|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Poznate te copatke?
4.9.2008 14:21:07   
Mesečnica
Naš 15-mesečnik je ravno shodil. Da bi bil v stanovanju bos, je že prehladno (mrzla tla), pa smo bili na nogavičkah z bremicami. Copatkov kar nismo našli takih, ki bi nam ustrezali. Včeraj pa sva z možem v Leclercu slučajno našla ene copatke, ki se nama zdijo kar fajn, pa še dragi niso (v primerjavi s kakšnimi znanimi firmami). Jih morda poznate?

http://www.copati.com/sl/copati/294/copati_294.html


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Poznate te copatke?
4.9.2008 14:27:36   
Irena88
Meni taki copati ne potegnejo, jaz za svoje otroke kupujem copate z anatomskim vložkom pa z opetnikom.user posted image

(odgovor članu Mesečnica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Poznate te copatke?
4.9.2008 14:30:49   
ZmajTolovaj
Sicer ne poznam, ampak videt so luštni in mehki, kar je za otroka super, ker naj bi bila obutev taka, da se kar najbolj približa občutku bose noge, ne pa trda in nefleksibilna.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Irena88)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Poznate te copatke?
4.9.2008 14:30:59   
mojca75
copate z anatomskim vložkom pa z opetnikom


ja odvisno za kolk stare, men se kar smilijo večji otroci v takih trdih copatih ala cicibanke.

nekaj takega kot je pokazala Mesečnica ima naša 2letnica (26m) za doma, pa super šiba, so lahki, usnjeni in dihajo, kupljeni v MAssu, tudi nekih 6 -7 €. 
Za vrtec pa nizke superfitke.

poskusi Mesečnica, niso celo premoženje tudi če jih ne bo dobro nosil. No odvisno kolk je stabilen.

_____________________________

Ne me ščipat v lička, ne me slint, sploh pa mi ne govort kolk sm zrasla

(odgovor članu Irena88)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Poznate te copatke?
4.9.2008 14:36:11   
Mesečnica
Ja, bomo res poskusili.

Meni se tudi zdi, da je za otroka najboljše, če je bos (tudi sama zelo rada hodim bosa in so mi copati doma pozimi nujno zlo), a žal zaradi mrzlih tal brez copat ne gre.

Za ven pa imamo Cicibanove čeveljčke z dobrim podplatom.

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Poznate te copatke?
4.9.2008 14:37:30   
Naja30
Meni se zdijo tile copatki super. In jih bom šla prav iskat v leclerc. Jih imajo prav noter v trgovini?
Všeč so mi, ker so lepo mehki, to pa otrok rabi za svojo nogico, ki se še razvija. Moja se je v cicibanovih kar naprej pobirala s tal, ker so tako trdi.user posted image

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Poznate te copatke?
4.9.2008 14:52:44   
Maleal
Naš 3 letnik ima take za doma,se super obnesejo,za tvojega pa mislim,da bi bilo boljše,če ima copate z opetnikom.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Poznate te copatke?
4.9.2008 15:43:38   
Nika v službi
Mi imamo te že več kot eno leto - zakon! Dobiš jih v Leclercu, še več izbire barv pa ima Mass.

Naša jih ima tudi za v vrtec, čeprav bom najbrž zdaj na zimo kupila kaj bolj "konkretnega" (je šla v II. starostno skupino in je večja štala pred umivalniki - beri mokro)

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
4.9.2008 17:29:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Nika v službi)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Poznate te copatke?
4.9.2008 18:10:44   
KIKI****
Sin 5 let in hči 3 leta in pol imata take copatke za v vrtec in doma približno 1 leto. Sin je imel prej dve leti šolske copatke do drugega leta sta nosila pa cicibanove copatke.

Oba jih zelo rada nosit-so zelo udobni, mehki,...user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Poznate te copatke?
4.9.2008 19:48:32   
Mesečnica
IZVIRNO SPOROČILO: Naja30

Meni se zdijo tile copatki super. In jih bom šla prav iskat v leclerc. Jih imajo prav noter v trgovini?


Ja, imajo jih v trgovini, trenutno so na tistih policah, ki gledajo proti blagajnam, bolj na začetku oz. malo naprej od vhoda v trgovino. Imajo jih pa zelo veliko v številki 21/22, malo manj pa v številki 23/24. Naprej sicer nisem gledala, ker smo mi še pri najmanjših.

Imajo pa tudi tale model:
http://www.copati.com/sl/copati/276/copati_276.html

pa šolske copate, se mi zdi, da od iste firme (res pa teh nisem gledala).

Jaz sem jih že kupila in zaenkrat se mi zdijo zelo fajn, nič ne drsijo, videti so res udobni.


(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Poznate te copatke?
4.9.2008 19:50:27   
Mesečnica
IZVIRNO SPOROČILO: Nalin

nekaj podobnega sem videla v trgovinah, moti me to, da je podplat iz usnja in da drsi, podplat je tudi bolj trd in se ne oprijema tako gibljivih in krivih površin, mo je ciciban v tem primeru bolj všeč.


Podplat je samo na notranji strani copatka usnjen, na zunanji je nek umeten material, ki sploh ne drsi. Je pa (podplat) res tudi zelo mehek, sploh ni trd. Verjetno si videla copatke od kakšnega drugega proizvajalca.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Poznate te copatke?
4.9.2008 19:51:06   
Mesečnica
Aja, pa še cena je v Leclercu za kakšen evro nižja kot na spletni strani proizvajalca.

(odgovor članu Mesečnica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Poznate te copatke?
4.9.2008 20:28:00   
Majchi
Mi imamo take copatke za doma, kupljene v Massu. Meni se zdijo super. In res prav nič ne drsijo, pa zelo mehki so.
Sem jih pa namočila, ker se je zadnjič pobruhala, pa so se čist obarvali. Kot da bi bili v tinto namočeni. Voda je bla popolnoma črna, moje roke pa tudi, ko sem jih spirala. 

(odgovor članu Mesečnica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Poznate te copatke?
4.9.2008 20:32:03   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Irena88

Meni taki copati ne potegnejo, jaz za svoje otroke kupujem copate z anatomskim vložkom pa z opetnikom.user posted image


Ti so bedni, a ne?

(odgovor članu Irena88)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Poznate te copatke?
4.9.2008 20:39:54   
nejcko
Oba moja otroka sta imela oz. imata take copate in meni so super. Lahko si jih sama obujeta, sezujeta, so komot, podplat je v naravni drži in se lahko oblikuje po nogi ... Pravzaprav so mi vsi copati na ta sistem super.

Meni niti mojima otrokoma pa nikoli niso potegnili razni ortopedski copati  na vezalke ali razne druge zaponke ... en kup dela z njimi, pa še komot niso in oba moja otroka sta doživela živčnega, če sem jim jih obula. Sta se počutila popolnoma nesvobodna, ker sta najraje bosa.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Poznate te copatke?
10.9.2008 14:37:45   
beli
Ne!!! Taki copatki niso dobri za otroško nogico, ki še raste in se razvija. Jaz sem se že naposlušala izdelovalcev otroških čevljev in copat in resno odsvetujejo takšne copatke, ker otroci radi v njih padejo, sklecnejo. Noga v njih ni stabilna in so nevarni. Pri nas v  vrtcu ne dovolijo takih copatk, ampak morajo biti ortopedski. Še najmanj pa tistih zajčkov- bog ne daj. Moja mam se kr križa, ko jih vidi- je vzgojiteljica v vrtcu.

lp

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Poznate te copatke?
10.9.2008 15:37:36   
Anonimen
http://www.mama.si/?menu=B003

Sem tudi sama proti ortopedski obutvi in se mi ti copati zdijo super.

(odgovor članu beli)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Poznate te copatke?
10.9.2008 19:31:50   
Seven*

IZVIRNO SPOROČILO: beli

Ne!!! Taki copatki niso dobri za otroško nogico, ki še raste in se razvija. Jaz sem se že naposlušala izdelovalcev otroških čevljev in copat in resno odsvetujejo takšne copatke, ker otroci radi v njih padejo, sklecnejo. Noga v njih ni stabilna in so nevarni. Pri nas v  vrtcu ne dovolijo takih copatk, ampak morajo biti ortopedski. Še najmanj pa tistih zajčkov- bog ne daj. Moja mam se kr križa, ko jih vidi- je vzgojiteljica v vrtcu.

lp


Tvoji mami povej, da ortopedi odsvetujejo trde copate. Bolj kot so podobni bosi nogi, boljsi so. No jaz sem nekaj podobnega nabavila za svoje, le da so celi usnjeni - en ponaredek Robeez.

Ciciban je ze zdavnaj prezivet. Zal jih je cajt povozil.


_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu beli)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Poznate te copatke?
10.9.2008 20:03:45   
Doll
beli čerpav je tvoja mami vzgojiteljica nima prav in naj se kar neha križat.user posted image

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Poznate te copatke?
10.9.2008 20:24:20   
benika
Ne!!! Taki copatki niso dobri za otroško nogico, ki še raste in se razvija. Jaz sem se že naposlušala izdelovalcev otroških čevljev in copat in resno odsvetujejo takšne copatke, ker otroci radi v njih padejo, sklecnejo. Noga v njih ni stabilna in so nevarni. Pri nas v vrtcu ne dovolijo takih copatk, ampak morajo biti ortopedski. Še najmanj pa tistih zajčkov- bog ne daj. Moja mam se kr križa, ko jih vidi- je vzgojiteljica v vrtcu.


Ja!!! Ti copatki so odlični za otroško nogico. In draga moja, za mnenje vprašaj kakšnega pediatra, pa ti bo povedal svoje. Ortopedskih copatk in čevljev ne priporoča skorajda nihče več. Meni je P celo močno odsvetovala nošnjo Cicibank in podobnih copatk in čevljev. Zakaj misliš, da je splošno priporočilo, da je otrok čimveč bos? Zato, da se podpladek naravno oblikuje.

V našem vrtcu ima mogoče od 80 otrok 10 otrok cicibanke, ostali pa večinoma zajčke oz copatke ala Robeez ali Playshoes.

Prepričanje tvoje mame je pa, tako kot ortopedske čeveljčke, žal prehitel čas.

(odgovor članu beli)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Poznate te copatke?
10.9.2008 20:57:56   
Paštetka
Moji pa imajo doma copate, ki ne drsijo, ki so mehki in udobni, ter lahko. Če otrok nima problemov z nogicami, je po moje brezveze kupovat neke cicibanke in kaka z opetnikom. Nogica mora delati, vse mišice se morajo krepiti in to v kakšnem opetniku definitivno ne morejo. Najboljše je biti bos doma, če niso tla premrzla. Nam so super copatki za doma tile.

http://www.minisvet.si/mami-oci-beli-p-981.php?osCsid=b2f92df8335a4be2eb17c39832368900



_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Poznate te copatke?
10.9.2008 21:02:17   
mehurčica
Naši smo sedaj naročili te:
http://stores.ebay.ie/Littleoneshoes_Baby-Crib-Shoes_18-24month_W0QQcolZ2QQdirZ1QQfclZ3QQfsubZ15385462QQftidZ2QQtZkm

Levo so številke, so pa kar velike.


_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Poznate te copatke?
10.9.2008 21:26:41   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: mehurčica

Naši smo sedaj naročili te:
http://stores.ebay.ie/Littleoneshoes_Baby-Crib-Shoes_18-24month_W0QQcolZ2QQdirZ1QQfclZ3QQfsubZ15385462QQftidZ2QQtZkm

Levo so številke, so pa kar velike.



user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Poznate te copatke?
10.9.2008 21:38:50   
zima07
IZVIRNO SPOROČILO: beli

Ne!!! Taki copatki niso dobri za otroško nogico, ki še raste in se razvija. Jaz sem se že naposlušala izdelovalcev otroških čevljev in copat in resno odsvetujejo takšne copatke, ker otroci radi v njih padejo, sklecnejo. Noga v njih ni stabilna in so nevarni. Pri nas v  vrtcu ne dovolijo takih copatk, ampak morajo biti ortopedski. Še najmanj pa tistih zajčkov- bog ne daj. Moja mam se kr križa, ko jih vidi- je vzgojiteljica v vrtcu.

lp



user posted image  Ojej, tole pa že nekaj časa ne drži več...user posted image

(odgovor članu beli)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?