|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prav poseben Miklavž
13.12.2005 9:48:32   
arielca
Pa še moja porodna zgodba...

V ponedeljek zvečer me je ful matralo in sem s svojimi problemčki težila tudi po tem forumu. Punce hvala za nasvete in pomoč user posted image !Odluščil se mi je tudi čepek, ampak potem je bila noč popolnoma mirna, brez bolečin, krčev, špikanja. Sem pa v ponedeljek na glas rekla, da sem že tako tečna, da bi šla najraje rodit. Pa so se mi vsi smejali...
6.12. sem imela v porodnišnici CTG in tako sem šla tja 'samo' na pregled. Zjutraj sem lubiju rekla, naj v avto odnese še potovalko, ker je bila že nekaj dni spakirana in je delala gužvo v stanovanju. In potem sva šla.
Na CTG-ju je babica ugotovila, da imam kar nekaj popadkov , ki sicer niso zelo pogosti, a so precej intenzivni. Jaz jih nisem čutila, ker je moja razgrajačka veselo brcala in sem se ukvarjala z njenimi gibi.
Potem sem šla na pregled h G (čakala sem 3 debele ure, ki so se vlekle kot user posted image ), ki je naredil UZ, pogledal, če sem odprta in me vprašal, kdaj bi rodila... Očitno se to da izbirat user posted image user posted image user posted image . No, in me je poslal po dojenčka. Moj lubi je bil presenečen, šokiran, vesel, zmeden,... jaz pa sploh ne znam opisat svojih občutkov. Začela sem se tresti od strahu, pričakovanja,... V glavnem, NORO!!!
Ob 12.00 sem bila že v porodni z umetnimi popadki. Na začetku sploh niso prijeli, tako da se je prava akcija začela šele ob 14.00. Na začetku sem se ful počasi odpirala, tako da so vsi pričakovali dolg porod. Okoli 14.30 so mi predrli mehur in takrat sem bila odprta 4 cm. Ob 15.30 je babica preverila stanje in je rekla, da brzinsko napredujemo in ob 16.40 se je rodila Brina.
Na porod mam same lepe spomine, predvsem po zaslugi mojega lubija, ki je digal in potiskal z mano in pa tudi po zaslugi babice, ki me je pridno vodila skozi porod. Prerezali me niso, dobila sem par šivčkov, ker mi je počila žilica, sicer pa je bilo vse OK. Edino dnevi na oddelku so se mi noro vlekli in vsakič ko je šel lubi domov, sem imela solzne učke user posted image .

Zdaj smo doma, imamo se radi in se crkljamo. Vsem, ki še čakate svoje user posted image , želim lep in hiter porod, tako ali tako pa je to nepozabno doživetje. Bolečina izgine, ostane le občutek tihe SREČE user posted image  in notranjega ZADOVOLJSTVA, ki ga zagotovo čuti vsaka mamica !

Hvala za vse čestitke in vse nasvete, s katerimi sem vas morila v času nosečnosti. In zdaj se selim na sosednji forum, tako da se me še ne boste tako hitro znebile  user posted image .
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prav poseben Miklavž
13.12.2005 9:55:44   
Carovnica Mica
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prav poseben Miklavž
13.12.2005 10:06:40   
AlenkaIST
user posted image    user posted image    user posted image

user posted image    user posted image    user posted image

_____________________________

Princeska SARA rojena 17.1.2006
Sestrica LARA pa 7.3.2010.

(odgovor članu Carovnica Mica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prav poseben Miklavž
13.12.2005 10:14:40   
marty5
ISKRENE ČESTITKE user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prav poseben Miklavž
13.12.2005 10:21:13   
Eviii
spet še ena express porodna zgodba...
mi vam tudi čestitamo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prav poseben Miklavž
13.12.2005 10:21:54   
fionaP
Arielca, čestitke tebi in tvoji družinici!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ps: si šla potem na Jesenice ali v Kranj?

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prav poseben Miklavž
13.12.2005 10:36:17   
KODA
user posted image user posted image user posted image  in veliko cartanja.user posted image user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu fionaP)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prav poseben Miklavž
13.12.2005 11:09:58   
fipi
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prav poseben Miklavž
13.12.2005 11:38:50   
amy26
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu fipi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Prav poseben Miklavž
13.12.2005 12:59:22   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu amy26)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Prav poseben Miklavž
13.12.2005 13:03:53   
TiaSara
Čestitke! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Prav poseben Miklavž
13.12.2005 13:56:19   
cmokec
Čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu TiaSara)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?