|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prenosna torba
28.9.2005 0:30:20   
Aleksandrin
Ali imam prav, uporablja se jo za spanje, prenos in kot avtosedež- prve mesece?
Kako se jo opremi: rjuhica, plenica in deka?
Tenx in LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prenosna torba
28.9.2005 7:59:08   
katarina j.
Kot avtosedež definitvno ne, ostalo pa ja. Opremiš jo pa po potrebi- odvvisno kako ima trdo dno, moja se mi je zdela tako trda, da sem imela večkrat prepognjeno dekco, pa pleničko čez, LP

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prenosna torba
28.9.2005 8:57:57   
pravljica
to ni avtosedež! tega tudi potrebuješ (lupinico)...in če ti torba ne paše v voziček, je bolje da kupiš avtosedež (ki ga itak moraš) in imaš to tudi za prenašanje, za spanje pa kupi košaro, ki paše na voziček (in je lahko tudi za prenašanje)

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prenosna torba
28.9.2005 12:13:51   
Pajaca




Za prevoz rabiš lupinco, ali avtosedež od 0+. Lupinca je ful praktična, ker jo lahko pripneš na voziček (če maš to kompatibilno), pa lahko jo neseš sem in tja in če otrok spi pol ga nič ne budiš.

Men je torba nekako nepotrebna, ker doma imaš otroka v posteljici in tam spi, za prenos imaš lupino, če pa greš kam na obisk pa ti zaspi, pa ni panike, bo pa enkrat v lupini spal, zato se še ne bo hrbtenica pokvarla.



(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prenosna torba
28.9.2005 16:28:24   
Aleksandrin
Ja, sej se je tudi meni zdi bolj varno z lupinico, ampak ker sem dobila prenosno torbo in ne avtosedeža sem se malo spraševala...

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prenosna torba
29.9.2005 9:02:56   
Pajaca




Če se še sprašuješ ti predlagam naslednji test. Vzami dva dojenčka-igrači. Daj enega v torbo, drugega v lupino, tako kot pač je treba. Potem pelji 50 na uro al pa dost je 30 pa ornk zabremzaš... pol pa pokukaš tvoja dva dojenčka v kakšnem stanju sta......





(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prenosna torba
5.10.2005 0:54:22   
Aleksandrin
Sem dobila lupinico, Pajaca obvestilo zate in hvala za poduk.

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?