|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prenova garderobe
20.8.2008 8:42:51   
Nenya
Ojla!

Po dveh porodniških se vračam v novo službo. A bi mi lahko katera svetovala kako se obleči, kateri so tisti neobhodno potrebni kosi za ene normalne kombinacije. V službi veliko stojim in se gibljem, moj slog, če o njemu lahko govoriš, je športen. Sem učiteljica in nimam namena bit neki hudo zrihtana, a študentsko pa tud ne gre več.

Kakšen nasvet za nekoga popolnoma brez občutka za modo?

Sem tako obupana da sem razmišljala o stilskem svetovanju ampak to je verjetno ful drago.

Omejena sem tudi s tem, da nimam manekenske postave, tko da karkoli preveč drznega in kratkega ne pride v poštev.

Če ma katera kak nasvet ali pa link bi bila zelo zvaležna.
Čau
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prenova garderobe
20.8.2008 9:18:03   
Mišni
Črn hlačni kostim in siv hlačni kostim. Potem pa lahko oboje kombiniraš eno z drugim, spodaj pa par bluzic in majčk različnih barv, pa je.
Fajn reklčke v sivi in črni so zdaj imeli v Two Way v Kranju v Globuus, po 7 evrov so bili, pa so bili krasno narejeni. Ne vem pa, če jih imajo še. Lepih hlač po par evrov za zraven so imeli pa tudis celega boga. Pa vse je bilo fletno, reklčki so bili res lepo ženstveno oblikovani, hlače pa po želji. Bolj moški kroj ali pa oprijete, blago pa lepo, kompaktno, padajoče.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Nenya)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prenova garderobe
20.8.2008 12:15:05   
*lenc@*
tko da karkoli preveč drznega in kratkega ne pride v poštev.


tud zarad poklica neuser posted image


_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu Nenya)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prenova garderobe
20.8.2008 12:17:54   
*lenc@*
črne hlače, rjave hlače(prihaja zima-  sive tud...), lahko kako krilo do kolen in kombiniraš s srajcami, lepšimi majčkami

tega maš polno v shopping centrih, saj pol že vidiš, kaj je kaj v izložbah pa kere barve so moderne

želim ti uspešen nakup


_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prenova garderobe
20.8.2008 21:10:31   
* Mateja *
Jaz sem pomočnica v vrtcu in sem mojo garderobo pač temu prilagodila. Imam tko šprtno elegantno mladostni videz. Ker sem stara komaj 24 let. Obvezno kavbojke, pri meni rekelci in fine hlače ne pridejo v poštev. Sej veš v čem se najbolje počutiš. Pomoje ne moreš bit lih nevem kako zrihtana, jaz imam veliko dodatkov, ure, zapestnice, verižice, še posebej v tem času! 

(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prenova garderobe
21.8.2008 16:51:41   
maniac
Če se ti zdi, da nimaš ravno smisla za modo, vsekakor s seboj po nakupih vzemi kako prijateljico. Sicer je pa veliko odvisno od tvoje postave, let, tvojih barv (lasje, oči, koža) in nenazadnje tega, kar ti je všeč. Taki čisto klasični kosi, ki se jih da kombinirat na tisoč in en način, so pa: ene dobre kavbojke (to se ti res splača kupit tudi dražje, če ti dobro stojijo, ker so zlata vredne), črne hlače ravnega kroja, navadna bela  in črna majica, črna jopca, črn pulover z okroglim izrezom, črno krilo, bela srajca, črn suknjič. To je osnova, na kateri potem gradiš, dokupuješ kose oblačil v drugih barvah, drugačnih krojih - pač odvisno tudi od trenutnih modnih trendov. Bom probala še kakšne fotke poiskat kasneje.
Aja, ni ti pa treba bit nič zapeta do vratu in oblečena kot kak nuna zaradi poklica. Moja mama je tudi učiteljica, pa je vseeno moderno in lepo, čeprav bolj športno, oblečena.

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prenova garderobe
21.8.2008 18:34:09   
maniac
http://www.flickr.com/photos/impulseseattle/2489115890/
http://www.flickr.com/photos/impulseseattle/2488298459/
http://www.flickr.com/photos/impulseseattle/2488298679/
http://www.flickr.com/photos/impulseseattle/2468613387/
http://www.flickr.com/photos/impulseseattle/2430114214/
http://www.flickr.com/photos/impulseseattle/1353469409/
http://www.flickr.com/photos/impulseseattle/1593563536/
http://www.flickr.com/photos/impulseseattle/1815035495/

Upam, da ti je kaj všeč? Sem iskala bolj preproste stvari, ki jih lažje kombiniraš in so primerne za več priložnosti - odvisno od modnih dodatkov.

(odgovor članu maniac)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prenova garderobe
23.8.2008 20:39:55   
rainbow
Mani ti je dobro svetovala. Jaz pri sebi opažam, da se oblačim vedno bolj mladostno, pa se vedno bolj staramuser posted image  Je pa kakšen kostim res dobra naložba, morda ne nujno čisto eleganten, potem lahko sako kombiniraš tudi z drugimi hlačami, zdaj je že itak vse dovoljeno oziroma moderno. Bluze so pri meni tudi popularne, pa če si bolj za preproste barvne kombinacije, lahko vse popestriš s kakim dodatkom (ogrlica, ruta, kak dober pas).

Pa uspešno pri nakupihuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu maniac)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
23.8.2008 21:43:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rainbow)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Prenova garderobe
23.8.2008 21:45:12   
Anonimen
Meni se pa predlagane fotke oblačil čisto nič ne dopadejo


Meni je vecina prav groznih, kot bi bile potegnjene iz pozabe....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
23.8.2008 21:59:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
23.8.2008 22:07:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Prenova garderobe
23.8.2008 22:08:22   
kaya2007
pridi v lj, pa greva lahko skupaj v šoping user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
23.8.2008 22:12:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Prenova garderobe
23.8.2008 22:26:26   
bumerang
Ajoj. user posted image
Če se ne motim, rabi obleko za v službo, ne pa obleko za na njivo (maniac) ali za na rave (živka). A taka naj hodi v šolo?! user posted image

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Prenova garderobe
23.8.2008 22:33:22   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Ajoj. user posted image
Če se ne motim, rabi obleko za v službo, ne pa obleko za na njivo (maniac) ali za na rave (živka). A taka naj hodi v šolo?! user posted image



Tiste obleke, ki jih je živka predlagala bi jaz še za na kakšen sestanek oblekla (razen tistega sivega "overall-a").user posted image

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Prenova garderobe
23.8.2008 22:33:48   
Anonimen
Kakšen nasvet za nekoga popolnoma brez občutka za modo?

Sem tako obupana a sem razmišljala o stilskem svetovanju ampak to je verjetno ful drago.


Za v solo bi izbrala kaksen Esprit, Tom Tailor (sportna eleganca in udobnost) ter par osnovnih kosov (majcke) iz Zare. Te trgovine imajo tudi svoje stilistke, ki ne stanejo nic. Jaz sem bila super zadovoljna s svetovalko v celjski Zari, ki mi je ob predvidenem nakupu obicnega crnega krila v kabino znosila vsaj 20 kosov garderobe :). Verjetno ti je Celje predalec; zapelji se do Ljubljane, tudi za te sem (sicer od moskih) slisala same pohvale, da znajo super kombinirat.

Esprit in Tom Tailor imas sicer na Gorenjskem, na Bledu,vendar so tam prodajalke obupne in jim je vse odvec. Tako da bi se na tvojem mestu tudi zapeljala do Ljubljane (ceprav ne vem, kako so tam naravnane). Imam pa z njimi tudi super izkusnje na stajerskem koncu.

(odgovor članu Nenya)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Prenova garderobe
23.8.2008 22:49:19   
Anuška79
Sem v podobni situaciji kot ti, mojo garderobo pa sestavljajo:

- dva para klasičnih črnih hlač (ene bolj moški kroj, druge ženski)
- klasične rjave hlače s tankimi črtami na rob
- 3/4 kavbojke
- klasične kavbojke
- jeans krilo
- žametno krilo
- dva para kargo hlač (ene bež in ene vojaško zelene)
- ene bež hlače

- črn telovnik
- nekaj bluz različnih barv (voj. zelena, ciklamna, bela - rahlo oprijeta, bela - moški kroj, modra vzorčasta, bela s tankimi črtami, črna)
- nekaj majčk s 3/4 oz. dolgimi rokavi različnih barv: črna, bela, zelena, rdeča (enobarvne se mi osebno najbolj dopadejo)
- top z naramnicami s čipkasto obrobo (za pod bolj odprte majče, puloverje ali za pod eleganten suknjič)

- klasičen brezrokavnik na V izrez
- pulover na V izrez
- par jopic različnih barv (bež, rjava, črna, zelena, ena je celo živo oranžna)

- jeans jakna s snemljivo kapico (siva kapuca, ki daje vtis 2 v 1)
- zelen žameten suknjič
- eleganten črn suknjič
- nekoliko bolj fin bordo rdeč suknjič
- klasičen črn plašč
- bel brezrokavnik, ki ga nosim čez puloverje oz. jeans jakno
- športna vetrovka

To je nekje moja garderoba s katero preživim skoraj vse: z nekaj modnimi dodatki (uhani, zapestnice, prstani, šali in rute) sem praktično vsak dan drugače oblečena in se dobro počutim. Pri čevljih pa prisegam na balerinke (imam jih v črni, bež, bord rdeči barvi) in mokasine. Pozimi pa kaj toplejšega, a se v garderobi skoraj vedno preobujem v kaj lažjega.

Pa še to: povečini kupujem enobarvna oblačila, ker jih tako lažje kombiniram. Za poživitev so pa modni dodatki.

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Prenova garderobe
23.8.2008 22:52:33   
Mišni
Jaz sem imela kaj takega v mislih:
user posted image

pa to:
user posted image

[/link]
user posted image
user posted image  


Take stvari ... da jih potem lahko kombiniraš.

Če se bolj športno oblačiš, pa nočeš biti preveč športna. bi jaz kakšne bolj športen kostimček, s krajšim oprijetim reklčkom, siv in čern, potem pa bluzice in majčke lahko kombiniraš spodaj čpo želji.

Pa nakit veliko naredi, na tega tudi ne pozabi.


< Sporočilo je popravil Mišni -- 23.8.2008 22:54:56 >


_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Prenova garderobe
23.8.2008 22:54:33   
Mišni
O.K., teli linki so čisto drugi, kot sem jih hotela napopatuser posted image , ampak nima veze. Slike so pa prave.

Linke sem kar zbrisala, ker so bili fuuuul dolgi.

< Sporočilo je popravil Mišni -- 23.8.2008 22:55:20 >


_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Prenova garderobe
23.8.2008 22:58:43   
Anonimen
Ja, nekja takega.

Pojdi na Esprit, ima fajn narejeno stran, saj ti ponudi tudi kombinacije (bluza, cevlji,...npr.).
Samo se mi zdi, da noa kolekcija se ni v polnem zagonu, saj je se veliko razprodaje. Ampak za doma idejo in obcutek dobit bo kar fajn.

Mislim, da se da marsikaj dobiti tudi v H&M, samo meni je ta trgovina popolnoma anti, ker je full naguzvana in so prodajalke tudi nikakve. Vcasih kupim kaksno poceni bluzico tam, to je pa tudi vse. Kolegice pa kupujejo tudi za v sluzbo.

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Prenova garderobe
23.8.2008 23:04:00   
bumerang
Ja, tele slikice od Mišni so ok. Ta drugi siv kostim s pasom je verjetno bolj za kake sestanke, za razred se mi zdi preveč eleganten.
Pa hlače ni nujno, da so na zalikano črto.
Bi ti pa jaz svetovala, da se najprej malo po šoli ogledaš, ker so navade od šole do šole zelo različne. So šole, kjer so učiteljice v kostimih in visokih petah, vsak dan drugače oblečene in naličene, in take, kjer hodijo vsak dan v kavbojkah in T-shirt majici (poletje) ali puloverju (zima).

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Prenova garderobe
24.8.2008 11:14:12   
maniac
Super, Nenya, zdaj si dobila precej različnih predlogov, tako da lahko izbiraš user posted image . Meni se zdi najbolj pomembno, da se oblečeš v svojem stilu, da se počutiš udobno, tudi če so nekateri mnenja, da taka oblačila niso primerna za v šolo. Mislim pa, da ste v večini kar malo spregledale, kaj je Nenya napisala o svojem oblačenju:

IZVIRNO SPOROČILO: Nenya

V službi veliko stojim in se gibljem, moj slog, če o njemu lahko govoriš, je športen. Sem učiteljica in nimam namena bit neki hudo zrihtana, a študentsko pa tud ne gre več.



Poznam ogromno učiteljic in sem večinoma v njihovi družbi, pa se nobena ne oblači v kostime, obleke ... Večinoma imajo kar kavbojke, včasih kako krilo, obutev je tudi bolj športna, nobenih visokih pet ipd.

Že prej omenjena stilistka Breda ima tudi svojo spletno stran, kjer mesečno objavlja modne novosti in nasvete - če kateri kaj pomaga: www.cmb.si

(odgovor članu Nenya)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Prenova garderobe
24.8.2008 18:59:07   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: maniac

Super, Nenya, zdaj si dobila precej različnih predlogov, tako da lahko izbiraš user posted image . Meni se zdi najbolj pomembno, da se oblečeš v svojem stilu, da se počutiš udobno, tudi če so nekateri mnenja, da taka oblačila niso primerna za v šolo. Mislim pa, da ste v večini kar malo spregledale, kaj je Nenya napisala o svojem oblačenju:

IZVIRNO SPOROČILO: Nenya

V službi veliko stojim in se gibljem, moj slog, če o njemu lahko govoriš, je športen. Sem učiteljica in nimam namena bit neki hudo zrihtana, a študentsko pa tud ne gre več.



Poznam ogromno učiteljic in sem večinoma v njihovi družbi, pa se nobena ne oblači v kostime, obleke ... Večinoma imajo kar kavbojke, včasih kako krilo, obutev je tudi bolj športna, nobenih visokih pet ipd.

Že prej omenjena stilistka Breda ima tudi svojo spletno stran, kjer mesečno objavlja modne novosti in nasvete - če kateri kaj pomaga: www.cmb.si



Meni se je zdelo, glede na tisti stavek, da študentsko pa ne gre več, da se želi malo lepše oblečt. Saj kavbojke in majice so najbrž študentska oblačila, ona pa se želi obleči malo drugače.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu maniac)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Prenova garderobe
24.8.2008 19:05:13   
Anonimen
Meni se je zdelo, glede na tisti stavek, da študentsko pa ne gre več, da se želi malo lepše oblečt


Podobno sem razumela.
Kakorkoli, Esprit se vedno rula user posted image , mogoce s tem dodatkom, da gres v Edc by Esprit, to je bolj sporten del. Sama sem od Esprit-a kupila nekaj stvari, ki jih lahko kombiniram od sportnega (s kabvbojkami) do sportno elegantnega stila, skratka, udobje za v sluzbo.

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?