|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prenova, nadgradnja področja Moja RingaRaja
8.7.2009 13:19:08   
Jerneja_
Obveščamo vas, da bomo danes pričeli s prenovo, nadgradnjo področja Moja RingaRaja.

Novosti, ki vas čakajo:
-prenovljena začetna stran, kjer bo objavljeno tudi število n ovih zasebnbih spročil in prošenj za prijateljevanje
-stran s prijatelji in možnostmi nastavitev zasebnosti (širši parametri, kot do sedaj)
-nova zasebna stran
-možnost resetiranja obvestil ...

Prosimo vas, da vse vaše predloge, vprašanja napišete na to temo ali pišite na pomoc@ringaraja.net

Potrudili se bomo, da bomo morebitne napake hitro odpravili in vaše predloge upoštevali pri prenovi.user posted image

Hvala za vso vašo pomoč in sodelovanje.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prenova, nadgradnja področja Moja RingaRaja
8.7.2009 13:40:18   
Nika v službi
In kdaj boste uredili albume?!?

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prenova, nadgradnja področja Moja RingaRaja
8.7.2009 13:49:17   
ona
Jaz sem ravnokar na našem forumu klepetulj brala,kako moje kolegice ne morejo in ne morejo odpret albumvo,tako,da predvidevam,da je tukaj nekaj narobe,bi blo za pogledat...
Zanima me še kaj je s temi prijatelji ali je to treba obvezno obkljukat ali ne?

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prenova, nadgradnja področja Moja RingaRaja
8.7.2009 14:39:03   
Luni
Prosim, prosim, spremenite Mojo ringarajo, zdaj so noter čisto brezvezne stvari- kaj mene zanima, katera slika je zadnje objavljena!!! Pa naj bo dostop do novih debat s vsake strani! To sta moji dve želji in pripombi!

_____________________________



(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prenova, nadgradnja področja Moja RingaRaja
8.7.2009 15:24:55   
Nika v službi
Aja, pa pogrešam moje debate, ne tiste, ki jih jaz začnem, ampak tiste, v katerih sodelujem. To je včasih bilo, zdaj pa ni več.

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prenova, nadgradnja področja Moja RingaRaja
8.7.2009 15:31:39   
Luni
Je, vendar moraš v zavihek FORUMI v Mojai Ringaraji. Brez veze, to bi moralo biti direktno, pa ne samo pet, vsaj deset!

_____________________________



(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prenova, nadgradnja področja Moja RingaRaja
8.7.2009 20:53:11   
barika
ko kliknem na kuverto naj se direktno odprejo zasebna sporočila, ne da je treba potem še 1x kliknati.
aja, pa tiste zadeve, katero temo je kdo odprl dajte stran, ali pa dajte opcijo, da si lahko uporabnik sam izbere, če ga to zanima.

meni pridejo v poštev:
- hiter klik do ZS
-trenutni nisečniški koledar
-potem razvoj otroka
-no, potem se pa že neha

(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prenova, nadgradnja področja Moja RingaRaja
9.7.2009 8:50:58   
Anonimen
kje svoj status nastavim na offline?


kje si izklopim obvestila o tem, kdo je začel kakšno debato/dodal sliko v album? sploh od uporabnic, katere niso med mojimi prijatelji.(ok, to sem najdla)


< Sporočilo je popravil natasa77 -- 9.7.2009 8:52:49 >

(odgovor članu barika)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prenova, nadgradnja področja Moja RingaRaja
9.7.2009 9:02:05   
rija
meni pa ful zmrzuje stranuser posted image
na enem računalniku  vedno....sem mislila, da je kak virus, ampak se je zdaj to zgodilo tudi na drugem....pa samo RR

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Prenova, nadgradnja področja Moja RingaRaja
9.7.2009 10:24:30   
Jerneja_
Že urejamo, da bo vse normalno delalo tudi v IE. Na ostala vprašanja in predloge vam bomo kmalu odgvorili. Hvala za razumevanje.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Prenova, nadgradnja področja Moja RingaRaja
9.7.2009 11:05:30   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image Nekaj novega spet.user posted image user posted image

(odgovor članu Jerneja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Prenova, nadgradnja področja Moja RingaRaja
9.7.2009 11:46:32   
Anonimen
kje pa je zdaj tista vrstica?user posted image al sem jaz slepa?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Prenova, nadgradnja področja Moja RingaRaja
9.7.2009 11:50:02   
Jerneja_
 RR vrstica je na dnu strani.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Prenova, nadgradnja področja Moja RingaRaja
9.7.2009 11:55:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Jerneja RR

RR vrstica je na dnu strani.


je bila, pa je ni več user posted image trenutno uporabljam mozillouser posted image

(odgovor članu Jerneja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Prenova, nadgradnja področja Moja RingaRaja
9.7.2009 11:58:21   
Jerneja_

Jaz tudi in jo vidim user posted image . Kot sem napisala par vrstic višje, še vedno delamo user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Prenova, nadgradnja področja Moja RingaRaja
9.7.2009 18:12:16   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

Aja, pa pogrešam moje debate, ne tiste, ki jih jaz začnem, ampak tiste, v katerih sodelujem. To je včasih bilo, zdaj pa ni več.


enako

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Prenova, nadgradnja področja Moja RingaRaja
9.7.2009 18:14:28   
ZARA
U, super. Sovražim novosti!

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Prenova, nadgradnja področja Moja RingaRaja
9.7.2009 19:55:26   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

U, super. Sovražim novosti!


enakouser posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   [Brisano sporočilo]
9.7.2009 19:59:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu barika)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Prenova, nadgradnja področja Moja RingaRaja
9.7.2009 20:02:43   
Admin
Sporočam, da so problemi v IE7 in IE8 rešeni.
Ostalo vam sporočam sproti.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Prenova, nadgradnja področja Moja RingaRaja
9.7.2009 20:08:25   
Admin
IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

Aja, pa pogrešam moje debate, ne tiste, ki jih jaz začnem, ampak tiste, v katerih sodelujem. To je včasih bilo, zdaj pa ni več.


http://www.ringaraja.net/sn/personalpage_forums.asp - poglejte na to stran. Mogoče bi bilo dobro pokazati več zadnjih debat?

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Prenova, nadgradnja področja Moja RingaRaja
9.7.2009 20:31:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Admin

IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

Aja, pa pogrešam moje debate, ne tiste, ki jih jaz začnem, ampak tiste, v katerih sodelujem. To je včasih bilo, zdaj pa ni več.


http://www.ringaraja.net/sn/personalpage_forums.asp - poglejte na to stran. Mogoče bi bilo dobro pokazati več zadnjih debat?



Teh naključnih 5 je čist brez veze ... morale bi biti vse oz. vsaj za zadnji teden ... po možnosti, da bi bile tiste, ki imajo nov odgovor od zadnjega vpogleda, odebeljene, da takoj vidiš na kateri temi v kateri sodeluješ, se je kaj dogajalo.
Poleg tega, kot sem že MNOOOOGOKRAT povedala na tem forumu pogrešam tile dve opciji:

1. vse objave od zadnje prijave
2. možnost, da dobiš na meil opozorilo o novi objavi v temi v kateri sodeluješ ... oz. da imaš vsaj možnost to opcijo odkljukat tako kot na med.over.net

Ti dve opciji ima podsvojostreho.net odlično rešeni.

(odgovor članu Admin)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Prenova, nadgradnja področja Moja RingaRaja
10.7.2009 0:56:30   
Anonimen
Eeeemmmm ... še eno vprašanje: kako za vraga se izklopi ta tanova spodnja vrstica? Nič ful uporabnega ne vidim na njej pa že tako imam tu na prenosniku ful nizek ekran ... zdaj ga imam pa še centimeter manj user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Prenova, nadgradnja področja Moja RingaRaja
10.7.2009 7:25:11   
Anonimen
Jaz nimam nikjer nobene vrstice.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Prenova, nadgradnja področja Moja RingaRaja
10.7.2009 7:41:42   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

IZVIRNO SPOROČILO: Admin

IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

Aja, pa pogrešam moje debate, ne tiste, ki jih jaz začnem, ampak tiste, v katerih sodelujem. To je včasih bilo, zdaj pa ni več.


http://www.ringaraja.net/sn/personalpage_forums.asp - poglejte na to stran. Mogoče bi bilo dobro pokazati več zadnjih debat?



Teh naključnih 5 je čist brez veze ... morale bi biti vse oz. vsaj za zadnji teden ... po možnosti, da bi bile tiste, ki imajo nov odgovor od zadnjega vpogleda, odebeljene, da takoj vidiš na kateri temi v kateri sodeluješ, se je kaj dogajalo.
Poleg tega, kot sem že MNOOOOGOKRAT povedala na tem forumu pogrešam tile dve opciji:

1. vse objave od zadnje prijave
2. možnost, da dobiš na meil opozorilo o novi objavi v temi v kateri sodeluješ ... oz. da imaš vsaj možnost to opcijo odkljukat tako kot na med.over.net

Ti dve opciji ima podsvojostreho.net odlično rešeni.



Ja, se zelo strinjam z Otiko. Sicer pa hvala za pomoč, admin, res nisem vedela, da to še obstaja.user posted image

< Sporočilo je popravil Nika v službi -- 10.7.2009 7:42:34 >


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?