|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Previjalna miza
5.2.2009 15:33:05   
pokica_
Pozdrav vsem!
Gledam Ikeino spletno stran in me zanima ali ima katera tole previjalno mizo in kako se obnese? Edino kar me moti, je to, da nima predalov, ko bi se izvlekli, drugače se mi pa ne zdi tako napačna. Pa je dost velika, da se da previjalna podloga gor tako, da lahkouser posted image  previjam normalno in da gor paše tista ta večja previj. podloga?
Ker sem gledala v Pikapolonici in imajo ene take previjalne, ko lahko otroka previjaš le pravokotno od sebe, pa je prav čudno videt, čisto mičkenauser posted image

http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/S59838766

Čimveč predlogov, izkušenjuser posted image






_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Previjalna miza
5.2.2009 16:39:35   
HM84
Hja, tudi meni tiste ta ozke niso všeč, tam je prostora samo za dojenčka pa nič drugegauser posted image

Tudi jaz še nisem kupila previjalne mizice, ampak jo bom v kratkem. In ko jo bom, jo bom naročila pri Recinku. Miza je od Lip Poljčane, je zelo kvalitetna, široka (94cm) in trdna (da se predali ne povešejo kar takoj...) Pa še podlogo dobiš zraven, ki drugače stane 20€user posted image
LINK: http://www.recinko.si/proddetail.php?prod=4E

Imajo jo v parih barvah, pa še na dom ti jo pripeljejo. Je pa za več kot 50€ cenejša na tej spletni strani, kot pa če jo kupiš direktno na Lip Poljčane, Baby centru ali kje drugje...

Se mi zdi, da je boljše da daš teh 50€ več, kot pa da hodiš v Ikeo in porabiš za pot in še kaj drugega, pa še (po mojem mnenju) je ta bolj kvalitetna.

Je pa bilo o tej mizici in Recinku že kar precej napisanega, poglej kakšno stran nazaj...

LP

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Previjalna miza
5.2.2009 17:49:29   
barika
jaz imam pa takšno
http://www.ekokamra.com/artikel_detajlnejse.php?id=385

(odgovor članu HM84)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Previjalna miza
5.2.2009 17:54:39   
melanija
Jaz imam podobno, kot si jo nalepila z linkom samo da je od firme Sadeko. Meni je super, veliko prostora, tako da imaš lahko še kakšno stvar pri roki, igračko, kremo, .... Meni tudi tidste majhne niso šle v račun kako preoblačiš otroka, ko ga imaš obrnjenega na stran in ne tako kot pri tej previjalni.

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
5.2.2009 17:59:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu barika)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Previjalna miza
5.2.2009 17:59:50   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: melanija

Jaz imam podobno, kot si jo nalepila z linkom samo da je od firme Sadeko. Meni je super, veliko prostora, tako da imaš lahko še kakšno stvar pri roki, igračko, kremo, .... Meni tudi tidste majhne niso šle v račun kako preoblačiš otroka, ko ga imaš obrnjenega na stran in ne tako kot pri tej previjalni.


ko je otrok še dojenček, še verjetno nekok gre, ko je pa star ene 8 mesecev, je pa kriza, tale moja je za 14 mesečnika že včasih premala (ker ni sekunde pri miru), pa imam gor taveliko previjalno blazinouser posted image

(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Previjalna miza
5.2.2009 18:00:47   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: barika

jaz imam pa takšno
http://www.ekokamra.com/artikel_detajlnejse.php?id=385


tole je pa genialno!!! user posted image  


hvala, hvala, tole si je moj user posted image  zamislil, pa sma jo dala delat temu, ko ima to spletno stran.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Previjalna miza
5.2.2009 18:34:58   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: HM84
Miza je od Lip Poljčane, je zelo kvalitetna, široka (94cm) in trdna (da se predali ne povešejo kar takoj...) Pa še podlogo dobiš zraven, ki drugače stane 20€user posted image
LINK: http://www.recinko.si/proddetail.php?prod=4E


Ja tale miza Lana od Lip Poljčane je res ZAKON - je ne menjam za nobeno. Široka, dolga, tri velike predale ima, v katere dobiš praktično vsa oblačila. Super je to, da tudi če se ti otrok med previjanjem obrne, je še daleč od roba in ti ne more kar tako pasti dol.

Ko pa previjalne ne rabiš več, se pa vzame zgoraj en del dol in ostane kot navadna komoda še naprej uporabna. Če pa kdo nima prostora za tako previjalno, se mi pa tale rešitev za na pralni stroj zdi res dobra ideja.

(odgovor članu HM84)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Previjalna miza
5.2.2009 18:38:34   
andrejkam

IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: HM84
Miza je od Lip Poljčane, je zelo kvalitetna, široka (94cm) in trdna (da se predali ne povešejo kar takoj...) Pa še podlogo dobiš zraven, ki drugače stane 20€user posted image
LINK: http://www.recinko.si/proddetail.php?prod=4E


Ja tale miza Lana od Lip Poljčane je res ZAKON - je ne menjam za nobeno. Široka, dolga, tri velike predale ima, v katere dobiš praktično vsa oblačila. Super je to, da tudi če se ti otrok med previjanjem obrne, je še daleč od roba in ti ne more kar tako pasti dol.

Ko pa previjalne ne rabiš več, se pa vzame zgoraj en del dol in ostane kot navadna komoda še naprej uporabna. Če pa kdo nima prostora za tako previjalno, se mi pa tale rešitev za na pralni stroj zdi res dobra ideja.


Se podpišem po tole.
Pa še ugodna je pri Recinkuuser posted image

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Previjalna miza
5.2.2009 18:55:04   
n.nati
Mi imamo previjalno mizo od Lip Poljčane in je zakon, glede na to, da je mali star 8 mesecev ga še vedno gor previjam, v predale pa spravim večino njegovih oblačil. Jaz je tud ne menjam user posted image

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Previjalna miza
5.2.2009 19:14:15   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: n.nati

Mi imamo previjalno mizo od Lip Poljčane in je zakon, glede na to, da je mali star 8 mesecev ga še vedno gor previjam, v predale pa spravim večino njegovih oblačil. Jaz je tud ne menjam user posted image

mi pa na žalost nismo imeli prostora za takšno previjalno, in je bila tista idealna rešitev.

(odgovor članu n.nati)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Previjalna miza
5.2.2009 21:00:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pokica_
Pozdrav vsem!
Gledam Ikeino spletno stran in me zanima ali ima katera tole previjalno mizo in kako se obnese?
http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/S59838766


Jaz imam sicer tole:
http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/S19847862
samo sta po dimenzijah skoraj enaki in na mojo od Bebe jou tavelika previjalna podloga lepo paše, še par cm prostora je poleg. S previjalno sem ful zadovoljna in je zelo kvalitetna. Pa tudi pri tej se da zgornji del stran in ostane samo komoda. Pri tabeli pa mislim, da se ne da.

< Sporočilo je popravil Otika -- 5.2.2009 21:02:12 >

(odgovor članu pokica_)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Previjalna miza
6.2.2009 7:35:15   
pocka
IZVIRNO SPOROČILO: andrejkam


IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: HM84
Miza je od Lip Poljčane, je zelo kvalitetna, široka (94cm) in trdna (da se predali ne povešejo kar takoj...) Pa še podlogo dobiš zraven, ki drugače stane 20€user posted image
LINK: http://www.recinko.si/proddetail.php?prod=4E


Ja tale miza Lana od Lip Poljčane je res ZAKON - je ne menjam za nobeno. Široka, dolga, tri velike predale ima, v katere dobiš praktično vsa oblačila. Super je to, da tudi če se ti otrok med previjanjem obrne, je še daleč od roba in ti ne more kar tako pasti dol.

Ko pa previjalne ne rabiš več, se pa vzame zgoraj en del dol in ostane kot navadna komoda še naprej uporabna. Če pa kdo nima prostora za tako previjalno, se mi pa tale rešitev za na pralni stroj zdi res dobra ideja.


Se podpišem po tole.
Pa še ugodna je pri Recinkuuser posted image


se strinjam tudi jaz, mi jo imamo in smo res zelo zadovoljni, pa še fajn je, ker so veliki predali in gre ogormno cunjic notri...zdaj pričakujemo še enega člana in bomo kar še eno nabavili, pol se pa itak odstrani tisti zgornji deli in bomo imeli dve navadni komodi.
So pa taki predali dosti bolj praktični, ker cunjice so majhne in če imaš to v omari na policah, boš morala stalno brskat in iskat tiste,ki bodo zadaj pospravljene. Pri predalih pa imaš vse lepo na dosegu, brez razmetavanja.


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu andrejkam)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Previjalna miza
6.2.2009 7:57:18   
MIHAILO
IZVIRNO SPOROČILO: HM84 Miza je od Lip Poljčane, je zelo kvalitetna, široka (94cm) in trdna (da se predali ne povešejo kar takoj...) Pa še podlogo dobiš zraven, ki drugače stane 20€ LINK: http://www.recinko.si/proddetail.php?prod=4E Ja tale miza Lana od Lip Poljčane je res ZAKON - je ne menjam za nobeno. Široka, dolga, tri velike predale ima, v katere dobiš praktično vsa oblačila. Super je to, da tudi če se ti otrok med previjanjem obrne, je še daleč od roba in ti ne more kar tako pasti dol. Ko pa previjalne ne rabiš več, se pa vzame zgoraj en del dol in ostane kot navadna komoda še naprej uporabna. Če pa kdo nima prostora za tako previjalno, se mi pa tale rešitev za na pralni stroj zdi res dobra ideja.


Se podpisem pod tole.Tudi jaz imam to previjalno mizo in je res velika in ima dosti prosora za oblacila...pri recinku si jo seveda splaca narociti,ker je 186e z previjalno podlogo in postnino,ki je zastonj.V baby centru pa je samo previjalna okorg 220e pa previjalna blazina okrog 20e...

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Previjalna miza
6.2.2009 12:57:53   
pokica_
Oooo to sem pa vesela, da ste se tolko razpisale! Sem že skor pozabila, da sem objavila včeraj temo, zdaj pa grem gledat in kaj vidim...user posted image

A recinko pravite....že gledam! Mogoče pa le ni slaba ideja da jo tu naročimuser posted image
Hvala vsem, zlati ste vsi!!! user posted image



_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Previjalna miza
6.2.2009 13:21:06   
pokica_
HM84, glih kar gledam tole stran, pa sem že dala tole previjalno v košarico, pa mi nič ne piše, da bi bila kaka previjalna blazina zastonj zraven? user posted image  Kje to piše, če lahko poveš?



_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Previjalna miza
6.2.2009 13:27:23   
andrejkam
Mislim, da sploh ne piše nikjer, ampak je zraven ena zlo fajn blazina

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Previjalna miza
6.2.2009 13:32:38   
sonček85
pokica tako podobno imaš tudi v pikapolonici in še predale ima,jaz jo imam in mi ni žal da sem si jo kupila,zadaj k je pa prostor za shranjevanje si bom pa dala kake poličke narest ali pa bom shranjevala igrače tam zadaj.Lahko jo pa kasneje uporabiš kot omaro ,saj grejo stranski deli dol

http://nakup.pikapolonica.com/otroska-oprema/previjalne-mize-in-dodatki/pino-previjalna-miza-erik-bela/1300024035769000806
gre pa ta podloga gor

user posted image
pa še draga ni bila.Jaz sem tudi hotela tako ki se da dojenčka previjati od spredaj in ne od strani ,ker tiste previjalne mi niso kaj preveč všeč.

< Sporočilo je popravil sonček85 -- 6.2.2009 13:40:29 >


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Previjalna miza
6.2.2009 13:35:07   
HM84
pokica_ piše pri opisuuser posted image http://www.recinko.si/proddetail.php?prod=4E



(odgovor članu andrejkam)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Previjalna miza
6.2.2009 17:08:01   
pokica_
Hvala user posted image



_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu HM84)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Previjalna miza
6.2.2009 19:09:30   
naia
sem kupila isto previjalno pri recinko.si, morm povedat, da jo še nismo testirali, vsak dan pričakujemo, je pa previjalna zelo trdna in se mi zdi ful dobra, zraven dobiš rumeno previjalno podlogo (ne moreš izbirati barve), lahko pa izbereš barve predalov ali ročajev in ostalo, mi smo izbrali v celoti belo, in pevijalni del in ročaje...vse v glavnem, samo napišeš na mail, kakšno barvo bi imel...
no če ste gledale previjalno v baby centru, je gor nalimana ena rumena račka iz gipsa, v glavnem tudi to dobiš zraven, drugače je ta račka v baby centru cca. 9 eur...v glavnem se ful splača...

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Previjalna miza
6.2.2009 19:20:01   
Balonchy
Mi imamo pa tole od Alplesa in smo noro zadovoljni. Ko jo odrabiš gre pa predalčnik posebej in ga lahko uporabljaš naprej kot kos pohištva v sobici! user posted image


user posted image




user posted image

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Previjalna miza
6.2.2009 19:21:54   
ksenci
tale je pa res lepauser posted image

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Previjalna miza
6.2.2009 20:15:36   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: ksenci

tale je pa res lepauser posted image


user posted image user posted image

(odgovor članu ksenci)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Previjalna miza
7.2.2009 13:39:49   
HM84
IZVIRNO SPOROČILO: barika

IZVIRNO SPOROČILO: ksenci

tale je pa res lepauser posted image


user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?