|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Previjalna na stojalu???
17.3.2008 19:25:46   
Anitka
Pozdravljene!

Mene pa zanima ali obstaja kakšna previjalna na stojalu podobno kot so banjice. Imamo težave, ker v kopalnici ni prostora za previjalno na kateri bi otročka slekla in oblekla po kopanju. Tisto za na banjo ne pride v poštev, ker imamo jacuzzi.

Pomagajte mi z nasveti.

< Sporočilo je popravil Anitka -- 17.3.2008 19:26:15 >


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Previjalna na stojalu???
17.3.2008 19:36:56   
Anuška79
Kupi zložljivo stojalo za banjico in previjalno desko. Tako smo mi imeli pri prvem. Zdaj  imamo isto desko na pralnem stroju.

Ali pa tole:

http://soncek.si/inc/image/type;item;size;90;name;$$A_A9FB0274_apolo.jpg

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Previjalna na stojalu???
17.3.2008 20:24:05   
Anitka
Problem je v tem, da deske nimam kam dati. A ta deska paše na stojala od banjic? Linka pa žal nisem mogla odpretiuser posted image

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anuška79)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Previjalna na stojalu???
17.3.2008 20:35:26   
špelin@
user posted image

Samo malo pomagam s slikico z LINKA user posted image

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Previjalna na stojalu???
17.3.2008 20:41:53   
Anuška79
Se opravičujem za slabo narejen link user posted image

No, tole je naša deska:
http://www.moj-album.com/slike/9518056/Mt67ZSNNwtQezB3g.v.jpg

Ima trdno dno in jo lahko položiš na stojalo, na pralni stroj, čez posteljico ipd.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Previjalna na stojalu???
17.3.2008 20:44:55   
Anuška79
Iščem pa ne najdem nikjer slike stojala.

V BC imajo stojalo kot na zgornji sliki previjalne, le da nima zgornje ploskve in poličke. Ko ga raztegneš ima obliko 'koze', ki se uporablja za dela okrog hiše, zložena pa ne sacede praktično nič prostora.

(odgovor članu Anuška79)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Previjalna na stojalu???
17.3.2008 21:24:57   
barika
kaj pa če poskusiš s takšno varianto --> previjalna miza

nam se super obnese

(odgovor članu Anuška79)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Previjalna na stojalu???
17.3.2008 22:12:30   
Anitka
Oj hvala za trud punce. V kopalnici nimamo pralnega stroja tako, da večina variant ne pride v poštev. Tista previjalna, katere slikco si prilimala ti Špelin@ pa tudi ne pride v poštev in se niti ne obnese preveč. Ne vem kaj storiti. V nove ploščice pa ne bi rada vrtalauser posted image user posted image

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Previjalna na stojalu???
17.3.2008 22:21:20   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka
Tista previjalna, katere slikco si prilimala ti Špelin@ pa tudi ne pride v poštev in se niti ne obnese preveč.


Vem, da je taka previjalna user posted image  Je ne bi nikomur priporočala.
V temo sem se vmešala samo toliko, da sem popravila nedelujoč link, ki ga je dala Anuška79, in z le-tega še prilepila slikico user posted image

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Previjalna na stojalu???
17.3.2008 23:50:06   
Anonimen
Se opravičujem za slabo narejen link

No, tole je naša deska:
http://www.moj-album.com/slike/9518056/Mt67ZSNNwtQezB3g.v.jpg

Ima trdno dno in jo lahko položiš na stojalo, na pralni stroj, čez posteljico ipd.


Anuška79, kje ste kupili to desko? Nam bi prav prišla točno taka.

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Previjalna na stojalu???
18.3.2008 8:13:47   
kristinaj
jaz imam previjalno kar nad pralnim strojem, na kolescih tako, da ko polnim stroj jo lepo odmaknem. naredil mi jo je tatko. banjico pa kar v banjo položim in mali napolnim z vodo in fuuul uživa.....

glede na to, da imate jacuzzi sklepam, da imate veliko kopalnico in bi ti šla vanjo tudi ornk previjalna mizica??


(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Previjalna na stojalu???
18.3.2008 9:26:18   
ANIME
midva bova imela podoben primer - blazno majhna kopalnica brez pralnega stroja. Odločila sva se za IKEA zložljivo previjalno, ki jo pritrdiš na steno (sicer praviš, da v nove ploščice ne bi vrtala ...), ampak nama enostavno ni preostalo drugega (pa z veseljem vrtam, saj imava grozno kopalnico user posted image ). Menda je full praktična, pa še lepo se zapre, ko je ne potrebuješ. 

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Previjalna na stojalu???
18.3.2008 14:02:53   
andie
Js sem mela stojalo z bano in previjalko kaka 2mesca. Od takrat mi pa ful bolj odgovarja samo podloga za previjat od Bebe-jou, ki jo mam lepo spravljeno in ko jo rabim, jo dam na postlo in tamalo previjem.
Predvsem zaradi pomanjkanja prostora trenutno. Nam nč ne faliuser posted image

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Previjalna na stojalu???
18.3.2008 18:11:02   
Anitka

IZVIRNO SPOROČILO: kristinaj



glede na to, da imate jacuzzi sklepam, da imate veliko kopalnico in bi ti šla vanjo tudi ornk previjalna mizica??




Žal ni veliko prostora, ker je kopalnica zapolnjena z jacuzzijem in tudi tuš kabino. Če bo treba bomo zgleda, da morali vrtati v ploščice.

Hvala vam za vse nasvete.

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Previjalna na stojalu???
18.3.2008 23:10:25   
ANA_P
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

user posted image

Samo malo pomagam s slikico z LINKA user posted image


Zakaj se ta rpevijalna ne obnese dovolj dobro? Jaz pa sem mislila imet takšno, ker tudi ni preveč prostora v kopalnici.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Previjalna na stojalu???
19.3.2008 20:24:43   
Anitka
Za mene je malo nepraktična, sploh, če si pri kopanju sam z dojenčkom, pa še zelo ozka je.

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu ANA_P)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Previjalna na stojalu???
20.3.2008 11:08:39   
Napolitanka
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

Pozdravljene!

Mene pa zanima ali obstaja kakšna previjalna na stojalu podobno kot so banjice. Imamo težave, ker v kopalnici ni prostora za previjalno na kateri bi otročka slekla in oblekla po kopanju. Tisto za na banjo ne pride v poštev, ker imamo jacuzzi.

Pomagajte mi z nasveti.


Čao Anitka se me še spomniš, si mi zadnjič rekla,da te lahko pocukam kaj na temu forumu za nosečnice user posted image ..samo da ti povem lepo napredujemo vse ok...srček bije in smo čisto user posted image user posted image  happy..

Imam pa isti problem kot ti jacuzzi v kopalnici in nimam prostora za banjico..tako da če najdeš kakšno rešitev se toplo priporočam.Sicer se pa jaz nagibam k temu za prvo rešitev :
http://www.brevi.eu/public/page.jsp?sez=198&pag=339

Lp Napolitanka...

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Previjalna na stojalu???
20.3.2008 14:05:35   
ČebelicaMaja
Jaz bom pa takole povedala... res da ni idealna rešitev, je pa praktična. Mi imamo "ta veliko" previjalko v spalnici. Tudi pri prvi hčerki je bilo tako, vendar jo je v prvih mesecih tako zerblo pri previjanju, da jo je kar treslo...prav smilila se mi je- hkrati pa sem se še bala, da jo bom prehladila... ta previjalka ostaja v uporabi.
Sem se pa sedaj odločila za točno tako previjalko z banjico, za prve tri-štiri mesece za v kopalnico, se zloži, je majhna, poceni-na Sončku stane 50€ in je v kopalnici, kjer imamo infra pečko in kjer je fino toplo, pa še v steno mi ni treba vrtat. Tisto previjalko za na steno je imela prijateljica, pa je prav tako uporabna samo za prve mesece...ker so relativno majhne.

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu Napolitanka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Previjalna na stojalu???
20.3.2008 21:02:55   
Anitka
Oj Napolitanka, sem vesela, da lepo napreduješ in da sta z user posted image v reduuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ta previjalna mi je všeč, toda bojim se, da ne bo lahko, ko bom user posted image kopala sama in ne vem, kako si bom , ko bom user posted image vzela iz vode nastavila previjalno. Bi rabila še kakšno rokouser posted image

Čebelica Maja v otroški sobi pa bom imela tudi jaz tisto ta veliko leseno previjalno mizico.


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu ČebelicaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Previjalna na stojalu???
21.3.2008 7:06:05   
country
Jaz imam taveliko previjalno mizo v sobi, malo pa kopam v kopalnici. Ko je okopana si dam na ramo taveliko brisačo za kopanje, dvignem tamalo in jo zavijem v brisačo. Nato jo odnesem v sobo, kjer jo zrihtam do konca.

Kar pa se tiče velikosti previjalne, si ne predstavljam, da bi bila tamala. Sedaj ko je Tinkara že malo večja jo še na veliki komaj lovim.user posted image

Pa srečno pri izbiri!

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Previjalna na stojalu???
21.3.2008 14:48:58   
ČebelicaMaja
jaz imam tudi doma  že 23m punčko... njo sedaj skopam, potem se v kopalnici kar v naročju oblečeva in natakneva nogavičke in greva v sobo na ta veliko previjalko dat gor še pleničko... samo ko je bila pa novorojenček, jo je pa kar treslo, ko je bilo v sobi tam okoli 22 stopinj in za tistih nekaj mesecev, ko je otroček še tako majhen, se mi zdi ta previjalka z banjico idealna rešitev...pa še jaz rodim konec avgusta, ko se bodo začeli tisti prehodni jesenski meseci...potem jo bomo pa po 6 mesecih na primer ali komu podarili ali pa prodali...

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu country)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Previjalna na stojalu???
22.3.2008 10:56:04   
andrejaboris
Hoj še ima katera kako idejo previjalne mize za na pralni stroj?



_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu ČebelicaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Previjalna na stojalu???
7.4.2008 14:31:12   
jana84
ravno fajn tema...
Mi imamo podoben problem: majhna kopalnica, brez pralnega stroja, mansardna. Torej odpade varjanta previjalne deske na stroju, previjalne deske na steni. Ostane samo možnost take previjalne mizce in banjice kot je na fotografiji. Mene zanimajo mere take mize...A je globoka(široka) več kot 50cm? Ker mi imamo se mi zdi da 47cm prostora med lijakom in steno. Če pa je širša na večji višini kot lijak, bi še prišlo v poštev...

Za previjanje in kopanje v kopalnici pa smo se odločili, ker imamo po celem stanovanju parket in tudi ne preveč vroče. Kopalnico pa lahko hitro segreješ (seveda ker je majhna). In sestra je imela tako previjalno mizo in je rekla, da previja še sedaj na nje, pa je hčerka stara že eno leto in pol! Dobro, kopa jo seveda v ta veliki banji!

(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Previjalna na stojalu???
7.4.2008 14:41:55   
jana84
na internetu sem zasledila ravno tako previjalno mizo kot bi šla v naši miniaturno kopalnico!

user posted image  
user posted image

Upam da je videti slikico! Je od Brevi-ja...
A kdo ve kje se dobi te zadeve?

< Sporočilo je popravil jana_k -- 7.4.2008 14:43:18 >

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Previjalna na stojalu???
7.4.2008 16:20:45   
bondi

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Katero ime poleg Taje
Taja15

Zanima me katero ime vam je najbolj vsec. Doma že imamo Tajo.

Zoja (57%)

Tara (15%)

Pika (17%)

Erin (11%)


Število vseh glasov: 223

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!