|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pregled pri psihologu za 3 letnika
6.11.2005 22:32:23   
Kimy
Živjo,

mene pa zanima kako zgleda obisk psihologa pri 3.letnem otroku. Zelo me je strah, da bodo kej komplicirali, saj je naša punčka zelo sramežljiva....sej s časoma se navadi na ljudi...kakšne naloge ti dajejo tam, kaj kej sprašujejo, karkoli? Kakšna izkušnja mogoče?

Hvalauser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pregled pri psihologu za 3 letnika
6.11.2005 22:43:33   
Marogica
Kolikor se spomnim je bilo pri nas v MB tako, da je otroka njaprej pregledal pediater, nato so te poslali do zobozdravnika, na koncu pa si izpolnil nekaj pol z vprašanji o razvoju tvojega otroka. Nekega posebnega spračevanja ni bilo vsaj ne kar se psihologa tiče, ki ga slph nismo videli, temveč smo sestri oddali izpolnjene pole. Nič posebnega, podobno kot pri pediatru, so bili vsi prijazni in so znali z otrokom.
Brez skrbi, so dali vsi 3-letniki skoz, pa bo tudi tvoja punčka.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Kimy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pregled pri psihologu za 3 letnika
6.11.2005 22:48:28   
Kimy
Pediatra smo že imeli, moramo pa še k psiholgu. Upam, da bo vse ok.user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pregled pri psihologu za 3 letnika
6.11.2005 23:02:42   
Marogica
Mogoče sem se narobe izrazila. Nismo bili pri našem peediatru, temveč je bil to splošen pregled, kjer je nastopal "nevtralen" pediater, zbozdravnik in psiholog(ki ga nismo videli).

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Kimy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pregled pri psihologu za 3 letnika
6.11.2005 23:06:18   
Kimy
Mi smo bili pri svoji pediatrinji, tako da moramo drugam k psihologu.user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pregled pri psihologu za 3 letnika
7.11.2005 15:47:16   
African queen
Mi smo bili pri psihologu septembra(v okviru sistematskega pregleda).Ne se bat,ni nič kaj takega.Najprej sem mogla nek vprašalnik izpolnit,dokaj obsežen glede otrokovega vedenja.Potem pa psihologinja to pregleda,če je kaj takega se pogovorite z njo.Potem je spraševala o izobrazbi staršev,če je otrok zakonski ali nezakonski,kakšen je bil porod itd.
Potem pa otroku postavlja vprašanja:če pozna barve,naredit mora stolp iz kock(potem jih zložit nazaj v škatlico)narisat mora krog,vodoravno črto,potem mu pokaže en list na katerem so narisani:človek,konj,ptiček in muca in ga vpraša kdo mijavka,kdo govori,kdo leti in koga jahamo..


Otrok od ene gospe,ki je bila pred mano, ni hotel sodelovat,pa ga je naročila za drugi dan.

(odgovor članu Kimy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pregled pri psihologu za 3 letnika
8.11.2005 16:31:39   
Kimy
Hvala, Sarita....user posted image

(odgovor članu African queen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pregled pri psihologu za 3 letnika
8.11.2005 16:39:30   
Anonimen
Tukajle še malo poglej, če boš našla kaj uporabnega:
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=392215&mpage=1&key=sistematski%2Cpregled&#392315

(odgovor članu Kimy)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pregled pri psihologu za 3 letnika
8.11.2005 20:24:16   
African queen
Tisti Denverjev test, ali kako se mu reče ,smo mi delali pri višji med.sestri preden smo šli k pediatrinji(najprej smo pa bili pri psihologinji,ker je bilo pri pediatrinji zelo veliko otrok,pa so nas malo razporedili),zgleda približno isto kot pri psihologinji,le da mora otrok še skakat po eni nogi,skočit sonožno,vreči žogo..potem pa je moral narisat kar mu je ukazala in potem ga je spraševala zakaj rabimo določene stvari:npr.zakaj rabimo svinčnik itd.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pregled pri psihologu za 3 letnika
8.11.2005 20:26:47   
African queen
Aja,tako je v otroškem dispanzerju v Novi Gorici,očitno ni povsod isto.Moj starejši otrok v Ljubljani ni šel k psihologu,ker so ga takrat ukinili,si šel le na posebno željo staršev...

(odgovor članu African queen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pregled pri psihologu za 3 letnika
8.11.2005 20:44:24   
Kimy
Sploh nism vidla, da je ena podobna tema že odprta, sm nova na forumu...si bom prebrala...hvala....user posted image

(odgovor članu African queen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pregled pri psihologu za 3 letnika
8.11.2005 23:16:42   
KODA
Pri nas pa tega sploh ni.Samo za vid so ga sprobali in povedat je moral,kaj je narisano.Še k zobozdravniku se moraš sam naročit.user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Kimy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj pa, če nočem biti "samo"...
Sem slaba mama? Prevec delam? Premalo dam sebe otrokom? Sem sebična, ker uživam še v toliko drugih stvareh in ne samo v ...
BLOG: Vsaj za dan žena bi mi lahko kupil š...
Vse to, po čemer ženske tako zelo hlepimo od svojih moških, si lahko in moramo dati tudi same. Tudi in še posebej na dan...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?