|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Praznovanje
10.1.2006 20:15:05   
corfu
Ko imajo otroci  rojstni dan, a nesete kakšno pecilvo v vrtec? Zanimajo me predvsem jasli. Hvala

_____________________________

Uživaj življenje...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Praznovanje
10.1.2006 20:17:08   
Marogica
Mi smo nesli kakšne kekse ali pa čips, smoki in podobne finte, pa kakšne sokove. Najbolje, da vprašaš vzgojiteljico, kakšne navade imajo v vašem vrtcu.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Praznovanje
10.1.2006 20:43:56   
borovnička
Za jasli je najboljše če se nese kak sokec, mogoče kakšni piškoti ali pa mehki bonboni, predvsem pa sadje. Te stvari otrokom največ odtehtajo.

Pozdravček user posted image

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Praznovanje
11.1.2006 8:48:00   
Mikica
Nam je vzgojiteljica (v jaslih) svetovala naj raje prinesemo kakšne bobi palčke, grisine (bolj slane stvari) in pa kakšen sok. Torte so slabša varianta, saj ne pojejo veliko, bolj pacajo.
Domačih tort oziroma peciva se ne sme nosit v vrtec, pri nas se lahko edino zmeniš prek vrtčevske kuhinje, da oni naročijo torto.  

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Praznovanje
11.1.2006 10:37:56   
Baby
Pri nas so rekli da lahko prinesemo kakšno majhno stvar, ampak le KUPLJENO!!!

(odgovor članu Mikica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Praznovanje
11.1.2006 11:31:51   
viv_
Pri nas imajo v navadi nosit piškote in sladkarije. Naša ima decembra rojstni dan, teh cukrov sem imela čez glavo, pa sem vprašala vzgojiteljico, kaj naj prinesem, da ne bi sladko. Potem sva se zmenile za slane stvari.

(odgovor članu Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Praznovanje
11.1.2006 12:49:33   
corfu
Sem se pozanimala in aktualne so bobi palčke, krekerji, smoki... in pa kakšni sokovi. Ste kar zadele!user posted image

_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Praznovanje
12.1.2006 12:01:13   
KODA
Kakšen sok in kaj za prigriznit.Smokiji,bobi palčke,napolitanke.
Pa še nekaj zraven za otroke,ki ne smejo mlečnih stvari in stvari z jajci. 

< Sporočilo je popravil KODA -- 12.1.2006 12:02:20 >


_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
Otroka ne vrtite za roke!
Starši uživamo ob pogledu na široko nasmejanega otroka, ko ga vrtimo tako, da ga držimo za roke. Ne počnite tega več! Pr...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?