|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Previjalna torba Quinny
15.1.2008 13:19:20   
*maja
Dajte punce tiste , ki jo nucate povedat ali se jo splača kupit, in katero imate tole:
http://soncek.si/si/maxi-cosi-multibag-mura-torbica-atlantic-slice-i9335.shtml

ali tole:
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=177016

in katera je boljša, bolj prostorna ima več predalčkov?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Previjalna torba Quinny
15.1.2008 13:40:00   
*blu*
 
Mi imamo ta drugo. Kar se mene tiče je super. Kar sem rabila in še rabim, sem vedno vse notri zbasala, lepo se pere. Prve pa ne poznam, da bi ti vedela povedat.

_____________________________

Sprememba je kot vdih kisika, ki te poživi.

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Previjalna torba Quinny
15.1.2008 13:55:10   
blue sky
IZVIRNO SPOROČILO: *blu*


Mi imamo ta drugo. Kar se mene tiče je super. Kar sem rabila in še rabim, sem vedno vse notri zbasala, lepo se pere. Prve pa ne poznam, da bi ti vedela povedat.


Se kar strinjam z napisanim.

(odgovor članu *blu*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Previjalna torba Quinny
15.1.2008 13:55:43   
cv105
Jaz imam tudi ta drugo ... v prvi vrsti sem jo kupila, ker paše k vozičku ... glede uporabnosti pa ... hm ... meni ni preveč praktična in za naše potrebe je premalo prostorna ... ko dam vanjo tri pamperske, paket robčkov, previjalna podloga je itak vedno notri, pa kompletno rezervno obleko, skoraj zmanjka prostora za kakšno igračko, stekleničko, kozarček kašice in mojo denarnico ... zato imamo mi vedno s seboj še en nahrbtnik kamor damo igrače in hrano ali pa to dvoje vozimo v košari na vozičku ... in ja ... prvič sem bila nad njeno kapaciteto razočarana že, ko sem pakirala otrokove stvari za v porodnišnico ... ni in ni šlo vse potrebno vanjo, pa konec  


... no, mogoče je problem pri meni in vedno tovorim (pre)več stvari s seboj ... user posted image


(odgovor članu *blu*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Previjalna torba Quinny
15.1.2008 14:01:29   
metkica1
IZVIRNO SPOROČILO: cv105

Jaz imam tudi ta drugo ... v prvi vrsti sem jo kupila, ker paše k vozičku ... glede uporabnosti pa ... hm ... meni ni preveč praktična in za naše potrebe je premalo prostorna ... ko dam vanjo tri pamperske, paket robčkov, previjalna podloga je itak vedno notri, pa kompletno rezervno obleko, skoraj zmanjka prostora za kakšno igračko, stekleničko, kozarček kašice in mojo denarnico ... zato imamo mi vedno s seboj še en nahrbtnik kamor damo igrače in hrano ali pa to dvoje vozimo v košari na vozičku ... in ja ... prvič sem bila nad njeno kapaciteto razočarana že, ko sem pakirala otrokove stvari za v porodnišnico ... ni in ni šlo vse potrebno vanjo, pa konec  


... no, mogoče je problem pri meni in vedno tovorim (pre)več stvari s seboj ... user posted image




ti jaz iz nje odstopim malo prostora user posted image user posted image


Meni je zelo praktična, prostorna, vanjo zbašem vse, kar rabim za malo.
Meni je res super, pa še lepa je.

(odgovor članu cv105)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Previjalna torba Quinny
15.1.2008 21:21:59   
lea23
tud mi imamo to ta drugo user posted image
in sploh mi ni več žal da je nisem dobila v barvi vozička, ampak v ji imamo črni barvi.
v njej imam vse kar rabim na vsakdanjem sprehodu... flaško, 2 tetra plenici, robčke, mobitel in denarnico, ključe,..
če grem pa na kakšne daljše spehode oz. kam na obisk, pa vedno vzamem še nahrbtnik ( tam je več prostoa za dodatno pleničko, pa za kakšno kašico za malico, pa kakšna igračka obvezno,.. )
ful sem zadovoljna user posted image  

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Želeti samo dobro
Pokažite, da imate otroka tako zelo radi, da verjamete, da zmore prav vse kar si želi, pa še ravno se tik pred izvedbo s...
BLOG: Pridružila sem se gibanju Free ziza
Če bi sama vsakič, ko sem dobila butasto vprašanje, povezano z dojenjem, zaslužila, bi danes imela že ... hm, morda nove...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?