|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Presnet pomivalc!
14.4.2007 15:27:17   
Anonimen
Ok, u redu je, dela... tm na regulatorju je ene par cifr... dam na 1, kar nej bi pomenl, da opere use po spisku in to ta najbl, ne?... in opere... in odprem in poberem vn... fleki na piskrih... fleki na kozarcih... packe na talarjih... pribor za u kanto... user posted image

A morjo bit kkšne določene tablete za določeno znamko pomivalca? user posted image

Pol pa vidm tm spodej, na dnu, en beu plastičn piskrčk, s pokrovčkom... Gor piše "salz"... to je sol, a ne?... odprem, pa prazno... najbrž bi mogla bit sol notr, kaj?... Kakšna pa? Navadna, kuhinjska, al morm spet u štacuno po kej posebnga?... In po kaj?... In kolk me bo to spet koštal? user posted image

Al pa mi povejte, zakva ne pere tko, da bi blo opran?!¨user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Presnet pomivalc!
14.4.2007 15:34:09   
Anonimen
Kupi se posebna sol za pomivalce user posted image ni draga.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Presnet pomivalc!
14.4.2007 15:34:50   
Anonimen
In kva je tacga u tisti "posebni" soli, da je tolk drgačna od kuhinjske? Mater, kok nas obirajo, ej! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Presnet pomivalc!
14.4.2007 15:36:31   
*alja*
sol za pomivalnega, dobiš vsepovsod še v DM-u, če pa res slabo pere pa pokličeš serviserja da ti vse nastavi, mi smo ga ( ker je še pod garancijo ) in je zdaj mir!

_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Presnet pomivalc!
14.4.2007 15:36:56   
Anonimen
Pomivaj ročno.Za to rabiš samo Pril,brez soli.user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Presnet pomivalc!
14.4.2007 15:38:31   
Anonimen
Nč ne bo z garancijo. Staaaaaar je že... user posted image

Roke, ja... to pa še mam... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Presnet pomivalc!
14.4.2007 15:53:20   
Anonimen
Sol se kupi posebna. V šparu majo tud eno cenejš varjanto in je glih tko dobra. Najdeš jo tam pri čistilih.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Presnet pomivalc!
14.4.2007 15:53:47   
Anonimen
In kaj piše gor? "Salz"? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Presnet pomivalc!
14.4.2007 16:01:26   
Anonimen
user posted image Kernesa sol za pomivalca maš v škatli od calgonita(draga k pes tku da...jst jo ne kupujem), ali pa v vrečkah take "kuglce" bele.user posted image In ja običajno piše gor sol za pomivalne strojeuser posted image . Je zraven tablet za pomivalca in zraven tekočine za sijaj za pomivalca.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Presnet pomivalc!
14.4.2007 16:06:26   
dskubin
ej, zdej me pa tolk firbec daje, da sem šla prav pogledat. Jaz mam sol z dm-ja, piše pa gor specialsalz user posted image . Nimam pojma, čemu koristi in kaj je not posebnega, poskusit pa si tut ne upam (piše tut gor da ni za uživanje) user posted image . No, piše gor, da mehča vodo, preprečuje nastanek vodnega kamna in varuje pralni stroj in posodo (no, to zadnje mi ni glih jasno, ker če daš noter kako stvar, ki za not ni, ti sol ne bo prav nič pomagala). Ja, piše tut še gor, da je bolj primerna kot jedilna sol zato, ker ne vsebuje netopnih delcev (spet ne vem, kaj je to), ki povzročajo nastanek vodnega kamna. No ja, jaz dajem not vsake tolko, ko se spomnim in pogledam in vidim, da je prazno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Presnet pomivalc!
14.4.2007 16:28:55   
noe
Jaz uporabljam mercatorjevo sol za pomivalne stroje, pa stane 1 kg okoli 100 bivših sit.

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Presnet pomivalc!
14.4.2007 16:59:49   
Anonimen
Kolikor vem, si ne maraš komplicirat življenja. Zakaj potem dodajat sol, če dobiš tabletke 3v1, 4v1, 5v1? Jaz uporabljam samo te tabletke, nobene dodatne soli, nobenega sredstva za sijaj... Mi fino opere. Samo ne nasedaj pa reklamam, da raztopijo vso umazanijo, ker tega še niso izumli. Moraš tavečjo svinjarijo na roke odstrant. Jaz vso posodo, preden jo v pomivalca zložim, malo splahnem in z vlažno gobico podrgnem po kakih ostankih hrane.

(odgovor članu noe)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Presnet pomivalc!
14.4.2007 17:43:13   
Anonimen
Ja zakaj pa pol mamo pomivalce, če pa ne perejo usega? user posted image

Al nej perejo use al pa nč.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Presnet pomivalc!
14.4.2007 17:50:32   
Anonimen
Moj že par dni laufa brez soli pa kar uredu opere,glavno da men
ni treba!Drugače pa je moj zadovoljen z merkatorjevo!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Presnet pomivalc!
14.4.2007 17:52:19   
Anonimen
Mu bom jst najprej dala kr kuhinjsko za probat, pa da vidm, kaj bo "reku". user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Presnet pomivalc!
14.4.2007 17:56:19   
Anonimen
Bolš da ne,da ne bo kej zaribalo-ti bo serviser čist "tošl"osušil!(če je kaj not,v mojmu je sušauser posted image )

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Presnet pomivalc!
14.4.2007 17:56:49   
Anonimen
A u pomivalcu al u tošlu? user posted image

Kkšn serviser u bajti pa ne bi škodu - ne men ne stroju. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Presnet pomivalc!
14.4.2007 18:00:09   
Anonimen
Tošl je prazn,stroj je treba pa spraznt,sam se mi ne da.user posted image
Evo,taxi-joška more it-je nekdo lačen,stroj naj pa čaka...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Presnet pomivalc!
14.4.2007 18:00:49   
Anonimen
Taxi-joška, ja... to sm pa jst... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Presnet pomivalc!
14.4.2007 18:01:20   
Anonimen
To ni sol za solituser posted image , ampak za mehčanje vode. K v sloveniji imamo ful trdo. Moj pomivalec rečmo se sploh ne zalaufa če je ni. Gori rdeča lučka in ga sploh ne moreš vžgat. V bistvu če dolgo pereš brez soli ti bo pomivalc slej ko prej "zaribal". Tud v navodilih za stroj piše da se stroja ne sme uporabljat brez soli.
Tiste tablete pa nimajo dost soli. Morš še zmeri dajat posebi sol. Pa itak se jo lahko ful pocen dobi.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Presnet pomivalc!
14.4.2007 18:11:35   
Anonimen
Sol ni za solit? user posted image

Ma naj se gre solit ta pomivalc, ej! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Presnet pomivalc!
14.4.2007 18:51:56   
Anonimen
Aja pa pr ns je  program 1 na pomivalcu samo za splakovanje,tko da,a nisi ziher da si program sfalila...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Presnet pomivalc!
14.4.2007 18:55:16   
Putka
IZVIRNO SPOROČILO: Tašonka
Zakaj potem dodajat sol, če dobiš tabletke 3v1, 4v1, 5v1?


Zato ker so absolutno predrage! Prašek Calgonit (ki je odličen) in ga 2,5kg stane nekje 8€ imamo za skoraj pol leta (si datum zapišem). Pa peremo praktično vsak dan. Če dodaš še sol (kila v Mercatorju za 0,5€) in sredstvo za sijaj (nekje 3,5€), se ti niti približno ne splača tablet kupovat.

Pa imam ta nov 3-v-1 Boschev stroj!

Pa te tabletke soli so zato boljše kot navadna kuhinjska sol (ki jo tudi not natresem, ko drugega zmanjka), ker so veliko bolj kompaktne in se težje raztopijo - zato dalj zdržijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Presnet pomivalc!
14.4.2007 18:56:59   
Anonimen
A pomivalci so zdej tut že 3-v-1? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Putka)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Presnet pomivalc!
14.4.2007 19:21:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

A pomivalci so zdej tut že 3-v-1? user posted image user posted image user posted image

Ja, posebej funkcijo imajo za vklopit za pranje s temi tabletkami. Sej ne vem točno, kaj je fora tega, najbrž da bolje izkoristi te tabletke. Tudi mi imamo takega, samo drugo firmo. Samo men v navodilih piše, kolikor se spomnim, da komot brez vsega drugega perem, če imam te tabletke, samo vklopit moram tisto funkcijo.

Drgač sm pa jst preveč blond, da bi vedla, kam natrest in zlit vse tiste soli, praške in sredstva za sijaj. user posted image user posted image user posted image Sem komot. Kupim tabletke in mi fajn opere, pa ni videt, da bi blo kej narobe s pomivalcem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?