|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prekomerno kupovanje oblačil
11.5.2010 12:20:23   
sobra
Pozdravljene!


Mene pa zanima kako se vi nazaj držite, da ne nakupujete preveč oblačil svojim otrokomuser posted image user posted image  sploh tiste, ki res rade nakupujete?
Jst se kr ne moremuser posted image , skoz k vidim kej lepega za tamalo,kupim,  KATASTROFA sm res.
Mala ima že celo omaro poletnih oblačil, a poletje se sploh ni še začelo.
A je še kakšna taka kot jaz?
grozna sm resuser posted image  Dans sm si rekla, da do jeseni ne grem več v nobeno otroško trgovino, bomo vidli kok časa bo držalo...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prekomerno kupovanje oblačil
11.5.2010 12:54:52   
kajajaka
Če te kaj tolaži... imam preko 50 poletnih majčk user posted image za našo tamalo..

Na srečo sem od tega kupila le 2 ali 3, ko se res nisem mogla upreti, za ostale je pa kolegica kriva, ki ima enako obsedenost kot ti in punčko 2 leti starejšo od naše.
Jaz potem, samo dedujem user posted image

(odgovor članu sobra)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prekomerno kupovanje oblačil
11.5.2010 12:55:43   
Raho
Dobrodošla v družbi. Jaz se več ne sekriam glede tega - SPLJOH. Če ti finančna situacija to dovoljuje in te stvar osrečuje - zakaj pa ne?
user posted image

(odgovor članu sobra)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prekomerno kupovanje oblačil
11.5.2010 12:58:53   
ALWAYS LARA
tko da pogledam družinsko finančno stanje in vem, da če bom kupla 50 majc nam imela za položnice in hrano! user posted image

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prekomerno kupovanje oblačil
11.5.2010 13:06:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sobra

Pozdravljene!


Mene pa zanima kako se vi nazaj držite, da ne nakupujete preveč oblačil svojim otrokomuser posted image user posted image  sploh tiste, ki res rade nakupujete?
Jst se kr ne moremuser posted image , skoz k vidim kej lepega za tamalo,kupim,  KATASTROFA sm res.
Mala ima že celo omaro poletnih oblačil, a poletje se sploh ni še začelo.
A je še kakšna taka kot jaz?
grozna sm resuser posted image  Dans sm si rekla, da do jeseni ne grem več v nobeno otroško trgovino, bomo vidli kok časa bo držalo...


Se ne znam držat nazaj.user posted image Niti moj me ni mogel nazadnje, kljub temu, da sem mu naročila, naj me malo pazi.user posted image No, nabavla sem spet za 50€ poletnih cunj, pol pa od kolegice dobim 2 veliki vreči skoraj nenošenih oblek za user posted image . user posted image
Recepta nimam, ampak dokler bo za položnice in ostalo, bo tako še naprej peljalo.user posted image user posted image

(odgovor članu sobra)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prekomerno kupovanje oblačil
11.5.2010 13:07:26   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Dobrodošla v družbi. Jaz se več ne sekriam glede tega - SPLJOH. Če ti finančna situacija to dovoljuje in te stvar osrečuje - zakaj pa ne?
user posted image


user posted image  Čakaj , da se prikotali rr dežurna tercialka in ti vrže  pod nos lačne otroke v afriki, svetovno recesijo, posekan amazonski gozd.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prekomerno kupovanje oblačil
11.5.2010 13:21:07   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Dobrodošla v družbi. Jaz se več ne sekriam glede tega - SPLJOH. Če ti finančna situacija to dovoljuje in te stvar osrečuje - zakaj pa ne?
user posted image


user posted image  Čakaj , da se prikotali rr dežurna tercialka in ti vrže  pod nos lačne otroke v afriki, svetovno recesijo, posekan amazonski gozd.


Hja - vsako tele ima svoje vesele. In moje je touser posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prekomerno kupovanje oblačil
11.5.2010 13:21:51   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama
Čakaj , da se prikotali rr dežurna tercialka in ti vrže  pod nos lačne otroke v afriki, svetovno recesijo, posekan amazonski gozd.

user posted image user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prekomerno kupovanje oblačil
11.5.2010 13:41:43   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama
Čakaj , da se prikotali rr dežurna tercialka in ti vrže  pod nos lačne otroke v afriki, svetovno recesijo, posekan amazonski gozd.

user posted image user posted image


Ka se ga pa ti režiš ko pohani picek?user posted image

Meni bodo na grbo naprtili 3 največje svetovne probleme zaradi šopingauser posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Prekomerno kupovanje oblačil
11.5.2010 13:56:00   
rija
jaz sem se uspela skontrolirati.

majice preračunam v dni na morju in dileme ni večuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu sobra)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Prekomerno kupovanje oblačil
11.5.2010 13:59:24   
dory
ah moj večni problem...s težavo se držim nazaj in sem celo začela mal šparat, ker sem celo začela gledat na prihodnost :)...cunj ima pa glih tko preveč :)

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Prekomerno kupovanje oblačil
11.5.2010 14:17:37   
lenca1
Evo še ena odvisnica - a mogoče kje obstaja skupina za odvajanje od šopinga user posted image ? Vsega ima preveč, ampak podobno kot mami ne ve kaj bi zjutraj oblekla (polna omara cot, ampak za oblečt pa ničuser posted image ) je podobno tudi ko odprem hčerino omaro. Jst se enostavno ne morem zadržat. 

(odgovor članu sobra)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Prekomerno kupovanje oblačil
11.5.2010 14:37:09   
Klemy82
Sej ni tako težko.
Za začetek pomaga, če si skenslaš kartice iz denarnice. Jaz sem prešaltala na gotovino...imam s sabo tistih par evrov, ki jih bom potrebovala čez dan, kartice so na varnem doma. Takoj začneš manj zapravljat. Drugo pravilo, ko vidiš nekaj, kar bi rad kupil, idi domov in prespi...če se ti še vedno zdi, da brez tega ne moreš živeti, ok, pejd pa kupi. Vseeno pa se obseg željene robe občutno zmanjša...no, vsaj meni se, če ne drugega, obstaja verjetnost, da se bo vmes prodalo, jbg, če ti ni usojeno...user posted image
Ok, resno. Jaz sem bila tudi taka, da sem kupila lih vsako prčkarijo, ki sem jo kje navohala. Pa me je nekje vmes spontano minilo. Grem, pogledam, ampak nimam tistega filinga, da pa moram kupit, ker drugače me bo pobralo. Ja, in da nimam karic s sabo absolutno pomaga!user posted image


_____________________________

Jst.

(odgovor članu lenca1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Prekomerno kupovanje oblačil
11.5.2010 14:51:20   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82

Sej ni tako težko.
Za začetek pomaga, če si skenslaš kartice iz denarnice. Jaz sem prešaltala na gotovino...imam s sabo tistih par evrov, ki jih bom potrebovala čez dan, kartice so na varnem doma. Takoj začneš manj zapravljat. Drugo pravilo, ko vidiš nekaj, kar bi rad kupil, idi domov in prespi...če se ti še vedno zdi, da brez tega ne moreš živeti, ok, pejd pa kupi. Vseeno pa se obseg željene robe občutno zmanjša...no, vsaj meni se, če ne drugega, obstaja verjetnost, da se bo vmes prodalo, jbg, če ti ni usojeno...user posted image
Ok, resno. Jaz sem bila tudi taka, da sem kupila lih vsako prčkarijo, ki sem jo kje navohala. Pa me je nekje vmes spontano minilo. Grem, pogledam, ampak nimam tistega filinga, da pa moram kupit, ker drugače me bo pobralo. Ja, in da nimam karic s sabo absolutno pomaga!user posted image



Jaz pa vedno pozabim ven iz denarnice dati karticeuser posted image

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Prekomerno kupovanje oblačil
11.5.2010 16:20:29   
polma
Mi smo to zrihtal tako, da imamo fantka user posted image user posted image user posted image . Ponudba za fantke je žal zelo povprečna user posted image .

_____________________________

Še never nisem bla tko bed k hojte!!!

(odgovor članu sobra)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Prekomerno kupovanje oblačil
11.5.2010 17:43:33   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: ALWAYS LARA

tko da pogledam družinsko finančno stanje in vem, da če bom kupla 50 majc nam imela za položnice in hrano! user posted image

V bistvu sovražim šoping,vsaj kar se tiče zame.Se ne spomnim,kdaj sem si nazadnje kaj kupila.Ampak ko se gre pa za tamala dva,pa se spremenim v razcepljeno osebnost in tisti drugi jaz bi kar kupoval,kupoval,kupoval....user posted image

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Prekomerno kupovanje oblačil
11.5.2010 18:12:29   
Klemy82

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82

Sej ni tako težko.
Za začetek pomaga, če si skenslaš kartice iz denarnice. Jaz sem prešaltala na gotovino...imam s sabo tistih par evrov, ki jih bom potrebovala čez dan, kartice so na varnem doma. Takoj začneš manj zapravljat. Drugo pravilo, ko vidiš nekaj, kar bi rad kupil, idi domov in prespi...če se ti še vedno zdi, da brez tega ne moreš živeti, ok, pejd pa kupi. Vseeno pa se obseg željene robe občutno zmanjša...no, vsaj meni se, če ne drugega, obstaja verjetnost, da se bo vmes prodalo, jbg, če ti ni usojeno...user posted image
Ok, resno. Jaz sem bila tudi taka, da sem kupila lih vsako prčkarijo, ki sem jo kje navohala. Pa me je nekje vmes spontano minilo. Grem, pogledam, ampak nimam tistega filinga, da pa moram kupit, ker drugače me bo pobralo. Ja, in da nimam karic s sabo absolutno pomaga!user posted image



Jaz pa vedno pozabim ven iz denarnice dati karticeuser posted image


Sej ko jo boš 1x dala ven jo boš pa pozabila nazaj noter dat...problem reeešeen!!user posted image

_____________________________

Jst.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Prekomerno kupovanje oblačil
11.5.2010 18:52:25   
tajtaja
Ta problem tudi mene muči. Dvojčka imata v omari stvari za vsaj še en par dvojčkov. Imam pa na srečo navado, da kupujem za vnaprej. Tako običajno, ko se začne nova sezona, samo jemljem iz omar nova oblačila in ne letam po trgovinah na silo.
Sedaj imajo mlajši trije že(skoraj) vse za jesen zimo 2010. Na ta račun marsikdaj oblečem otroke dosti ceneje kot zgleda.
Pri starejšima dvema pa več teh težav nimam jaz, ampak onidve vsaka zase.

Mata pa res obe občutek, da kaj iz lanske sezone obleči pomeni katastrofo, grehuser posted image user posted image user posted image . In tako  ob polnih omarah nimata nikoli nič za oblečtuser posted image .
Ja, kri ni voda, oz. kot moja mama rada reče-klonirana mama 2x.user posted image


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Prekomerno kupovanje oblačil
11.5.2010 18:54:59   
tajtaja
Aja, kartice (razen gotovinske) sem skenslala že pred leti in jih nič ne pogrešam Še Merkator Pike nimam. Me pa včasih kje kdo čudno pogleda (npr. zadnjič v hotelu), ko prosijo kreditno za "jamstvo". Pe še na banki sem v službiuser posted image . Prava sramota user posted image .

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Prekomerno kupovanje oblačil
11.5.2010 21:59:59   
valči
Ma sovražim šopinge,sem ena,ki izstopa iz povprečja v tem.Je tako,da ima polne dile cunj in to za več let za naprej,za vse tri.In to imam v omari in škatlah,presortirano po letnem času in številkah.Imam pač veliko srečo,da ogromno dobim.Za vse tri.In rada dam naprej,kar najmlaša preraste.Ker uničene,strgane cunje tak vržeš,ostalo je pa komot za naprej.

Vglavnem,kupujem preilo,zokne,jakne,kape,kako stvar,ko zmanjka.Saj je res,da ko sem tam,pač kaj vidim,pa kupim.Nisem tak škrt,da ne bi nič kupila.Samo gužvanje v trgovini,pa vse to,to me pa živčno dela.
Najbolj sem srečna,ko samo kupim in grem-čimprejuser posted image
aja,ko dobim čevlje od drugod,pa jih res najraje vržem stran.Takoj.Ker čevlje pa res ne bi dala gor nošene.Od drugih.Od naših pa dam kake superge,ki so ohranjene,saj vem,da so naši otroci.Pa škornji.V bistvu za doma nosit.
Vrtec,šola,ni dileme,to pa res mora bit novo.Ko gledaš na Bolhi,kake čevlje vse prodaja folkuser posted image


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Prekomerno kupovanje oblačil
11.5.2010 22:20:10   
špelin@
Čakte, čakte, bom dala jaz tole temo mojemu dedcu za prebrat, da bo vedel, koliko sekirancije mu je prihranjene in kako "low-cost" babo ima user posted image

(odgovor članu sobra)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Prekomerno kupovanje oblačil
11.5.2010 22:43:42   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: ALWAYS LARA

tko da pogledam družinsko finančno stanje in vem, da če bom kupla 50 majc nam imela za položnice in hrano! user posted image

V bistvu sovražim šoping,vsaj kar se tiče zame.Se ne spomnim,kdaj sem si nazadnje kaj kupila.Ampak ko se gre pa za tamala dva,pa se spremenim v razcepljeno osebnost in tisti drugi jaz bi kar kupoval,kupoval,kupoval....user posted image



ISTO. V trgovini avtomatsko zavijem na otroški oddelek, sploh se mi ne da gledat zase cot.
Pa v trgovini se še nekako zadržim, ampak e-shopping ... klik klik klik user posted image

user posted image


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Prekomerno kupovanje oblačil
11.5.2010 23:18:04   
lucika
jaz trenutno nimam teh težav:) na porodniški, sredi vasi, sploh ne vem, kje imam denarnico:))) da si pridem v mesto je projekt, tako da se mi dlje kot do hoferja sploh ne da. ...
ko pa me pikne, rada kaj prek neta nabavim...

vem pa, če bi vsak dan mimo hm-ja hodila, bi vsak dan kaj domov prinesla...

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Prekomerno kupovanje oblačil
11.5.2010 23:42:31   
TaMaSa
Ni boljsega,kot otrokom kupovati oblacila,igrace.Ne vem,ce nisem na igrace se bolj mahnjenauser posted image .Na zalost,oz.sreco,imam zdaj dve majhni punci in je ze kar podvig iti sama z njima v soping.Tavelka pa itak sama kupuje,ker sem jaz vecinoma brez okusa,staromodna,v glavnem pojma nimamuser posted image user posted image .

_____________________________

Nas pogled nikoli ni tako popacen, kot takrat, ko gledamo sebe.

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Prekomerno kupovanje oblačil
12.5.2010 7:05:43   
barni
Isti problem. Leta in leta nisem kupovala, zase mi je tudi zdaj problem. Moj pravi, da so se vrstoletna šparanja sedaj razpočila v nenormalno zapravljanje denarja za nekaj, kar sploh ne rabimo (ta mala kakšne cunje sploh nikoli ne obleče!).

(odgovor članu TaMaSa)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?