|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Problem z iskalnikom
30.1.2008 21:24:49   
Janeja
Zakaj pa meni iskalnik pokaže samo "zadetke" stare leto dni in več, novih pa nikoli? user posted image
Sem ravno vtipkala eno besedo, pa mi je dal odgovore do 20.1.2007, novejših pa ne. Pa sem sigurna, da se je o tem lani 1000x govorilo in pisalo. Pa ni to samo iskalnikova trenutna muha, sem že prej večkrat opazila sam me ni nikoli tolk razjezil, da bi vam napisala user posted image
Prosim za pomoč!

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Problem z iskalnikom
30.1.2008 21:29:49   
Anonimen
Katero iskanje si uporabila?

Polje Isci ali Napredno iskanje?

Sem poskusila z naprednim in mi je dal tudi zadetke za leto 2005. Odtipkaj Split, da vidimo, kdaj tebi najde :).

(odgovor članu Janeja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Problem z iskalnikom
30.1.2008 21:31:26   
Anonimen
Pojdi pod "napredno iskanje". Potem tam v okvirček "iskani tekst" vtipkaš besedilo, ki ga iščeš, nato pa spodaj označiš časovni filter(tretja možnost od spodaj navzgor). Nato iščeš. Bo šlo?

(odgovor članu Janeja)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Problem z iskalnikom
30.1.2008 21:31:32   
Anonimen
Tale RR iskalnik se se isce user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Problem z iskalnikom
30.1.2008 21:36:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR
Tale RR iskalnik se se isce user posted image


user posted image user posted image user posted image

Tud jaz sm tko mislila, dokler nism pogruntala, kako deluje.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Problem z iskalnikom
30.1.2008 21:38:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: aspirinčica

Pojdi pod "napredno iskanje". Potem tam v okvirček "iskani tekst" vtipkaš besedilo, ki ga iščeš, nato pa spodaj označiš časovni filter(tretja možnost od spodaj navzgor). Nato iščeš. Bo šlo?


Sem še jaz probala to, kar si napisala, pa ne najde nič user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Problem z iskalnikom
30.1.2008 21:50:19   
Janeja

IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

Katero iskanje si uporabila?

Polje Isci ali Napredno iskanje?

Sem poskusila z naprednim in mi je dal tudi zadetke za leto 2005. Odtipkaj Split, da vidimo, kdaj tebi najde :).


Prej sem vedno dala kar iskano besedo v zgornje polje in enter oziroma išči. Pa so bili vedno stari datumi.

Ko sem zdaj vtipkala Split mi je na išči dalo dva datuma v 2006 ostale pa 2005, pod napredno iskanje pa celo enega iz jan.2007 ostalo pa starejše. user posted image

Jaz sem pa konkretno iskala "vodene koze", pa vem da sem še letos o tem pisala, ker sta jih pač moja dva oba ravno prebolela, iskalnik pa mi najde vse od leta 2006 ali starejše.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Problem z iskalnikom
30.1.2008 21:53:19   
Janeja
IZVIRNO SPOROČILO: aspirinčica

Pojdi pod "napredno iskanje". Potem tam v okvirček "iskani tekst" vtipkaš besedilo, ki ga iščeš, nato pa spodaj označiš časovni filter(tretja možnost od spodaj navzgor). Nato iščeš. Bo šlo?

aspirinčica, tudi ta filter mi ne deluje. Imam vedno vklopljeno znotraj in vse teme. Če pa dam npr. pred 14 dnevi mi pa spet da datume od 2006.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Problem z iskalnikom
30.1.2008 21:54:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Janeja

Jaz sem pa konkretno iskala "vodene koze", pa vem da sem še letos o tem pisala, ker sta jih pač moja dva oba ravno prebolela, iskalnik pa mi najde vse od leta 2006 ali starejše.


Ekola, sem dala se koze.

Oznaci cisto na koncu, naj razvrsti po datumu objave; na prvo stran rezultatov mi je vrglo skoraj same objave iz leta 2007; se mi zdi, da je bila samo zadnja letnik 2006.

(odgovor članu Janeja)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Problem z iskalnikom
30.1.2008 21:57:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Janeja
IZVIRNO SPOROČILO: aspirinčica
Pojdi pod "napredno iskanje". Potem tam v okvirček "iskani tekst" vtipkaš besedilo, ki ga iščeš, nato pa spodaj označiš časovni filter(tretja možnost od spodaj navzgor). Nato iščeš. Bo šlo?

aspirinčica, tudi ta filter mi ne deluje. Imam vedno vklopljeno znotraj in vse teme. Če pa dam npr. pred 14 dnevi mi pa spet da datume od 2006.


Ahaa, v tem je problem.user posted image

Potem pa se bo treba obrniti na RR team.

O vodenih kozah pa se ravno danes piše. Poglej med zadnjih 50 debat- ena debata, "koliko časa traja", al neki takega.

(odgovor članu Janeja)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Problem z iskalnikom
30.1.2008 21:59:10   
Janeja
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

IZVIRNO SPOROČILO: Janeja

Jaz sem pa konkretno iskala "vodene koze", pa vem da sem še letos o tem pisala, ker sta jih pač moja dva oba ravno prebolela, iskalnik pa mi najde vse od leta 2006 ali starejše.


Ekola, sem dala se koze.

Oznaci cisto na koncu, naj razvrsti po datumu objave; na prvo stran rezultatov mi je vrglo skoraj same objave iz leta 2007; se mi zdi, da je bila samo zadnja letnik 2006.


Ne, ne deluje. Prvi datum ki mi ga iskalnik da je 25.1.2007 user posted image

Moj iskalnik zaostaja za točno eno leto! Katerokoli možnost iskanja uporabim, je jan.2007 prvi ponujeni datum. user posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Problem z iskalnikom
30.1.2008 22:02:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Janeja

Ne, ne deluje. Prvi datum ki mi ga iskalnik da je 25.1.2007 user posted image


Pa res, prej sem samo letnico gledala....

Help :).

(odgovor članu Janeja)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Problem z iskalnikom
30.1.2008 22:03:14   
Janeja

aspirinčica, saj o kozah že vse vem - po dveh zaporednih napadih koz sem že stručko. user posted image
Iskala sem nekaj drugega in ko nisem našla novejših tem sem poskusila s kozami, za katere sem sigurna, da so trenutno vsak dan na tapeti. user posted image Pa so se tudi te pri mojem iskalniku izgubile, čeprav jih je cele črede vse povsod. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Problem z iskalnikom
30.1.2008 22:33:36   
Anonimen
Ce te kaj tolazi .. jaz sem vpisala tocen naslov teme in avtorja (sebe) pa se tocen forum (mi ni bilo do listanja 15h podstrani nazaj, ker sem rabila hitro info) pa mi ni nic nasel. Sem dala pa eno drugo uporabnico, ki vem, da je odgovarjala - samo nick in forum, mi je pa takoj naslo. Zato pravim, da ta iskalnik se sam sebe isce user posted image

(odgovor članu Janeja)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Problem z iskalnikom
30.1.2008 23:03:44   
Janeja
Hvala Ribica, si me mal potolažla. Sem mislila, da je samo moj izgubljen user posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Problem z iskalnikom
31.1.2008 21:13:06   
Jerneja_
Iskalnik je res bolj "skrivalnik", kot iskalnik... user posted image

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Problem z iskalnikomk- kdaj bo nov??
1.2.2008 13:06:36   
puncica
ok, še miljontisočpetstoosemintridesetič sprašujem kdaj pa lahko pričakujemo nov "uporabn" iskalnik, ker bo men tud tale vse živce popil, tako zelo zelo zelo zelo težko ga pričakujem pa ga še vedno ni user posted image še tiste ki sprašujejo že miljontič o eni in isti temi ne moreš usmerit na iskalnik ker je res žalost od žalosti.

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?