|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prometna nesreča
8.3.2006 22:14:19   
Anonimen
Pred mesecem in petimi dnevi sem v prometni nesreči izgubil ženo tasta in taščo.Šok da te kap.Tako so mi ostale moji dve pikici dvojčici.V vsem tem je dobro le to,da imam še svoji hčerkici,ker drugače se bi mi utrgalo.Ne vem zakaj mora biti življenje tako kruto.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prometna nesreča
8.3.2006 22:18:56   
mateja 26
Moje sožalje.user posted image user posted image
Vseeno poskušaj biti močan zaradi malih dveh,ki te bosta še kako potrebovali.
Naj vas user posted image varujejo.

Mateja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prometna nesreča
8.3.2006 22:25:46   
klepetka
dragi anonimni
moje iskreno sožalje.Je hudo ampak bodi močen še naprej zaradi Maše in Nastje ,ki te potrbujeta in te bosta potrebovali.Verjemi mi,da se vsak dan ,ampak res vsak dan spomnim na vas,ker gram vsak dan  tam mimo,kjer se je to zgodilo in vedno znova premišljujem-ZAKAJ?Drži se  .

(odgovor članu mateja 26)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prometna nesreča
8.3.2006 22:25:57   
Anonimen
Moje sožaljeuser posted image

Upam da boš našel moč v svojih dveh punčkah, ki te potrebujeti prav tako kot ti potrebuješ njih.

(odgovor članu mateja 26)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prometna nesreča
8.3.2006 22:37:47   
Bubamaraa
Moje sožalje!!! user posted image user posted image user posted image
Začni iskati sončni žarek v Maši in Nastji, ker te resnično potrebujeta... Naj ti povem, da moja najboljša prijateljica tudi izgubila partnerja v prometni nesreči in vem če ne bi imela hčerke, tudi ne vem kaj bi danes bilo...Hčerka je za njo življenje...
Naj bodo tebi tvoji dvojčici... Življenje je res kruto...user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prometna nesreča
8.3.2006 22:38:14   
copka77
Grozno. Moje iskreno sožalje. Bodi mocen zaradi sebe in tvojih deklic, ki te bosta sedaj neizmerno potrebovali...drzi se.user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prometna nesreča
8.3.2006 22:41:58   
CIPRESA
Anonimen človek nima besed pri taki kruti usodi. Res je deklici te potrebujeta in ti potrebuješ njiju... skupaj gradite vašo prihodnost in verjamem da vam bo uspelo. Nad vami pa bodo bedeli trije angeljni ki vas bodo čuvali in spremljali vsak vaš korak.

Moje iskreno sožalje tebi in deklicama!!!user posted image

_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prometna nesreča
8.3.2006 22:41:58   
NRMM
Moje sožalje naj jih user posted image user posted image user posted image  čuvajo, tebi pa moči saj te hčeri potrebujeta. Drži se!

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu copka77)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prometna nesreča
8.3.2006 22:44:58   
polona2
Kot je že napisala predhodnica, deklici te potrebujeta, tvoja naloga je težka, breme ki ga nosiš,  tudi. Jaz ti želim veliko sreče in lepih trenutkov s hčerkicama, pa naj bo prijazno življenje do vas, hudega je bilo že dovolj. Drži se!!!

(odgovor članu copka77)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Prometna nesreča
8.3.2006 23:00:58   
kepa*
Moje iskreno sožalje.user posted image

Ostali sta ti hčerkici in zaradi njiju boš zmogel, verjemi.user posted image

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Prometna nesreča
8.3.2006 23:03:06   
Anonimen
Velikokrat se spomnim na to nesrečo in na ubogi deklici in nate, ki ste ostali brez najdražjih dobesedno v sekundi. Zelo mi je hudo. Naj ti bosta tvoji deklici v oporo, da boš lažje prebolel in zaživel dalje. Ker to moraš, tako zaradi njiju kot tudi zaradi sebe.

user posted image

(odgovor članu polona2)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Prometna nesreča
8.3.2006 23:14:18   
KODA
Moje sožalje,bodi močan.user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Prometna nesreča
9.3.2006 7:41:42   
srki
Dragi anonimni, ostani močan, zavoljo tvojih dveh zakladkov, ki te bosta tolažili in vzpodbujali, da jim boš oče in mati hkrati. Ob taki izgubi ni besed, ki bi te tolažile. Premalokrat se zavedamo, da smo lahko srečni, da se vsak dan pripeljemo na cilj, brez posledic, saj vidimo, koliko nesreč se dogaja. Tisto cesto dobro poznam, tam se je zgodilo že veliko prometnih nesreč. Vem, da sta tvoji princeski tisti, ki te bosta navdajali z veseljem in pozitivnim mišljenjem, tega krutega trenutka nikoli ne boš pozabil, vendar boš, sem prepričana, znal živeti dalje in bil vzgled svojima malima pikicama. Eno user posted image  in user posted image  za vas. Držite se, ženo, taščo in tasta pa naj čuvajo user posted image .

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Prometna nesreča
9.3.2006 7:43:55   
Magi*
tudi jaz se spomnim te tragedije. niti pod razno ne morem vedeti, kako vam je. imate pa dve punčki, ki vas potrebujeta in bosta zagotovo spet povabili sonce v vaše življenje. držite se!

če rabite s kom poklepetati, ali potrebujete kakršnokoli pomoč, ste pa prišli na pravo mesto.user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Prometna nesreča
9.3.2006 8:58:32   
mojcadamijan
Bodi močan-vsi držimo pesti za vas

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Prometna nesreča
9.3.2006 10:33:13   
pikica123
Človek nezna izrečti pravih besed v tako težki situaciji. Vedi le, da se večkrat spomnim na to nesrečo in mislim na vas.

Truditi se moraš za svoji dve pikici, ki te potrebujeta!




(odgovor članu mojcadamijan)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Prometna nesreča
9.3.2006 10:42:48   
*alja*
STOJ JIMA OB STRANI, KER JE TEŠKO ODRAŠČATI BREZ ENEGA OD STARŠEV ( VEM IZ IZKUŠENJ )!
Upam da se boste pobrali in živeli naprej, to je res hudo kako je kruto in nepravično je življenje!

Moje sožalje za tebe in tvojiviuser posted image user posted image !

_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu pikica123)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Prometna nesreča
9.3.2006 10:54:14   
abergle2
DRAGI PRIJATELJ, KDORKOLI ŽE SI,

IZ LASTNE IZKUŠNJE TI LAHKO POVEM LE NEKAJ STVARI, KI SE TI BODO MORDA V TEM TRENUTKU ZDELE BANALNE IN ŽE PREVEČKRAT PONOVLJENE. TUDI JAZ SEM V PROMETNI NESREČI IZGUBILA MOŽA, OSTALI STA MI DVE HČERI IN NEZNOSNA BOLEČINA IN OBČUTEK IZGUBLJENOSTI. KOT BI MI NEKDO IZTRGAL DEL MENE. 17 LET SVA BILA SKUPAJ, VEDNO SKUPAJ, KOT DVA PRSTA ENE ROKE. BIL JE ČUDOVIT ČLOVEK. HČERI TO ŠE VEDNO TEŽKO PRENAŠATA, DVE LETI JE OD TEGA. VEČKRAT POMISLIM, KAKO SE POČUTI OTROK, KO IZGUBI TAKO DOBREGA ATIJA. IN KJE JE SEDAJ TISTI VELEOPEVANI BOG, KI DA JE PRAVIČEN? KAKO JE DOVOLIL, DA DVA NEDOLŽNA OTROKA OSTANETA BREZ NAJBOLJŠE IN NAJPOMEMBNEJŠE OPORE? BOGA NI. JE SAMO USODA. SAMA SEM BILA NA ROBU NOROSTI. SPRAŠEVALA SEM SE, KAKŠEN SMISEL IMA, DA ŽIVIM SAMA, BREZ NJEGA. MOJE MESTO JE VENDAR OB NJEM. IN V NEKEM DOLOČENEM TRENUTKU SEM BILA NA TEM, DA SE ZALETIM TOČNO V TISTO DREVO. KO SEM V AVTU, NA CESTI, PRIBLIŽNO PRI 110 NA URO ZAPRLA OČI, SE MI JE ODVRTEL FILM, KAJ BO Z MOJIMA PUNČKAMA IN SEM NOROST PREKINILA. USTAVILA SEM OB CESTI IN IZKRIČALA VSE IZ SEBE. 4 MESECE SEM BILA NA POMIRJEVALIH IN USPAVALIH, SHUJŠALA SEM NA 47 KG, ZAPIRALA SEM SE PRED LJUDMI V HIŠO, NIKAMOR ŠLA, NIČ POČELA, PUSTILA POSEL IN VEGETIRALA. MAMA JE SKRBELA ZA MOJE OTROKE, JAZ SEM CELE DNEVE SPALA, SPALA, SPALA, ZADETA. POTEM ME JE ZAČELO SPRELETAVATI - SPOZNALA SEM, DA JE STVAR V TEM, KAKO SE ODLOČIŠ. BOŠ ŽIVEL ALI BOŠ OBSTAL? POISKALA SEM SI POMOČ, HODILA NA TERAPIJE IN SPREJELA POVABILO NA KAVO H KOLEGICI. IN POČASI SEM SE VRNILA. SAMO ODLOČITI SE MORAŠ. VSE JE V TEBI, V TVOJI GLAVI IN SRCU. IN KO SEM KASNEJE PRODAJALA HIŠO (OSTALI SO MI KREDITI, KI SEM JIH MORALA POPLAČATI), NE VEM OD KJE SEM ČRPALA MOČ IN ENERGIJO IN KONCENTRACIJO, DA SEM VSE SPELJALA BREZ NAPAK IN V SVOJE DOBRO PA KLJUB TEMU NIKOMUR V SLABO. VERJAMEM, DA MI JE OD NEKJE POLNIL BATERIJE PRAV MOJ MOŽ. VERJEMI TUDI TI. KO BO HUDO, POSKUSI ZAČUTITI SVOJO LJUBEZEN, SVOJO ŽENO. IN ODLOČI SE. VZTRAJAJ. POGOVARJAJ SE Z NJO, ZJOČI SE, POVEJ JI. JAZ SEM SE ŠLA POSLOVIT OD MOŽA NA PATOLOGIJO, ČEPRAV SO MI ODSVETOVALI. PA MI JE KORISTILO. BIL JE TAKO LEP, KOT BI SPAL. IN POLOŽILA SEM GLAVO NA NJEGOVE PRSI IN SE Z LICEM PRITISNILA NA NJEGOV OBRAZ, ŠE ZADNJIČ, IN MU OBLJUBILA, DA BOM ZMOGLA. TA OBLJUBA ME VEŽE IN ZATO ZMOREM. OBLJUBI ŠE TI NJEJ, DA BOŠ ZMOGEL. NAJ TI BO TA OBLJUBA ZAKON. IN BOŠ. VERJAMEM VATE.

(odgovor članu pikica123)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Prometna nesreča
9.3.2006 10:59:34   
nInAzWeRiNa
moje iskreno sožalje!o groza stisne me pri srcu ko berem tako žalostne stvari,ni besed...user posted image ! Zmeraj boš imel delček svoje žene  ob sebi zato čuvaj svoji deklici in bodite skupaj močni,user posted image so z vami in mi tukaj prav tako!user posted image

_____________________________

*najin sonček Teja*
24.5.2008/9:10


(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Prometna nesreča
9.3.2006 10:59:45   
fricka
Tudi jaz ti želim močno voljo in oporo v hčerkicah.

Ampak punce, predstavil se je kot anonimni. Zakaj ste ga razkrile, pa čeprav ga poznate in veste za ta primer? A ni lepo, da se je obrnil na nas? Naj nas še kdaj obišče, zato mu pustite da je anonimen, če to želi.

(odgovor članu abergle2)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Prometna nesreča
9.3.2006 11:00:49   
mamči
user posted image    Nimam besed........se spomnim nesreče. Bodi močan, res otročka te potrebujeta. Zavoljo njiju boš lahko črpal moč.

Moje iskreno sožalje user posted image .

(odgovor članu abergle2)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Prometna nesreča
9.3.2006 12:01:43   
jagoda
user posted image user posted image user posted image user posted image  za vse tri! Življenje pred nas včasih postavlja skoraj nemogoče naloge, ampak vedi, da bo šlo.

Tudi jaz držim pesti, da ti bo čimprej uspelo prebroditi krizo!

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Prometna nesreča
9.3.2006 14:43:15   
Anonimen
Fricka, o tej nesreči smo se veliko pogovarjale na RR, pa mislim, da ni človeka v SLO, ki bere novice, ki ne bi vedel za to kruto nesrečo. Tako, da če so punce povedale imena punčk, to nič bistveno ne spremeni. Kljub vsemu mu vsi stojimo ob strani in ga podpiramo.

(odgovor članu jagoda)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Prometna nesreča
9.3.2006 14:55:26   
mackica
Pozdravljen, vem kako ti je, saj sem tudi sama utrpela izgubo moza pred enim mesecem. Ostala sem sama z tremi otroci. Vendar moram naprej zaradi njih in tudi sebe. 
Če boš želel pogovor, poišči moj email.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Prometna nesreča
9.3.2006 15:19:32   
Gina
O, ljubi ljudje, žal mi je, ker se vam je to zgodilo, življenje res ni vedno pravično. Ampak nič ne pomaga, ne glede na to, koliko krivična je stvar, ki se nam je zgodila. Največ, kar lahko storiš zase je najbrž to, da stvar sprejmeš. Tako je. Nobena stvar ne bo spremenila usode. Šele v trenutku, ko začneš živeti življenje od tam naprej, ko sprejmeš, da ne bo nikoli več tako, kot je bilo, lahko sploh gledaš naprej in tudi kaj vidiš. Dokler misliš na preteklost, je pred tabo ena sama megla. Saj ne more biti drugače, v preteklosti so bile s tabo druge osebe, z njmi si načrtoval prihodnost, zdaj pa v prihodnosti teh ljudi ni. Torej je megla. Sprejmi počasi meglo, naredi si počasi sonce. Vem, težko in še bolj težko in ne gre na hitro - pa tudi ni treba da gre hitro, v redu je, če gre počasi. Ampak to je edina rešitev sploh mogoča.

Veliko veliko moči želim vsem, ki ste bili kdaj tako grozljivo prizadeti zaradi krutosti življenja in veliko veliko energije in volje za ustvarjanje lepšega življenja za naprej. Res iz srca user posted image user posted image user posted image . Prepričana sem, da vam bo uspelo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?