|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prehrana in dojenje
9.5.2005 20:32:50   
zi&mm
Pozdravljene :nosecka: in mamice;

no, da povem; ko sem bila marca v materinski šoli so nam povedali glede prehrane eno zadevo; nakar se pogovarjam s kolegico, ki je bila v materinski šoli aprila in ugotoviva, da kar so nam rekli, da lahko jemo so njim rekli, da ne smejo oz.naj ne bi jedle :zmeden2:
Mene sedaj zanima (po vsej tej zmedi :zmeden: ) kaj od sadja in zelenjave lahko ješ v prvih 3tednih in kaj kasneje; glede mesa pa naj bi jedli piščančje, puranje, goveje, je tako? kako pa je z mlečnimi izdelki?
groza, niti v materinski ne govorijo več pravilno in pol si prepuščen sam sebi; še dobro, da ste ve punce tukaj tako prijazne in vedno pripravljene pomagati/svetovati, malo darilce za zahvalo :rozica::rozica::rozica:

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Prehrana in dojenje
9.5.2005 20:36:29   
Jančika_
Jaz sem jedla od začetka vse, s tem, da mesa nikoli ne jem. Tako svetujejo svetovalke za dojenje. Mali ni imel niti krčev niti kakih pikic.

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Prehrana in dojenje
9.5.2005 20:37:49   
Jančika_
Da se ne bo preveč čudno bralo: svetujejo jesti vse, torej raznoliko prehrano, pri mojem ne-jedenju mesa nimajo one nič zraven:)-.

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Prehrana in dojenje
9.5.2005 20:40:32   
tinatona
Pozdravljena!

Jaz prve tri tedne nisem jedla svežega sadja, ampak samo kompote in čežano. Od mesa jem pa vse, razen svinjine. Se pa izogibam živilom ki napenjajo (fižol, zelje, grah...).

LP Tina

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Prehrana in dojenje
9.5.2005 20:57:19   
zi&mm
Sej, to je to; ene pravijo da lahko ješ vse, paziš naa živila, ki napenjajo druge spet govorijo da prve 3tedne ješ eno hrano pol po 3t ješ drugo tako da so me sedaj čisto zmedli;
a ima katera kakšen link al tel od teh svetovalk za dojenje? da malo pokličem in povprašam...sej :duda: se mora nekako navadit na določene vrste prehrane, najprej preko materinega mleka kasneje pa sam...

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Prehrana in dojenje
9.5.2005 21:00:51   
Jančika_
Tule bo nekaj:

http://www.tipka.com/t3/usr/01/index.php?id=881

http://www.tipka.com/t3/usr/01/index.php?id=858

http://www.tipka.com/t3/usr/01/index.php?id=890

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Prehrana in dojenje
9.5.2005 21:11:02   
piščanc
na monu so številke na postih od LLLKarmen, gor so tudi vsi nasveti na dolgo in široko

jaz sem jedla vse normalno, jem tudi meso, nobenih krčev ali alergij

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Prehrana in dojenje
10.5.2005 15:30:30   
Anonimen
http://www.my4m.com/_ostalo/szs/sola_za_starse.htm

Upam da ti bo odprlo. To je vse predavanje (10x) iz šole za starše v Ljubljani. Tudi o prehrani nekaj piše.
LP
Tasha

(odgovor članu zi&mm)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Prehrana in dojenje
11.5.2005 13:25:58   
blaži
jaz sem že v porodnišnici drugi dan po porodu dobila za jest solato iz zelja in luščenega fižola ter govedino. sem samo gledala debelo???? pa sem vprašala kako to da smo to dobili, ker so nam to v materinski šoli odsvetovali.pa so mi povedali da ni popolnoma nič narobe če ješ vse v normalnih količinah potem nima kaj bit. pa res. sedaj je moja punčka stara 3 mesece, jem vse v normalnih količinah in je bilo do sedaj vse ok. krčeke pa sma imele samo 14 dni pa še to zelo malo. želim ti veselo materinstvo LP
:duda::rozica:

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Prehrana in dojenje
11.5.2005 13:27:27   
blaži
glede sadja pa je tako : jej ga vedno pred obrokom , ker po obroku v želodcu zgnije in napenja.

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Prehrana in dojenje
11.5.2005 13:49:32   
zi&mm
Hvala dekleta :rozica: :rozica:
sem tudi sama nekaj prebrskala po netu in si prebrala; no bomo vidli kako bo pri naju to potekalo, ko pride :duda: na svet...

pozdravček z :morje:

mili (le še 7dni :nosecka: )

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?