|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Premalo mleka
21.8.2005 18:22:46   
Anonimen
Nik bo v čet. star 12 tednov in pije hiip 1 .Do zdaj je jedel 180ml na 4 ure(torej ob 8.30,12.30,17.30,21.30) noč je prespal.
Zadnja dva dneva ugotavljam kot da mu je premalo močno mleko ali premala porcija?!:zmeden2:
Ali naj mu začnem davat 210ml(ki je predpsiano za 5 mesečnega otroka?):zmeden:, ali kaj?

HELP!!

p.s.:dostikrat sva zdaj na koncu še hotela pit, pa v flaški več ni bilo nič?!:ups:
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Premalo mleka
21.8.2005 18:36:18   
Anonimen
Otrok mora dobiti nekje od 150-200 ml na kg telesne teže. Preračunaj si koliko bi to naj bilo! Moja ni pojedla niti minimuma in ni bila lačna in se je normalno redila. Edino pri mleku Prematilu (za nedonošenčke) sem videla, da količina ni zadostila njenim potrebam.

Je pa res,da imamo mi še sedaj pet obrokov (na tri ure). Obroki so od 6.00-19.00.

Kar se pa tiče močnejšega mleka pa pri Hipu ne vem od katerega meseca naprej je Hip2!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Premalo mleka
21.8.2005 19:07:24   
india
Jaz nisem nikoli merila ali tehtala in preračunavala glede na telesno težo. Če so pojedli kar so imeli v flaški in bili še lačni, sem jim dala še nekaj zraven.
Daj mu,kolikor ima potreb, nič ne bo škodilo. Pač bolj raste in več rabi, to ni nič kritičnega.:rozica:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Premalo mleka
21.8.2005 21:08:04   
Janika
Ko se je po steklenički se po mojem mnenju več poje kot če se doji. Pa še pri dojenju se ti sanja ne koliko je pojedel (vsak obrok verjetno drugače)???!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Premalo mleka
22.8.2005 10:23:22   
Blink1
Takole je bilo pri nas: ko sem videla, da je 2x izpraznila stekleničko, sem ji naslednjič dala več. Če je pojedla Ok, če pa ni, smo pač vrgli stran. Sej tista ena žlička se ne pozna toliko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Premalo mleka
22.8.2005 10:24:26   
Blink1
Aja....Nina...a tisti trakec imaš prav?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Premalo mleka
22.8.2005 21:07:42   
Anonimen
Ja ja tisti trakec je prav, torej Nik bo čet. 12 tednov star!:bravo:9nebesa
Kak je že velik!!9nebesa:love:

Naj še povem da nik zmaše celih 210ml z lahkoto!Je pa na 4ure!:sloncek:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Premalo mleka
23.8.2005 9:08:17   
Blink1
Kaki frajer :bravo::bravo:

Samo na trakecu pa piše: My baby is II weeks and 4 days old...:zmeden::zmeden: Al pa sem jaz slepa....:ups:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Premalo mleka
23.8.2005 9:49:32   
Anonimen
Menda sta tisto dve 11:zmeden2:al nista?:zmeden::)-

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Premalo mleka
23.8.2005 14:07:07   
Blink1
Ok...če sta enki pol je v redu:bravo::)-:)-

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Premalo mleka
23.8.2005 14:40:37   
Anonimen
upam da sta:zmeden::ups::)-:bravo:9nebesa

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?