|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pralna krogla
3.4.2009 8:54:16   
majate
user posted image

tole pralno kroglo. Ali jo je res nujno dat na sonce pred prvo uporabo, že cel teden ga čakam in me mineva potrpljenje.
Aja, pa še to. Ali se malo mehčalca sme vseeno uporabljati, da bi cunje lepo dišale?

< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 3.4.2009 10:16:21 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pralna krogla
3.4.2009 10:24:46   
smigli
Hejla, kaj pa je to za ena zadeva? kakšno funkcijo opravlja? se jo splača nabavit in kje jo dobiš?

user posted image  joj kolk vprašanj?

(odgovor članu majate)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pralna krogla
3.4.2009 12:28:57   
majate
http://www.ringaraja.net/forum/Pralne_kroglice/m_3028953/tm.htm

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pralna krogla
3.4.2009 13:54:01   
Lana_s
A si se le odločila in jo kupilauser posted image   Preiskusi in daj prati brez da daš na sonce kaj bi tako dolgo čakala. Čeprav mislim, da je čez vikend napovedano :) Jo boš dala ko bo.
Mimogrede, jaz sem še vedno zelo zadovoljna :)



_____________________________

Najina lumpka; Tina 7.6.2005, Luka 3.12.2006

(odgovor članu majate)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pralna krogla
3.4.2009 13:58:55   
Lana_s
IZVIRNO SPOROČILO: smigli

Hejla, kaj pa je to za ena zadeva? kakšno funkcijo opravlja? se jo splača nabavit in kje jo dobiš?

user posted image  joj kolk vprašanj?


Z njeno pomočjo ne rabiš uporabljati mehčalca in pralnega praška (prašek v majhni količini, če so bolj umazana oblačila). Imajo jo TUKAJ  Jaz sem jo kupila, ker je mali alergičen na neke detergente in odkar jo imam več nima izpuščajev od oblačil in posteljnine.


_____________________________

Najina lumpka; Tina 7.6.2005, Luka 3.12.2006

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pralna krogla
3.4.2009 14:03:17   
majate
Ja, sem se odločila in komaj čakam, da jo preizkusim. Ravno zdaj se je malo sončka pokazalo in ko pridem domov jo bom dala na sonce. Potem gre pa jutri na delo in sporočim prve vtise.

(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pralna krogla
3.4.2009 14:23:42   
smigli
Tole sem malo prej napisala, zanimivo..........

http://www.ringaraja.net/forum/Pralne_kroglice/m_3028953/tm.htm

(odgovor članu majate)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pralna krogla
3.4.2009 14:43:36   
majate
Videla sem teuser posted image . Za vsako stvar se najde kdo, ki pravi, da je brezveze in da ni vredu. Poskusila sem prati z manj detergenta in tudi brez, ker so " ugotovili", da se da. Samo to je bilo katastrofalno. Imamo veliko vodnega kamna in ima voda zato mnogo slabšo pralno moč. Porabim velike količine praškov saj perem vsak dan, no ali pa potem več strojev na en dan. Zdaj bom probala s to kuglo. Mogoče pa res deluje in bom prišparala na energiji, na detergentu in seveda naredila nekaj za okolje.

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pralna krogla
3.4.2009 14:50:22   
melanija
Zlata vredna!

Jaz jo imam že 1 leto, pa sem prišparala na pralnih praških kar dosti. Lepo opere brez problema. Glede na to da nisem pristaš dišečih oblačil mi je ta varianta super. Če pa dam zraven prašek ga pa dam zelo malo.
1 mesec nazaj sem kupila 6kg praška Duel pa ga imam še vedno več kot 3/4, pa perem skoraj vsak dan - nas je 5.

Jaz jo priporočam.

(odgovor članu majate)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pralna krogla
3.4.2009 14:52:19   
smigli
Sej ne trdim, da vse kar napišejo je res, raje slišim iz prve roke, sam so navedena taka dejstva, ki te v bistvu prepričajo

majate, dej sprobaj in hitro javi, prosim? user posted image

(odgovor članu majate)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pralna krogla
3.4.2009 16:34:22   
Lana_s
Jaz jo uporabljam zato, da mali lahko mirno spi in da ni ves pokrampan. Saj tistih trdovratnih madežev kot si napisala tudi Ariel in drugi dragi praški ne očistijo. Meni se gre samo, da je primerna za alergike in da perilo vseeno opere. Tudi perem do 8 strojev na teden in bi porabila ogromno, ogromno za praške in seveda še potem potrebuješ za mehčalec, ker praški naredijo perilo še bolj trdo - saj se ta prah nabere v tkanini.

Niso pa mi všeč indijski oreščki, ker puščajo madeže na perilu, pa belo perilo hitro posiviuser posted image


_____________________________

Najina lumpka; Tina 7.6.2005, Luka 3.12.2006

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pralna krogla
4.4.2009 10:40:21   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: melanija

Zlata vredna!

Jaz jo imam že 1 leto, pa sem prišparala na pralnih praških kar dosti. Lepo opere brez problema. Glede na to da nisem pristaš dišečih oblačil mi je ta varianta super. Če pa dam zraven prašek ga pa dam zelo malo.
1 mesec nazaj sem kupila 6kg praška Duel pa ga imam še vedno več kot 3/4, pa perem skoraj vsak dan - nas je 5.

Jaz jo priporočam.


Se podpišem.

(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pralna krogla
4.4.2009 18:20:56   
majate
Sprobano. user posted image    Mi je všeč. Danes sem oprala 3 stroje , 1 posteljnina, 1 malo umazane in 1 normalno umazane. Vse je oprano in je čisto. Na tiste bolj umazane sem vsula za eno četrino merice ariela. Mehčalca danes nisem uporabljla ampak ga v bodoče najbrž bom čisto malo. Nisem pa perila nič namakala in sem dala direktno na pranje.
Zdaj pa naj me še katera razsvetli na koliko temperature perete belo perilo s to kroglo.

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pralna krogla
5.4.2009 19:52:33   
mayflower
Jst jo uporabljam enega pol leta in sem zelo zadovoljna. Sicer perem z mehčalcem- popolnoma brez mi ni ustrezalo. Pralnega praška pa porabim občutno manj kot prej in s čistočo oblačil sem čisto zadovoljna. Sem jo pa precej časa iskala, ker v angleških revijah jo že dolgo časa reklamirajo za okoljsko osveščene.

_____________________________

Ko se mi nasmehneš, s soncem napolniš moj dan.

(odgovor članu majate)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pralna krogla
7.4.2009 9:27:16   
smigli
Kje ste pa kupile te krogle? preko neta ali v trgovini? So cene različne?

(odgovor članu mayflower)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Pralna krogla
7.4.2009 12:19:19   
Lana_s
Jaz sem jo preko spleta. V klasičnih trgovinah jih sploh še nisem videla.

_____________________________

Najina lumpka; Tina 7.6.2005, Luka 3.12.2006

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Pralna krogla
10.4.2009 12:03:06   
mayflower
jst sem jo kupila v Sežani- ne vem kako se trgovina imenuje, so pa oni uvozniki. Poglejte v trgovinah z naravno kozmetiko. Mislim, da je bila cena okrog 35 evrov.

_____________________________

Ko se mi nasmehneš, s soncem napolniš moj dan.

(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Pralna krogla
26.4.2009 14:48:08   
Lana_s
http://www.priskrbi.si/kroglica-pranje.html modra pralna kroglica je v akciji za 19.90 €. Ne vem pa v čem je razlika med modro in zeleno?  Ima katera modro? Je učinek enak? Bi jo jaz svakinji kupila, če je isti učinek.

< Sporočilo je popravil Lana_s -- 26.4.2009 14:49:04 >


_____________________________

Najina lumpka; Tina 7.6.2005, Luka 3.12.2006

(odgovor članu mayflower)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Pralna krogla
22.6.2009 17:51:15   
Fenena
Jaz sem jo tudi nabavila. Po dolgem prebiranju forumov, sem se odločila. Ta teden jo dobim. Kupila pa sem jo preko spleta.
Pa da vidim, ali je res.

< Sporočilo je popravil Jerneja RR -- 14.1.2010 9:57:08 >

(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Pralna krogla
17.7.2009 22:11:32   
enea
Čer! Jaz sem nabavila eno drugo kroglo-welos kroglo, http://www.mp-prodaja.si/, ima enak princip, kot ta samo je malo dražja, s poštnino sem dala nekaj manj kot 42€, samo meni je super user posted image user posted image . Res porabim manj pralnega praška, včasih ga sploh ne dam, in tudi mehčalca dam ravno toliko da mi pol dišijo cunje. Zadeva res deluje in jo priporočam vsem gospodinjam, mladim mamicam, puncam , ki se gospodinjstva šele učijo, in zakaj tudi ne moškim, samskim, očkom, ali fantom, ki skupaj s punco upravlja gospodinjstvo.user posted image user posted image

(odgovor članu Fenena)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Pralna krogla
20.7.2009 20:38:08   
Putka
22€ sem dala za 2 preko angleškega eBaya, zraven je prišlo še polnilo. Se res splača tako nabavit, potem vsaj ni denar stran vržen, če zadeva ni ok.

Pri nas se obnese, edino dodam nekje 50 ml Frosch praška na poln stroj, ko perem otroško robo, ker je ponavadi fajn umazana. Pa malo mehčalca, da diši...

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Pralna krogla
20.7.2009 20:46:52   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: enea

Čer! Jaz sem nabavila eno drugo kroglo-welos kroglo, http://www.mp-prodaja.si/, ima enak princip, kot ta samo je malo dražja, s poštnino sem dala nekaj manj kot 42€, samo meni je super user posted image user posted image . Res porabim manj pralnega praška, včasih ga sploh ne dam, in tudi mehčalca dam ravno toliko da mi pol dišijo cunje. Zadeva res deluje in jo priporočam vsem gospodinjam, mladim mamicam, puncam , ki se gospodinjstva šele učijo, in zakaj tudi ne moškim, samskim, očkom, ali fantom, ki skupaj s punco upravlja gospodinjstvo.user posted image user posted image


mi jo tudi imamo in kicks ass user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   [Brisano sporočilo]
20.7.2009 20:48:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Putka)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Pralna krogla
20.7.2009 23:10:34   
barika
meni pa ni nekaj jasno ... uporabljate kroglico, ok, samo zakaj potem še prašek??
jaz dam za naše nezamazano (samo prešvicano perilo) zelo malo praška, ali pa 1 vrečko pralnih oreščkov in je perilo oprano. A ni ta krogla samo zato, da "gnete" perilo, kot so bile včasih pralne kroglice (ene 8 v kompletu??), ali ima res kaj čudežnega v sebi?



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Pralna krogla
21.7.2009 12:57:15   
enea
, http://www.mp-prodaja.si/, preberi si tukaj, jaz uporabljam tole Wellos kroglo, druge uporabnice tega foruma pa neko drugouser posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?