|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Predhodna sprožitev poroda tudi v Postojni?
5.10.2005 19:30:43   
Teja N
Živjo!

Do poroda imam še en mesec, a ker je zadnji Uz pokazal, da bo otroček zelo velik - še večji od prvega, ki je bil 4330g in 56 cm, me bo v 37 tednu ginekologinja poslala v porodnišnico na natančnejši pregled. Tam naj bi se potem odločili, ali bi bilo smiselno predčasno sprožit porod.

Jaz sem nameravala rodit v Postojni, kot prvič, pa pravi moja g., da ne ve, če tam to sploh delajo.

Ima katera izkušnje s tem?

Hvala in lp,

Teja :)

_____________________________

Oglasno sporočilo:
Zakaj uporabljati nekaj umetnega, če pa je naravno toliko boljše?
www.aubrey.si
Strupi v otroških izdelkih
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Predhodna sprožitev poroda tudi v Postojni?
5.10.2005 22:27:17   
Anonimen
Žal nimam odgovora na tvoje vprašanje, me pa zanima, ali si prvič rodila normalno tako velikega otročka ali so ti naredili CR?

(odgovor članu Teja N)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Predhodna sprožitev poroda tudi v Postojni?
6.10.2005 9:59:33   
Anonimen
Teja, zakaj pa tvoja G ne dvigne slušalke in se ne pozanima? Mejduš, kaj se pa to pravi?!? Ona je od stroke, pa tamle cinca in ne ve, kaj bi. Njej bodo gotovo prej povedali, kot pa tebi, ali pa da se zanašaš na dvomljive odgovore tu na forumu.
Pa kakorkoli že bo, iz srca ti želim lep porod in enega fejst zdravega otročička.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Predhodna sprožitev poroda tudi v Postojni?
6.10.2005 19:21:50   
Teja N
Timoteja sem rodila naravno. So mi pa takrat sprožili porod, ampak zato, ker je bil že 8 dni čez rok, pa še kar ni hotel ven.

Moram še na tisto predavanje, pa bom probala tam od kakega dohtarja kaj več izvedet.

Lp,
Teja :)

_____________________________

Oglasno sporočilo:
Zakaj uporabljati nekaj umetnega, če pa je naravno toliko boljše?
www.aubrey.si
Strupi v otroških izdelkih

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Predhodna sprožitev poroda tudi v Postojni?
6.10.2005 19:54:08   
Pilar
Jaz sem rodila v Postojni in so mi predhodno sprožili porod.

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Predhodna sprožitev poroda tudi v Postojni?
7.10.2005 9:29:44   
Urša
Teja, si bla zadovoljna s Postojno? Jst sm rodila v Lj in nameravam tokrat v Postojno. user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Predhodna sprožitev poroda tudi v Postojni?
14.10.2005 13:18:44   
Anonimen
Helouuu!TejaD vso srečo!!!
Tudi moji hčeri so sprožili porod,ker je bila čez rok in skoraj brez plodne vode.Zadovoljna več kot preveč z Postojnsko porodnišnico,jaz kot prisotna pri porodu pa tudi.
Bilo je malo grobosti s starni babic,ki so bile prisotne pri porodu,za moj okus so se preveč drle in tudi kakšna žaljivka je padla,ker Hči ni imela več moči potiskat,pa še preveliko količino anestetika je dobila z epiduralno,tako da res desne noge sploh ni čutila,pa trebušne mišice so tudi bile preveč omrtvičene.Pa še gužva je bila,moja je bila tisti dan enaod 28-h,ki so rojevale.
drugače pa vse v redu.

(odgovor članu Urša)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?