|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prijava v ljubljanske vrtce
13.4.2005 8:46:10   
lidia
Živjo,

a mogoče katera ve, če je bila prijava za v vrtce do 31. marca v vseh ljubljanskih vrtcih, velja to za celo občino?

Ali dajete prijave za eno leto naprej, npr. že zdaj za september 2006?

Bom vesela vsakega odgovora.

lidia :metulj:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Prijava v ljubljanske vrtce
13.4.2005 9:49:58   
Ajsha
Jaz sem dala za september 2005 (se pravi za letos) prijavo pred 14 dnevi in so rekli, da je to dovolj zgodaj. Ravnateljica je rekla, da imajo prednost tisti otroci, ki živijo v neposredni bližini vrtca ampak da itak ni strašnega navala. Aja, mi smo iz Kosez.

LP!

(odgovor članu lidia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Prijava v ljubljanske vrtce
13.4.2005 22:15:57   
kaja11
Ajsha... a si dala prijavo v Andersena... mi mislimo iti tja...pa še zmeraj nismo prijave oddali:(

(odgovor članu lidia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Prijava v ljubljanske vrtce
14.4.2005 9:38:54   
Ajsha
Ne, v Mojco. A Andersen je pri OŠ V. Vodnika?

LP!

(odgovor članu lidia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Prijava v ljubljanske vrtce
14.4.2005 13:23:12   
kaja11
Ja, en je tam... en pa na Rašiški. Kje pa je Mojca?

LP

(odgovor članu lidia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Prijava v ljubljanske vrtce
14.4.2005 14:51:08   
Ajsha
Tuki v Kosezah. Na Levičnikovi. Pa še med bloki je ena enota, čeprav, tole bo bolj jasno :

http://www.vrtec-mojca.com/

LP!

(odgovor članu lidia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Prijava v ljubljanske vrtce
27.4.2005 21:24:11   
mami Lea
Tisti, ki mislite septembra 2005 v Andersena in še niste oddali prijave, ste malo zamudili. Že sedaj je namreč prijavljenih preveč otrok (za Rašiško) tako, da imajo čakalno vrsto.

Mi bomo našega hlačmana 3.5.2005 dali v Šentvid, ima eno super vzgojiteljico Katjo. Smo se šele v začetku aprila spomnili na vrtec pa je bilo po celi Ljubljani vse zasedeno tako da smo samo v Šentvidu dobili prostor, ker so odprli nov oddelek.
Bo pa malo zoprno septembra, ker bo bratec hodil na Waldorfsko šolo v Center mali pa v Šentvid v vrtec, Mi smo pa iz Bežigrada. To bo ene vožnje za znoret.

(odgovor članu lidia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Prijava v ljubljanske vrtce
27.4.2005 22:08:55   
BARBARA R.
Običajno meseca marca obravnavajo prošnje za september.Kako zgodaj je potrebno oddati pa je odvisno od navala.Mi smo v občini kjer je otrok prijavljen oddali lani avgusta :zmeden: pa so nam sedaj sporočili, da smo ispadli in jih je še 5 pred nami.V najbljižji vrtec pa smo oddali konec februarja, pa so nas čez tri tedne poklicali na razgovor.


(odgovor članu lidia)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?