži se, pa javi
ana

_____________________________

_________________________________________________
Upanje je zadnje kar umre.

(odgovor članu Viv71)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pozitivni testi 6 dni pred izostankom M?
14.1.2009 7:17:54   
Bety11
Jaz vama želim vse naj naj in čestitam za user posted image !!!!

Črne misli šic šic šic.....nič ne bo narobe!!!!!!!!!!!!user posted image

Na dan M hormon ßhcg mora biti vsaj 100, če hočemo verjeti, da bo nosečnost napredovala. Vse, kar je manj, je vprašljivo. Ta hormon (izmerjen v krvi) se mora podvajati na 2-3 dni. Ali pa ga lahko kontroliraš s testi, kjer je črtica vsak dan bolj močna.

In pri vama kaže, da se podvaja in da je njegova vrednost v zavidljivi višini. Vse bo V REDU!!!!!!!

Zelo sem vesela za vaju in zdravega user posted image  vama želim!

(odgovor članu ANABOJAN)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pozitivni testi 6 dni pred izostankom M?
14.1.2009 9:00:34   
Anonimen
Hoj Viv71.

Mene pa nekaj zanima. Kako si sploh prišla na pamet, da si test delala tako zgodaj? Ali si imela kakšne znake, da si potem pomislila na to, da bi delala test?

Meni je kar hitro po ovulaciji ratalo nekako čudno v želodcu po tem ko se najem. Jaz imam še tudi 5 dni do predvidene m, pa me tudi mika narediti test. Vendar sem lani imela tudi to slabost celi teden, potem je pa izginila in se je vlila m, seveda sem delala test in je bil -, tako da me je zdaj spet strah tega razočaranja. Naj še dodam, da sem ta mesec jemala klomifen. Danes pa celo noč nisem vredu spala, ker sem imela čisto rahle komaj opazne bolečine tam doli, takšne kot ponavadi eno noč preden se ulije m, samo takrat so zelo močne.

Lp

(odgovor članu Bety11)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pozitivni testi 6 dni pred izostankom M?
14.1.2009 13:09:06   
Anonimen
meni je test pokazal user posted image  štiri dni prej preden bi mogla dobit menzo. in zdej sem v 33 tednu.....

upajmo da si user posted image .

pa če so ti trije testi pokazal + si ziher noseča. 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pozitivni testi 6 dni pred izostankom M?
14.1.2009 15:42:01   
punčka10
Tudi meni je test pokazal pozitivno že 5 dni preduser posted image  ali pa še več, nimam čisto enakih ciklov. In že takrat je bil + na cb konkreten tako da sva ga potem samo še ponovila s fantom čez par dni in spet konkreten +. Tako da čestitke. Narobe gre pa lahko kaj do 12 tedna, tako da je treba pač upati na najboljše.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pozitivni testi 6 dni pred izostankom M?
14.1.2009 18:51:27   
Viv71
Pozdrav vsem in hvala za pozitivne misli, pomaga!

Odgovor Anonimnu, zakaj sem delala test tako zgodaj? Enostavno zaradi nekega čudnega občutka v želodcu, trebuhu, pa v podtrebušju - kot mešanica špikanja med ovulacijo in krčev pred M, pa brezbarvni izcedek, pa  nasplošno utrujenost v telesu. 

Javim, kaj se bo dogajalo v naslednjih dneh.

(odgovor članu punčka10)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pozitivni testi 6 dni pred izostankom M?
18.1.2009 22:37:13   
mojca345
Viv71, stara posluši mene, če je pokazalo ČRTICO, da se VIDI, si noseča user posted image ....gor in dol na vprašanja " zakaj si delala test tako zgodaj ?" ja si ga pač delala...sej tist test ne kušta 30 eur...

test ne more pokazat črtice, če ni hormona...očitno si pač imela zgodnjo ovulacijo...( ne vem kaki cikel imaš )...

okol te ovulacije itak vsi skačemo....pa ne vemo ali je ali ni...recimo jest nikol ne vem kdaj jo imam...midva pač to delava po zdravi logiki vsak drug dan ( tak je plan, so pa še tukaj obvesznosti : služba...študij...k vzamejo čas )

Želim ti vse DOBRO....da boš imela čim manj slabosti...da bo otrok zdrav...in da se bosta imela LEPO, LEPO....


(odgovor članu Viv71)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pozitivni testi 6 dni pred izostankom M?
21.1.2009 14:11:25   
Viv71
Po nekaj dneh se javljam. M mi zamuja tri dni, plus na CB testu pa je tako očiten in močan, da mislim, da sem res noseča user posted image . Pregled pri G imam naslednjo sredo. Sicer pa nimam več nekih pretiranih znakov, kot sem jih imela prejšnji teden, ko mi je bilo slabo, me je špikalo, krči... Sedaj imam samo polne, mehke in boleče prsi, malo glavobola, pa zelo sem utrujena, bi samo spala. Bomo videli, kaj bo povedala G naslednji teden in kako se bo odvijalo naprej.  Lep pozdrav in veliko sreče vsem!

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Pozitivni testi 6 dni pred izostankom M?
21.1.2009 14:31:31   
bejbibu
Meni še tudi fali 6 dni do user posted image , pa si ne upam naredit testa!!!
Če sem prav zasledila si delala s CB, v katerem delu dneva pa?
S prvim urinom ali ne???

ČESTITKE in upam da se ti kmalu pridružimuser posted image


_____________________________

11. 12. 2009 smo postali družina ...
12. 9. 2012 se je naša družina povečala ...
?. ?. 2018 ...

(odgovor članu Viv71)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Pozitivni testi 6 dni pred izostankom M?
21.1.2009 15:47:13   
Viv71
Prvi test sem delala dopoldne, a ne s prvim urinom. Nato sem ponovila še zvečer in ni bilo nobene razlike v intenziteti plusa. Vendar ja, pravijo, da naj bi v jutranjem urinu bila večja koncentracija hormona. Hvala za čestitke in srečno tebi!

(odgovor članu bejbibu)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Pozitivni testi 6 dni pred izostankom M?
12.2.2009 9:25:46   
mal
Kaj pa če je test negativen po 5. dnevu izostanka. Jemala sem prvi mesec klomifen? Ali je možno da mi zaostaja zaradi klomifena?

(odgovor članu Viv71)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?