|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prikolica za kolo
16.8.2004 0:38:51   
Seven*
A razmislja katera o nakupu prikolice za kolo v kateri potem lahko vozis otroka? A je mogoce kdo na forumu, ki to zadevo ze ima? Me namrec zelo zanima kako je uporabna.. Je pa ful fancy. Sem videla slike. :love:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Prikolica za kolo
16.8.2004 8:53:03   
malika
Seven, Boštjan se je razpisal o tem na tem forumu. Poglej malo nazaj.On obvlada te stvari.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Prikolica za kolo
16.8.2004 9:48:04   
Seven*
Thx Malika. :)

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Prikolica za kolo
16.8.2004 12:11:17   
_Arwen_
Mi jo kupujmo že...hmm, skorej pol leta hehe...Pa je še nismo kupili... Zelo super zadeva, full uporabna, samo kvaliteta se plača. In to precej. No ja, kakor za koga, ampak tam za okoli 500 EUR dobiš približno OK prikolico... Nam je to kar dosti denarja...

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Prikolica za kolo
17.8.2004 16:28:00   
Anonimen
V stari cerkvi je v križišču pri obrtni zbornici.

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Prikolica za kolo
17.8.2004 22:05:53   
Nina Nana
Mi imamo prikolico. Enako sem videla v trgovini SPORT 2000. Cena 60 000 SIT.
Glede uporabnosti pa to: če so ceste dovolj široke oz. če imate pločnik, potem ni problema, sicer pa me je kar malo strah, ko gresta moja junaka na pot.
Mi imamo prikolico v kateri se lahko peljeta dva otročka. Zaenkrat vozimo le še eno :roza:, drugo leto pa obe.
Če te zanima če kaj, sem ti na voljo!

LP

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?