|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prebranac in nosečnost
14.11.2007 16:12:09   
tutifruti
Moja je v 6. mesecu in bi skoz prebranac jedla. Se bojim, da, če bo šlo tko naprej bo do 9. meseca otroka in še mene zaplinila. A je tolk prebranca sploh zdravo jest?user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prebranac in nosečnost
14.11.2007 16:20:20   
špelin@
Odvisno od tega, koliko oz. kolikokrat ga res ješ user posted image  Jaz ga ravno tako obožujem, tako da se za 1x tedensko res ne sekiram user posted image

_____________________________

~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

(odgovor članu tutifruti)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prebranac in nosečnost
14.11.2007 16:21:14   
špelin@
Ja, pa pri nas ga jeva oba z možem + 2 otroka, tako da se medsebojno zaplinjamo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prebranac in nosečnost
14.11.2007 17:38:08   
tutifruti
ja, enkrat na teden je normalno, ampak 2x na dan!? pa to tavelka konzerva ETA. zadnič ji je kar malo ušlo v hlače... 

(odgovor članu tutifruti)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prebranac in nosečnost
14.11.2007 17:44:14   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: tutifruti

ja, enkrat na teden je normalno, ampak 2x na dan!? pa to tavelka konzerva ETA. zadnič ji je kar malo ušlo v hlače... 


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Bogi ti user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

(odgovor članu tutifruti)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prebranac in nosečnost
14.11.2007 18:48:21   
tosja
IZVIRNO SPOROČILO: tutifruti

ja, enkrat na teden je normalno, ampak 2x na dan!? pa to tavelka konzerva ETA. zadnič ji je kar malo ušlo v hlače... 


Pazi, da ne user posted image od vseh plinov user posted image user posted image user posted image
Saj bo...ko bo rodila sigurno o prebrancu ne bo hotela nič slišat! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu tutifruti)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prebranac in nosečnost
14.11.2007 22:15:37   
Pia77
IZVIRNO SPOROČILO: tutifruti

Moja je v 6. mesecu in bi skoz prebranac jedla. Se bojim, da, če bo šlo tko naprej bo do 9. meseca otroka in še mene zaplinila. A je tolk prebranca sploh zdravo jest?user posted image


user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Kolk sem se narežala...
Verjetno zato, ker bi moj lahko vcasih kaj podobnega napisal. Meni pa strasno paše zelje v vseh oblikah, meso, jajca... Ne glede na smrad je (vsaj zame user posted image ) najhujse to, da me totalno napihne tam nekje pod rebri in sem skoraj prepricana, da mi bo trebuh eksplodiral. user posted image  

(odgovor članu tutifruti)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prebranac in nosečnost
15.11.2007 10:11:01   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: tutifruti

ja, enkrat na teden je normalno, ampak 2x na dan!? pa to tavelka konzerva ETA. zadnič ji je kar malo ušlo v hlače... 


Mene bi bolj kot to, da ga veliko poje, skrbelo to, da je tega iz konzerve. Ne vem, 1x na 2 tedna ajde, ne pa vsak dan konzervo jest.

(odgovor članu tutifruti)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prebranac in nosečnost
15.11.2007 10:30:17   
špelin@
A kdo ugane, kaj smo pri nas včeraj večerjali ravno zaradi jezikavega tutifrutija??? user posted image user posted image

_____________________________

~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
15.11.2007 12:37:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Prebranac in nosečnost
15.11.2007 14:02:08   
tutifruti
dober tek vsem, ki ste se odločli za srbsko specialiteto. ampak zgleda, da tud slučajno nimate takih težav kot jast. to je za bruhat! lahko pa uganete kam greva v nedeljo na kosilo... namig - Rožnik...user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
15.11.2007 14:21:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tutifruti)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
15.11.2007 14:23:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tutifruti)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
15.11.2007 14:29:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Prebranac in nosečnost
16.11.2007 8:21:32   
Anonimen
Če praviš da je tako resno, potem kar odpri račun pri Čadu user posted image

Drugače pa verjamem, da ni najboloj privlačna stvar to kar opisuješ. Moj nasvet je, da se ne upiraš in pustiš svoji nosečnici, da mangia kar ji paše user posted image

Sicer je pa pri meni ravno obratno. Določena hrana se mi je zdaj obrnila zaradi njega... Jem večinoma samo še sadje in jogurte user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Prebranac in nosečnost
16.11.2007 12:36:52   
Naja30
Meni tudi gre tale prebranac po glavi odkar sem brala to temo user posted image  V kratkem bo za kosilo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
16.11.2007 13:43:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Prebranac in nosečnost
16.11.2007 23:08:28   
Peli
user posted image pr nas je standard kislo zelje, fižol na 101 način, user posted image ma srečo da med tednom ne je kosila.  Pred mojo nosečnostjo smo to jedl 3x na leto.
Drugače pa mislm da v Etovem prebrancu ni nč takga kar nebi blo v navadni kocki za juho user posted image .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Prebranac in nosečnost
18.11.2007 10:38:10   
Svet
Moram priznati, da tudi meni že celo nosečnost(6.mes) paše sama "svinjarija". Jedla bi samo čevpčiče, prebranac ali pa pice in hamburgerje. Za kozlat!!!!

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Prebranac in nosečnost
22.11.2007 7:31:26   
Majabo
Skoraj ne morem verjet, da je tale stvar s prebrancem resnicna.
...pa ne zato, da ne verjamem da ji pase fržou 2x dnevno ampak zato, ker težko razumem, da je lahko nekdo (nosečnost gor al dol) tko ignorant do svojih bliznjih a) do svojga moza, k revez medli in se dusi in konec koncev b) do svojega nerojenega bejbija ki mu daje dvakrat dnevno konzervirano hrano! ludo, sej dons so konzervansi povsod samo vseeno...tam notri je tolko soli in kislin da še čudno, da jo zgaga ne zajebava....
nebi se rada znašla v njeni bližini
no za voljo moža upam, da jo čim prej mine, oz. da ne presedla na kakšna...kuhana jajčka recimo user posted image

(odgovor članu Svet)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Prebranac in nosečnost
7.1.2008 22:57:47   
arabela*
jutri ga imam za kosilo njammiiiiiuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu tutifruti)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Prebranac in nosečnost
22.1.2008 13:44:58   
izgubljena_ovcka
LOL tako je pri nas z joto in kislim zeljem nasploh. S to razliko, da je vse doma skuhano in narejeno, nič konzerviranega...

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Prebranac in nosečnost
22.1.2008 20:22:59   
valentina2006
IZVIRNO SPOROČILO: tutifruti

ja, enkrat na teden je normalno, ampak 2x na dan!? pa to tavelka konzerva ETA. zadnič ji je kar malo ušlo v hlače... 



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu tutifruti)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   [Brisano sporočilo]
24.1.2008 0:39:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu valentina2006)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Prebranac in nosečnost
24.1.2008 18:26:27   
Zofy
IZVIRNO SPOROČILO: hruška debeluška
sem vedela da ne smem na forum prehrana, ker pol se mi pa mesa...tud men ful pase prebranac v nosecnosti..mi ful sede ampak enkrat na mesec...sicer ga bi veckrat ampak ker se nikoli nisem jedla tistega konzerviranega bolj malokrat pridem do njega....tud jst bi pri cadu odprla racun za casa nosecnosti ker mi tolk pase ta hrana..al pa v ameriki v celju....mmmmmm


user posted image user posted image
Sem jedla prebranac tako v Čadu kot v Ameriki (btw: v Ameriki so čevapčiči noro dobri in porcija je ogromna!!), ampak moram reči, da mi je 100x boljši prebranac od Ete. Jaz si dam čez še malo sirčka in potresem s čilijem. Mnjamiuser posted image .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?