|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prevzetne in visoke Ljubljančanke....
2.7.2008 15:19:19   
puncica
Kaj pravte a drži mit da so ljubljančake visoke in prevzetne in da je vsaka punca pa če je gorenjka, primorka, dolenjka, štajerka,... boljš od ljubljančanke?

Pa to mi ni en tip rekel ampak že par moških, tako da zdej ne vem al je kej s tipi narobe al samo jaz ne vidim nobene razlike med puncami na našem koncu ala štajerska/gorenjska ali v Ljubljani, saj se povsod najdejo super punce in povsod škisi.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prevzetne in visoke Ljubljančanke....
2.7.2008 15:20:32   
Taula
Kot jaz vidim so hujše tiste, ki pridejo iz kmetov v mesto in mislijo, da sedaj držijo boga za jajca. Niso vse take seveda.


_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prevzetne in visoke Ljubljančanke....
2.7.2008 15:20:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: puncica
jaz ne vidim nobene razlike med puncami na našem koncu ala štajerska/gorenjska ali v Ljubljani, saj se povsod najdejo super punce in povsod škisi.


Se popišem pod to, puncica!user posted image

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prevzetne in visoke Ljubljančanke....
2.7.2008 15:23:38   
mama54
To pa ne bo držalo. Sem štajerka pa imamo kar lepo število "škisov",imam pa kar nekaj kolegic v Ljubljani pa so čist OK punce. Tako, da po pokrajinah jaz ne bi sodila človeka.

_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prevzetne in visoke Ljubljančanke....
2.7.2008 15:24:10   
Anonimen
user posted image dobra tema!
Jst sem štajerka( iz Celja) in že skoraj 4 leta živim v Lj.
Preden sem se sem preselila mi Lj ni preveč dišalauser posted image , pa govorica mi je šla strašn na živce...taka zafnana...ne vem no...sem bla pač lokalpatriotkauser posted image .
Potem pa me je ljubezen in služba pripeljala v Lj takrat sem rekla, da nikoli v življjenju ne bom govorila po "lublansk" .....user posted image no in zdej k grem domov v Celje me vsi zafrkavajo, da sem ratala čista Ljubljančanka in da sploh noben ne bi rekel, da sem kadarkol živela v Celjuuser posted image ....pa sem pojedla velik kos zaračenga kruhka!

Ljubljana mi je ful všeč, punce so super, se mi ne zdijo nič bolj prevzetne od štajerk, primork, gorenjk itd...
Meni je fajn...smotane,zafnane, zoprne babure pa najdeš vsepovsoduser posted image

< Sporočilo je popravil poopsika -- 2.7.2008 15:25:00 >

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prevzetne in visoke Ljubljančanke....
2.7.2008 15:24:28   
mama54
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Kot jaz vidim so hujše tiste, ki pridejo iz kmetov v mesto in mislijo, da sedaj držijo boga za jajca. Niso vse take seveda.




To bi pa držalo.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
2.7.2008 15:25:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prevzetne in visoke Ljubljančanke....
2.7.2008 15:25:49   
baguSka
visoke Ljubljančanke....


no, predvsem to nism... ker nimam niti meter sestdeset.. user posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prevzetne in visoke Ljubljančanke....
2.7.2008 15:26:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Kot jaz vidim so hujše tiste, ki pridejo iz kmetov v mesto in mislijo, da sedaj držijo boga za jajca. Niso vse take seveda.



Da te ne bom.....user posted image

Notranjke smo najbulšuser posted image user posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Prevzetne in visoke Ljubljančanke....
2.7.2008 15:26:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

To je meni full smešen mit o ljubljančankah. Nihče jih ne mara... ne tipov in ne punc. Pri nas v Celju je prav poseben odnos do glavnega mesta... tko, malo sovražno nastrojeno.
Vem, da je tako tudi v Mariboru... pa še kje bi se našlo. Nihče jih ne mara.


In potem prideš živeti v Ljubljano in so prav ti tako hudo osovraženi ljubljančani najbolj prijazni, najbolj odprti in nič kaj sovražni.  v bistvu se njim sanja ne kaj vse se govori o njih in kako zelo so "pomembni".
Tko na kratko.... dol jim visi. In to mi je najboljš user posted image


se moram podpisatuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Prevzetne in visoke Ljubljančanke....
2.7.2008 15:29:22   
total
Mene je pač vseeeno iz kje prihajaš,j me pa full moti,ko gre npr. ena študirat v Lj pol je tam kakih 4 leta la pa več.....pol pa pride nazaj kaj domov pol pa tisti naglas ljublanski govori uh,,bljak...ko da je boga za jajca primla...to mi gre pa na k*****pa še kjako se držijo pol...o may gad....user posted image

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Prevzetne in visoke Ljubljančanke....
2.7.2008 15:29:24   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

Kaj pravte a drži mit da so ljubljančake visoke in prevzetne in da je vsaka punca pa če je gorenjka, primorka, dolenjka, štajerka,... boljš od ljubljančanke?

Pa to mi ni en tip rekel ampak že par moških, tako da zdej ne vem al je kej s tipi narobe al samo jaz ne vidim nobene razlike med puncami na našem koncu ala štajerska/gorenjska ali v Ljubljani, saj se povsod najdejo super punce in povsod škisi.





ja, res je. sem visoka, prevzetna, huda bejba, študirana ... sam ful slaba gospodinja. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Prevzetne in visoke Ljubljančanke....
2.7.2008 15:30:34   
Anonimen
http://www.youtube.com/watch?v=rd6sZ8IFN-Q
poslušte trkajauser posted image user posted image user posted image
ma jst sm gorenjka in to opazim le v toliko, da dejansko povečini ljubljančanke več časa preživijo pred špeglom, kar je dost logično, ker mi, ki se npr. vozimo iz gorenjske moramo že zato bolj zgodaj vstat, da pridemo do ljubljane, one majo pa pač zjutrej več časa, da se uštimajo... No pa pozna se tudi pr tem, da se bolj mažejo, pa več nosijo petke pa tko, pa več šopingirajo.. Niso pa zato nč slabše punce in to ne velja za vse, se najdejo cvetke v ljubljani in na gorenjskem... Sem pa res opazila, da so punce iz kmetij po večini pobarvane, sploh blond je popularna... Ma preveč opazujemuser posted image

(odgovor članu mama54)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
2.7.2008 15:30:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Prevzetne in visoke Ljubljančanke....
2.7.2008 15:32:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: total

Mene je pač vseeeno iz kje prihajaš,j me pa full moti,ko gre npr. ena študirat v Lj pol je tam kakih 4 leta la pa več.....pol pa pride nazaj kaj domov pol pa tisti naglas ljublanski govori uh,,bljak...ko da je boga za jajca primla...to mi gre pa na k*****pa še kjako se držijo pol...o may gad....user posted image


user posted image user posted image
no pol bi ti šla pa jst precej na živce..smola ane..

i

Je pa res, da enostavno sem not padla, okrog mene sami Ljubljančani...in kolkr sem bla proti govorici sem pobrala naglas...nehote, nevede in sploh pa ne zato, da sem zdej pomembna oz, da držim koga za jajcauser posted image .

(odgovor članu total)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Prevzetne in visoke Ljubljančanke....
2.7.2008 15:34:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

IZVIRNO SPOROČILO: poopsika

IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

To je meni full smešen mit o ljubljančankah. Nihče jih ne mara... ne tipov in ne punc. Pri nas v Celju je prav poseben odnos do glavnega mesta... tko, malo sovražno nastrojeno.
Vem, da je tako tudi v Mariboru... pa še kje bi se našlo. Nihče jih ne mara.


In potem prideš živeti v Ljubljano in so prav ti tako hudo osovraženi ljubljančani najbolj prijazni, najbolj odprti in nič kaj sovražni.  v bistvu se njim sanja ne kaj vse se govori o njih in kako zelo so "pomembni".
Tko na kratko.... dol jim visi. In to mi je najboljš user posted image


se moram podpisatuser posted image




Hahahaha... jst sem se hotela pa pod tebe podpisati. user posted image




ti kruser posted image

sam Celje je še zmer zakon anedeuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Prevzetne in visoke Ljubljančanke....
2.7.2008 15:35:23   
mojsoncek
Jaz sem sla pa iz LJ v hribe zivet... mogoce zato ker nisem dovolj visoka (samo 156 cm) user posted image

No, jaz sem bila vedno skromni deklic in prav tako moje prijateljice. Po mojem mnenju jih je na enem drugem delu SLO veliko vec kot pa v LJ. Itak pa se najdejo povsod.


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Prevzetne in visoke Ljubljančanke....
2.7.2008 15:36:02   
baguSka
No pa pozna se tudi pr tem, da se bolj mažejo, pa več nosijo petke pa tko, pa več šopingirajo..


a tko... jaz nimam ne petk, ne nobene maze doma... sopinge pa dobesedno sovrazim...

in zjutri vstajam zadnjo minuto, se oblecem in grem na siht.. pa sem baje ljubljancanka.. visoka in prevzetna.. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Prevzetne in visoke Ljubljančanke....
2.7.2008 15:36:04   
total
IZVIRNO SPOROČILO: poopsika

IZVIRNO SPOROČILO: total

Mene je pač vseeeno iz kje prihajaš,j me pa full moti,ko gre npr. ena študirat v Lj pol je tam kakih 4 leta la pa več.....pol pa pride nazaj kaj domov pol pa tisti naglas ljublanski govori uh,,bljak...ko da je boga za jajca primla...to mi gre pa na k*****pa še kjako se držijo pol...o may gad....user posted image


user posted image user posted image
no pol bi ti šla pa jst precej na živce..smola ane..

i

Je pa res, da enostavno sem not padla, okrog mene sami Ljubljančani...in kolkr sem bla proti govorici sem pobrala naglas...nehote, nevede in sploh pa ne zato, da sem zdej pomembna oz, da držim koga za jajcauser posted image .

  Mogoč bi mi pa res šla.....user posted image ,nekatere te pol več pozdravijo ne ko pridejo iz Lj......kapiraš...user posted image

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Prevzetne in visoke Ljubljančanke....
2.7.2008 15:38:04   
mojamura
jaz sem pa prekmurka pa že skoraj 5 let živim na štajerskem....ampak govorice se pa nisem nalezla, ker takoj ko pridem čez muro, "gučin kak raztrgani doktor". na štajerskem se trudim govoriti po njihovo ampak mi najbolj ne ratuje.

glede tega katera je visoka in katera ni...to ni odvisno od pokrajine ampak od človeka samega 100 ljudi 100 čudi

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Prevzetne in visoke Ljubljančanke....
2.7.2008 15:38:31   
Anonimen
baguska ti nisi tapravauser posted image user posted image user posted image ma to sam na splošno, poglej enkrat mal na troli k boš, al pa magari prid k nm na FDV počekirat, al pa še boljš na ekonomsko, k je lih zravn...

(odgovor članu total)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Prevzetne in visoke Ljubljančanke....
2.7.2008 15:39:22   
puncica
uh zanimiv lukrecija in poopsika tud jaz sem iz Celja user posted image in lahko samo potrdim, da so ful napadalno  nastrojeni tam pri nas doma, ko sem se sama preselila na gorenjsko valda se je našla in se najde kakšna beseda ki ni moja beseda ampak je njihova, se trudim govoriti po celjsko tako kot govorim celo življenje ampak je težko, ker se mi zdi da je podobno kot če greš v tujino. Jaz sem si zadala da svoje govorice ne bom spreminjala in da ne bom postala še ena ki je pozabila na svoje korenine in  zato me tole ko pridem domov k staršem k sorodnikom ful prizadene ko rečejo da govorim čist po ljubljansk, in me gledajo zviška čez zdej se je pa punca spremenila ker se je preselila v Ljubljano, pa naj povem da sem 30 km izven ljubljane doma.

A ja naj povem to da če reče v Celju vsaj v mojem okolišu kdo ŽIVJO to pomeni da si Ljubljančan in si fin, sploh moj brat je čist alergičen na tale živjo pa čeprav ne živiš niti blizu Ljubljane. Z mojim se pa še vedno nisva zedinla al je njihova govorica bol podobna ljubljanski al naša in verjetno ne bova nikol prišla skupaj.

nč grem raj domov iz te LJ user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Prevzetne in visoke Ljubljančanke....
2.7.2008 15:41:15   
mojamura
pa še to moja dobra prijateljica je po končanju srednje šole dobila službo v Lj. pa sem ji ob odhodu dala skromno darilce, pa ji rekla: "Ej če boš čez pol leta prišla nazaj v prekmurje pa boš začela kvakat, te bom tak okoli kepe.....user posted image "

no in zgodilo se je ravno to....v cca. enem letu je ''pozabila'' gučati

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Prevzetne in visoke Ljubljančanke....
2.7.2008 15:42:07   
baguSka
me pa full moti,ko gre npr. ena študirat v Lj pol je tam kakih 4 leta la pa več.....pol pa pride nazaj kaj domov pol pa tisti naglas ljublanski govori uh,,bljak..


jah to pa ni zanalasc ves...

jaz sem tud pred leti sla zivet na gorenjsko... in sem ze po parih mesecih CIST NEHOTE ze baje po njihovo zavijala... user posted image user posted image user posted image  bl sm se trudila da nebi, slabs je blo... in sem pol po skor treh letih, ko sem se vrnila v LJ spet rabla neki casa, da sem se odvadla gorenjscine... pa npr nisem hotla niti najmanj tko govort, ampak tko pac pride zgleda...

je pa drugo, ce mas take, ki te niti pozravjo ne.. ampak takih pac ne rabis met za prjatle, ne!?

torej so po tvoji logiki glih vascanke tiste taprevzetne... user posted image

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Prevzetne in visoke Ljubljančanke....
2.7.2008 15:42:43   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: puncica
uh zanimiv lukrecija in poopsika tud jaz sem iz Celja user posted image
Mhm. Res zanimivo, ker ste vse tri ene poopse  user posted image  Party pooperke.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?