|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pralni stroj Gorenje javlja napako
14.4.2007 11:10:56   
eya
Naš pralni stroj na koncu pranja javi napako 6. V navodilih nič ne piše, kaj ta napaka pomeni. A kdo ve mogoče kaj to pomeni? Opere lepo do konca, potem pa piskauser posted image

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pralni stroj Gorenje javlja napako
14.4.2007 11:32:52   
Spark
Ne vem kaj to pomeni. Ampak moj stroj Gorenje opere belo perilo v 30min, občutljivo perilo v 3 min, jest imam doma pa poln koš umazanega perila. Sploh ne vem kaj naj naredim. Najraje bi si šla kupit kar nov pralni stroj. A pozna kdo kakega poceni serviserja v Ljubljani, ki bi mi to prišel pogledat???

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pralni stroj Gorenje javlja napako
14.4.2007 15:06:01   
Jessy
To se pokliče na servis in se jih vpraša, kaj ta napaka pomeni. Mi smo že 2x klicali na servis zaradi pomivalnega stroja in so nam 1x rekli, da lahko napako sami odpravimo in nam dali navodila, ta drugič so mogli pa oni prit popravt.

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pralni stroj Gorenje javlja napako
14.4.2007 20:18:24   
frutka_
Če ti v navodilih ne piše nič potem je najbolje da pokličeš servis. Meni je lani mašina šla...sem bila jezna ko hudič, Ravno smo se iz 3-tednskih počitnic vrnili in seveda s seboj privlekli goro umazanega perila. Pa je crknil. Sprva je javljal neko napako, nato pa je kar crknil. Imam model W A 121 Prological.
Najbolj sem bila jezna, ker nama je mesec pred tem potekla garancija. Mož jim je pisal, seveda ves ogorčen, ker je bil stroj star  komaj leto dni! Generalko motorja sva plačala sama 100Eurov, garancijo pa so nama nato  podaljšali za 5let.

LP

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pralni stroj Gorenje javlja napako
14.4.2007 22:10:01   
N _ B
Spark: meni je prav tako 1., ko sem dala prat perilo pral le 20 minut - pisano na 40 st. Začel je normalno prat in odštevat od 122 minut, po parih minutah pa je timer skočil na 18 minut - centrifuga in to je bilo to. Prišel je pooblaščen serviser (stroj v garanciji - prvo pranje user posted image ), zamenjal ploščico in rekel:"No, to je srce stroja." Od takrat nimamo nobenih težav več, razen rednega vzdrževanja. Pere se v povprečju najmanj 1 stroj dnevno.

Model: Gorenje - Prological WA162.


(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pralni stroj Gorenje javlja napako
16.4.2007 8:11:12   
Spark
Mogoče veš koliko stane tako popravilo. Ker moj stroj je star 5 let, ne bi zapravila premoženja, pa da crkne čez en mesec.

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pralni stroj Gorenje javlja napako
16.4.2007 16:26:44   
zverinca
a filter ste kej spucal? probaj to, potem pa boš vidla, klic na servis...

_____________________________

Prijatelji so angeli, ki te dvignejo takrat, ko tvoja krila pozabijo leteti.

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pralni stroj Gorenje javlja napako
16.4.2007 23:33:12   
eya
Ja, filter smo pogledal, pa je ok. Sem klicala na servis, gre za napako, ki je ne moremo sami odpravit, tako da čakam, da me jutri oberejo za ??? evrov...

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu zverinca)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pralni stroj Gorenje javlja napako
17.4.2007 21:10:31   
eya
No, da vam še sporočim-napaka 6 pomeni, da je grelec fuč.

Pa niso me nič obrali, ker je stroj še v garancijiuser posted image

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pralni stroj Gorenje javlja napako
19.4.2007 9:39:45   
Spark
Super. Jaz sem plačala 60€, enemu **** serviserju. Je bilo nekaj narobe na bobnu- neke metlice nekaj nimam pojma, in dvakrat sem že prala in je OK.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pralni stroj Gorenje javlja napako
3.5.2009 19:32:01   
poli*
Pozdravljeni. Obujam staro temo user posted image .
Imamo pralni stroj Gorenje WA 62121 in se mi proti koncu vsakega pranja ustavi in javi napako. Lučke sočasno utripnejo 6x.
V navodilih ni opisane te napake. Seveda bomo klicali servis, samo vas prej vprašam, če kdo ve kaj več o tem.user posted image
Hvala in lp.

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pralni stroj Gorenje javlja napako
10.5.2009 0:07:35   
Dadi
Nimam tako naprednega stroja, ki bi mi javljal napake user posted image .

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?