|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Predlog - v razmislek moderatorjem in uporabn...
27.1.2010 21:13:18   
ledenka
S par RRjevkami smo danes čvekale o zasebnosti na forumu. Dejstvo je, da je forum javen in vsak lahko vidi vse teme. Dobro je, da so splošni deli foruma javni, saj je tam vrsta uporabnih informacij. Problem so tisti deli, ki so namenjeni samo ciljnim skupinam (Starši čvekamo in podobno), tam se želeče zanositve, nosečnice in mamice pogovarjamo o tisoč in eni temi, ki niso ravno pretirano informativne. Na naši temi je prišlo že nekajkrat tudi do tega, da so uporabnice nehale sodelovati, ker so za njimi vohunili sorodniki, znanci, sodelavci...

Predlog, ki bi bil po mojem mnenju vreden razmisleka je, da se naredi en del foruma s čvekalnimi temami, ki je dostopen samo prijavljenim članom (in na katerem bi se zmeraj videlo, kdo teme prebira). To bi vsaj malo povečalo zasebnost pri čvekanju.

Razmislite in povejte svoje mnenje!

< Sporočilo je popravil ledenka -- 27.1.2010 21:14:01 >


_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Predlog - v razmislek moderatorjem in upo...
27.1.2010 21:17:43   
Felicita
ledenka, vse lepo in prov, ampak kaj preprečuje sodelavcem/družinskim članom/... da se registrirajo (razen da jim vzame 5 min oz. 10 če si ustvarijo še anonimen mail) in potem vohunijo? pomoje to bo odpravlo problema... če si na internetu, forumu, morš vzet v zakup da te lahko bere kdorkoli, da te lahko iz tvojega pisanja spozna,... ker internet je javna zadeva in če hočeš bit (varno) gor morš met dovolj samocenzure... 

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
27.1.2010 21:21:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Felicita)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Predlog - v razmislek moderatorjem in upo...
27.1.2010 21:23:56   
Anonimen
No jaz sem ena tistih, ki je danes z Ledenko o tem debatirala in odločile smo se, da idejo predstavimo kot temo, pa naj vsak pri sebi (predvsem moderatorji in ustvarjalci RR-ja) razmislijo!

Jaz sem definitivno za! Sploh zaradi raznoraznih neljubih dogodkov, ki so se pripetili v zadnjem času na RR. Osebno imam RR zelo rada, ampak včasih resnično pomislim, da lahko slike ki jih pokažem "sotrpinkam" (v mojem primeru Avgustovkam) gleda popolnoma vsak mimoidoči. Seveda pri vsem tem ne gre le za slike, pač pa tudi za osebne zadeve, ki si jih punce in ženske izmenjujemo na forumih, kjer se že "dobro" poznamo.

Jaz sem vglavnem za! Menim, da bi to dejanje uporabnicam, ki redno spremljamo in uporabljamo RR forume, pomenilo veliko!

Še tole sem pozabila....

Vem, da bi to hudim raziskovalcem pomenilo le dodatnih 5-10min časa, ampak vsaj mimoidočneži ne bi imeli dostopa do popolnoma vsake besede ki jo jaz ali kdorkoli drug napiše!

Če ste kdaj pomislile.... Če nekdo vpiše nekaj v spletni brskalnik in je tisto nekaj v vašem post-u, kjer ste si dale duška in se "zlajale" pri puncah, ki vas ponavadi razumejo, lahko ta nekdo brezskrbno pregleda vse vaše poste in s tem izve vse o vas... Mislim da je vredno razmisleka...


< Sporočilo je popravil živa25 -- 27.1.2010 21:26:58 >

(odgovor članu Felicita)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Predlog - v razmislek moderatorjem in upo...
27.1.2010 21:26:01   
ledenka
registracija po mojem mnenju in izkušnjah vzame toliko časa, da se večini, ki niso res radovedni, tega ne da naredit. sploh, če se je potem vedno treba registrirat, da bereš.

če je kdo zares zavzet, pa mu to seveda ni ovira, se strinjam.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Predlog - v razmislek moderatorjem in upo...
27.1.2010 21:27:00   
Klemy82
Morate se zavedati, da je forum pač javno mesto, kjer lahko vsakdo bere in piše..tudi vohuni, če ima interes za to. Navadite se ne vsega na široko razlagat vsem po vrsti in javno na forumu, pa nihče ne bo mogel vohunit za vami. Samocenzura, prosim lepo.user posted image
Za bolj zasebne stvari pa obstajajo zsji in raznim msnji in druge chat opcije, kjer ni nezaželenih firbcev.
V končni fazi si lahko tudi same ustvarite svoj zaseben  forum pri enem od ponudnikov, kamor lahko zahajate le povabljene članice in tam razpredajte, kar pač imate. Brez firbcev.


_____________________________

Jst.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Predlog - v razmislek moderatorjem in upo...
27.1.2010 22:08:22   
ajsek

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

registracija po mojem mnenju in izkušnjah vzame toliko časa, da se večini, ki niso res radovedni, tega ne da naredit. sploh, če se je potem vedno treba registrirat, da bereš.


Če bi jaz hotela vohunit za svojo snaho/taščo/sosedo,... bi si ziher vzela teh 5 minut. Bi se mi zdelo vredno user posted image


Jaz mislim, da ta ideja nima pomena. Ipak se verjetno ne poznate vse Avgustovke med seboj. Kdo pa pravi, da ni vmes takih, ki v resnici niso to, za kar se izdajajo? Edina rešitev je, da si naredite svoj privatni forum, kjer boste res samo poznane in preverjene uporabnice. Ringaraji verjetno ni v interesu zapirati foruma, ker s tem izgublja na branosti.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Predlog - v razmislek moderatorjem in upo...
27.1.2010 22:18:11   
bumerang
Absolutno proti v delu, kjer naj bi se videlo vsakega, ki spremlja določeno temo. Ker to pa, oprosti, posega v mojo zasebnost. Kaj jaz berem in koliko časa je moj problem in ti nimaš nobene pravice, da to vidiš.

Zaklenjen forum pa se mi zdi bedarija. Če te kdo hoče spremljat, se bo registriral in te spremljal. Pazi, kaj pišeš, in vse bo ok. Sicer si ustvarite svoj privaten forum.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu ajsek)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Predlog - v razmislek moderatorjem in upo...
28.1.2010 8:26:12   
Anonimen
ja...
bumerang, ajsek, klemy

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Predlog - v razmislek moderatorjem in upo...
28.1.2010 8:42:29   
Jerneja_
Glede na to, da je forum javen dvomim, da bomo šli v predlagane spremembe, dopolnitve. Vaš predlog sem dodala na listo predlogov.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Predlog - v razmislek moderatorjem in upo...
28.1.2010 9:56:19   
benika
Osebno imam RR zelo rada, ampak včasih resnično pomislim, da lahko slike ki jih pokažem "sotrpinkam" (v mojem primeru Avgustovkam) gleda popolnoma vsak mimoidoči. Seveda pri vsem tem ne gre le za slike, pač pa tudi za osebne zadeve, ki si jih punce in ženske izmenjujemo na forumih, kjer se že "dobro" poznamo.


Veš kako, v vsakem albumu imaš možnost nastaviti, kdo lahko gleda tvoje slike in kdo ne. In če bi bili uporabniki malce bolj previdni in ne bi potrjevali prijateljev vsepovprek, bi tudi slike lahko gledali samo tisti, komur ve same to dovolite. Tako da si že tukaj brcnila v kamen.

Kot so že ostale rekle, forum je javen in nihče vas ne sili, da razkrivate kakršnekoli podatke o sebi. Vse kar napišete, napišetre čisto prostovoljno in s tem seveda tudi tvegate, da vas bo v vašem pisanju kdo prepoznal.

Glede vidnosti uporabnikov...tule se podpišem pod bumerang, saj nobenega od vas ne briga, katere teme pregledujem. To je čisto moja stvar in od nikogar drugega.

Če želite zasebnost, potem si odprite svoj forum, kamor lahko vstopajo samo povabljeni in to je to.

To je svetovni splet. Same se odločate za vstop vanj in morale bi se zavedati, da pride prej ali slej do prepoznave, tudi do zlorabe. Žal, tako je.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Predlog - v razmislek moderatorjem in upo...
28.1.2010 10:08:17   
Anonimen

Če bi RR deloval tako kot je treba, potem bi res vsi moji prijatelji lahko videli slike. Ker pa do predkratkim to ni bilo mogoče, sem albume dovolila pogledati vsem registriranim...

Sej je brez veze... Bil je samo predlog. Če se ne strinjate se pač ne strinjate!

Sama sem mnenja, da bi nam lahko na DOLOČENIH (prosim če ne posplošujete) temah omogočili malo več zasebnosti.

Z vidika RR-ja pa zadevo popolnoma razumem... Manj obiska, manj denarja...

(odgovor članu benika)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Predlog - v razmislek moderatorjem in upo...
28.1.2010 10:27:13   
Ribica **
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

registracija po mojem mnenju in izkušnjah vzame toliko časa, da se večini, ki niso res radovedni, tega ne da naredit. sploh, če se je potem vedno treba registrirat, da bereš.

če je kdo zares zavzet, pa mu to seveda ni ovira, se strinjam.


Vsakic znova se samo prijavis, ne registriras. Pa tudi to si lahko poenostavis, da si skoz vpisan. Sicer se pa strinjam s predhodnicami, da se bodo ta firbcni itak registrirali.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Predlog - v razmislek moderatorjem in upo...
28.1.2010 10:29:20   
blaža
Jah nas tudi dve pridno bereta na februarčkih, ma kaj čmo, če smo pa tako zanimivi. sploh ne štekam takih ljudi, ki vohunijo za nekom drugim. Res nimajo kej počet v tem laifu bolj pametnega.

Sicer se pa jaz sploh ne sekiram, ker kolkokrat sem ta malemu ritko previla in če je moj danes siten, koga pa to briga. nimam nekih groznih skrivnosti in moje življenje je čisto normalno, nič takega se ne dogaja.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Predlog - v razmislek moderatorjem in upo...
28.1.2010 10:32:55   
Anonimen
kdo bere, pa se vidi.
v vsaki temi je na vrhu seznam prijavljenih, ki so trenutno na temi.


v tem momentu so na TEJ temi-

Uporabniki na tej temi: miska_mccute, živa25, eee35

(odgovor članu blaža)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Predlog - v razmislek moderatorjem in upo...
28.1.2010 10:35:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

kdo bere, pa se vidi.
v vsaki temi je na vrhu seznam prijavljenih, ki so trenutno na temi.


v tem momentu so na TEJ temi-

Uporabniki na tej temi: miska_mccute, živa25, eee35



Tega pa malo prej sploh nisem hotla razlagat... SIcer pa se tudi to da v profilu nastavit, da te ne vidijo, ko prebiraš teme...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Predlog - v razmislek moderatorjem in upo...
28.1.2010 10:42:16   
Anonimen
sicer pa konec koncev, si lahko spremenis nick, izmislis kraj bivanjain se pogovarjas samo na splosno. pa se nikomur ne bo sanjalo kdo je kdo. in seveda v RL nikomur ne poves, da si registrirana na RR.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Predlog - v razmislek moderatorjem in upo...
28.1.2010 10:43:40   
Anonimen
Uporabniki na tej temi: miska_mccute, živa25, eee35


tudi mene vidiš?user posted image  zdaj sem, zdaj me ni.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Predlog - v razmislek moderatorjem in upo...
28.1.2010 10:44:39   
rija
jaz res ne vidim razloga, zakaj bi ti morala videt, kaj jaz beremuser posted image

to je ja moja stvar...

in en dobronameren nasvet: piši na javni forum (lahko je stokrat zaklenjen pa je še vedno javen) samo tisto, kar bi brez problema o sebi objavila tudi v lokalnem časopisu....pa ne bo hudega.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Predlog - v razmislek moderatorjem in upo...
28.1.2010 10:44:42   
Anonimen
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Predlog - v razmislek moderatorjem in upo...
28.1.2010 10:51:43   
anci banci
se poplnoma strinjam z ledenko in podpiram njeno idejouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Predlog - v razmislek moderatorjem in upo...
28.1.2010 10:53:02   
Anonimen
tudi jaz podpiram idejo.user posted image

(odgovor članu anci banci)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Predlog - v razmislek moderatorjem in upo...
28.1.2010 11:00:02   
Anonimen
Ok punce... Rahlo ste me razjezile... Pa prosim naj tega nobena ne vzame osebno, ker ni tako mišljeno...

Jaz sem začela na RR sodelovati na temah M ne pričakujemo, ipd. Tam se ženske poistovetijo z drugimi in skupaj vsak mesec preživljajo trenutke veselja ali žalosti, ko pride ali ne pride menstruacija. Obstajajo tudi teme, kjer se punce poznajo med seboj, se iz meseca v mesec BORIJO za zanositev z raznoraznimi zdravili, pripomočki ali celo s postopki umetne oploditve. Tam dekleta/žene govorijo o precej zasebnih stvareh. In kje v realnem svetu v tistem trenutku najti osebo ki gre čez podobno ali celo enako situacijo?? Na forumu, pa se vedno najde kakšna, s katero se lahko poistoveti ali morda samo pogovarja o svoji situaciji in ji je s tem lažje...

Še enkrat! NISMO PREDLAGALI ZAPRTJA RR-ja... Predlagali smo, da bi določene teme (tam, kjer so bolj občutljive debate) zaprli in bi do njih lahko dostopali samo registrirani člani.

Zdej pa če vam je tako zelo težko to razumet pa tut nej gre vse v franže!!!!!

Verjetno tiste, ki zanosite brez težav in dnevno resnično ne debatirate o ničemer drugem kot o tem kdaj boste previle otroka ali kaj mu boste dale za jest nimate kej skrivat in si posledično ne želite tega ukrepa. Pa spet nikogar ne obsojam, ampak vas prosim, da poskusite razumeti drug vidik RR-ja.

Res je da je forum javen in tudi sama sem mnenja, da bodo tisti, ki resnično želijo vohunit, tudi registracijo izvedli, ampak mogoče pa vsaj mimoidoči na ta način ne bi imeli dostopa do "moje" objave o tem kako sem včeraj dobila rezultate iz ambulante za neplodnost. Bodimo realni.... Take žene/dekleta potrebujejo pogovor in občutek, da te nekdo razume in ti (četudi samo virtualno) stoji ob strani!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Predlog - v razmislek moderatorjem in upo...
28.1.2010 11:03:05   
Anonimen
ziva, se sploh ne kregam. in popolnoma razumem, da bi bilo za nekatere tako boljse.

samo, ce se tema zapre....potem ne boste spustile nobene "nove uporabnice" zraven?
saj ne boste mogle preverjat, ali je res "vasa" ali pa hoce samo vohunit.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Predlog - v razmislek moderatorjem in upo...
28.1.2010 11:08:52   
Anonimen
Ne da ne bomo spustile nove uporabnice zraven... Ampak slej kot prej se vohune izsledi oz. se jih razkrinka... Samo mimoidočim bi rade omejile ogledovanje vseh tem na RR-ju...

Sploh ne gre da bi rade popolno zasebnost... Samo malo več zasebnosti, kot je je sedaj...



< Sporočilo je popravil živa25 -- 28.1.2010 11:09:05 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?