|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prosim, povejte mi...
10.3.2008 17:08:15   
Mandek
Koliko več dobi ženska, če je mati samohranilka? Zadnjič sem poslušala neko debato dveh dekelt v ginekološki ambulanti, ki sta tako zelo ponosno in vztrajno trdili, da ga ni čez samohranilstvo, da sem pa res začela verjeti, da gre za enormne količine denarja.
Z dragim pričakujeva prvega user posted image , ampak sploh nisva razmišljala o tem. Govorila sva o poroki, vendar bo počakala kakšno leto...user posted image . Do takrat pa bova zunajzakonska partnerja, itak bo največ denarja za bebo prispeval ravno on. Nekako se mi zdi, da bi prinesla okrog samo sebe, če bi storila kontra. Jaz pravim..hvala bogu, da imam to srečo, da mi ni treba biti v vlogi mamic samohranilk.
No, da ne skrenem s poti- je kljub vsemu razlika v denarju res tako velika, da se vse več ljudi odloča za ta način prikaza starševstva?


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prosim, povejte mi...
10.3.2008 17:12:14   
Anonimen
Ne, ne splača se.

(odgovor članu Mandek)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prosim, povejte mi...
10.3.2008 17:16:02   
eva1
Jaz sem šla to 1x za foro izračunat-takrat ko so bili še tolarji!
Za 2 otroka plačujem bivših 60.000 sit vrtca in dobim dobrih 10 tisoč otroških dokladov...če bi igrala samohranilko bi imela za oba vrtca okoli18.000 in dobila dokladov mislim da 37.000! Tako da je bi profitirali kar nekaj denarja,ampak se mi res ne da še s tem obadati in sem prav tako vesela, da mi ni treba res biti mati samohranilka!

(odgovor članu Mandek)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prosim, povejte mi...
10.3.2008 17:19:38   
Anonimen
Haj, Eva, saj obstajajo še večji ekstremi... npr...
 
Ona ni zaposlena. Zanosi. Uradno ostane samska. Med nosečnostjo ima izgovor, zakaj se ne zaposli. In prejema 200€ DSP. Rodi. Uradno je še vedno samska. Prejema 170€ starševskega dodatka, okrog 200€ DSP in 100€ otroškega dodatka, za blef pa še 100€ preživnine. Po enem letu gre otrok v vrtec. Ona še vedno prejema okrog 300€ DSP + otroški dodatek, ki se poviša za 30% + preživnino. Ker ima DSP, je vrtec zastonj. In gre delat še na črno, za kakšen šank, kjer imaš hitro 1000€ mesečno. In že ves čas ima toliko plače tudi njen partner, ki uradno ne obstaja.
 
Pa računajte profit.
 
Ampak se NE splača.

(odgovor članu eva1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prosim, povejte mi...
10.3.2008 17:26:15   
Naja30
Jaz tudi mislim, da se ne splaca.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prosim, povejte mi...
10.3.2008 17:36:47   
Maleal
Pa baje preverjajo in če te dobijo moraš vrnit vse za nazaj.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prosim, povejte mi...
10.3.2008 17:41:50   
Maleal
No sem se zdaj še neki spomnila,zadnič je moj čakal 45 min na CSD ju ,kjer je rabo neko potrdilo za vrtec in not je bil en par in sta se full kregala glede preživnine,ona je full jokala,kaj jokala tulila od žalosti,ven je prišla cela objokana,okoli oči razmazana od maskare.In kaj sledi?Moj gre iz CSD-ja ko dobi potrdilo in vidi ta isti par veni pred kafičem,on pije pir,ona kavico,se držita za roke in se poljubljata.Lepo ne??

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prosim, povejte mi...
10.3.2008 18:02:14   
*pepelka*
Ja so nekateri, ki na vse možne načine skušajo priti do denarja, pa čeprav pri tem igrajo nepošteno igro.
Sama se ne bi s  tem ukavrjala, saj mi več kot denar pomeni zgledna srečna duržina.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prosim, povejte mi...
10.3.2008 18:59:54   
Anonimen
Jaz pravim..hvala bogu, da imam to srečo, da mi ni treba biti v vlogi mamic samohranilk.


Ja, res je.

(odgovor članu Mandek)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Prosim, povejte mi...
10.3.2008 19:00:58   
Anonimen
No, da ne skrenem s poti- je kljub vsemu razlika v denarju res tako velika, da se vse več ljudi odloča za ta način prikaza starševstva?


Ce ima zenska nizko placo ali je nezaposlena, se ji financno nekaj casa "splaca". Dolgorocno ne vem.

(odgovor članu Mandek)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Prosim, povejte mi...
10.3.2008 19:51:20   
Netopirčy81
Se strinjam s predhodnicami. Itak pa baje zdaj ful kontrolirajo...Tko da...ne.

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu Mandek)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Prosim, povejte mi...
10.3.2008 20:48:16   
LunaLuna
Pa se mora potem oče odpovedati starševskim pravicam ali kako? 

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Prosim, povejte mi...
10.3.2008 21:26:55   
tina a
Po ločitvi sem enostarševska družina.

Glede na to, da moj bivši ni bil zaposlen, se je moj dohodek delil na 4 dele. Sedaj se deli na 3. In zato imam nižji otroški dodatek. Prav tako se mi pri izračunu upošteva preživnina.

Za moje pojme ... ne splača se!

_____________________________

"Ne daj se Floki! Ostani psetino!"

(odgovor članu LunaLuna)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Prosim, povejte mi...
10.3.2008 21:36:23   
Anonimen
Ljudem brez dostojanstva in morale se marsikaj splača. Tud krast.

(odgovor članu tina a)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Prosim, povejte mi...
10.3.2008 21:37:39   
lelaval
No sem se zdaj še neki spomnila,zadnič je moj čakal 45 min na CSD ju ,kjer je rabo neko potrdilo za vrtec in not je bil en par in sta se full kregala glede preživnine,ona je full jokala,kaj jokala tulila od žalosti,ven je prišla cela objokana,okoli oči razmazana od maskare.In kaj sledi?Moj gre iz CSD-ja ko dobi potrdilo in vidi ta isti par veni pred kafičem,on pije pir,ona kavico,se držita za roke in se poljubljata.Lepo ne??


Ampak - pri socialni delavki je pa delovalo - to je važno.
Jaz sem včasih jezna kot hudič - lepo poštena povsod, pa povsod dobesedno nafukam, poznam pa take, ki niso niti najmanj pošteni, pa povsod vreudu pridejo skozi - a je to slučajno favšija user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Prosim, povejte mi...
11.3.2008 9:44:15   
MH0
Najverjetneje ne, ker ti kradejo. Prijavit!

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Prosim, povejte mi...
11.3.2008 9:51:07   
Maleal
Ampak - pri socialni delavki je pa delovalo - to je važno.
Jaz sem včasih jezna kot hudič - lepo poštena povsod, pa povsod dobesedno nafukam, poznam pa take, ki niso niti najmanj pošteni, pa povsod vreudu pridejo skozi - a je to slučajno favšija



Ja jaz bi jih kr s telefonom poslikala in nesla socialni delavki,ki si je vzela tričetrt ure časa za njiju.user posted image Ja vem hudobna sem.user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu MH0)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Prosim, povejte mi...
11.3.2008 9:53:15   
maruškaŠ
Koliko več dobi ženska, če je mati samohranilka?


Če je ženska resnična samohranilka - ne pridobi nič,v končni fazi je še vedno na izgubi...

Bolj pereče je vprašanje koliko lažna samohranilka izgubi? Za moje pojme ogromno - poštenost, dostojanstvo, ponos, dober zgled otrokom,... poleg tega, da se mora zavedati, da s tem laže zato, da lahko krade...

Bila sem v situaciji, ko bi lahko igrala samohranilko, pa nisem, ne vem nisem se mogla spustiti tako nizko, da bi lagala in kradla. Bila sem kasneje v situaciji, ko sem bila samohranilka. Meni sicer ni bilo hudega, ker ne zaslužim ravno minimalne plače, sem pa bila v stiku z mamicami, ki so ostale same z enim ali več otroki in zelo, zelo nizkimi dohodki. In od takrat samo še bolj goreče obsojam vse ki lažejo in kradejo na ta način in tistim, ki so pomoči resnično potrebne.

< Sporočilo je popravil maruškaŠ -- 11.3.2008 9:54:21 >

(odgovor članu MH0)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Prosim, povejte mi...
11.3.2008 9:56:10   
Maleal
Meni pa  še je bolj mimo,ko gre mamica še za drugega otroka na csd in reče da je samohranilka.user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Prosim, povejte mi...
11.3.2008 10:06:46   
Mandek
Grozno...
Študentka sem. Pred porodom bom diplomirala in še ne bom imela službe. Ampak moj zasluži precej, zato ni takih skrbi glede tega. me je pa groza misli, da bi mogla nekomu lagati, da sem samohranilka in da se z mojim, ki ga ljubim in obožujem, ne razumem. Pojasnevati nekomu, zakaj ga ne in če se res ne bi dalo zmenit? Za tistih par evrov več? To enostavno ne bi bila jaz...

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Prosim, povejte mi...
11.3.2008 10:07:34   
urskas
Bolj pereče je vprašanje koliko lažna samohranilka izgubi? Za moje pojme ogromno - poštenost, dostojanstvo, ponos, dober zgled otrokom,... poleg

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Prosim, povejte mi...
11.3.2008 10:09:21   
urskas
Meni pa še je bolj mimo,ko gre mamica še za drugega otroka na csd in reče da je samohranilka.

Po možnosti ima tudi drugega z istim moškimuser posted image
A ji verjamejo? nekatere tudi dvakrat nasedejouser posted image

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Prosim, povejte mi...
11.3.2008 10:10:33   
Mandek
Ne, ne verjamejo ji. Gre za to, da je zakon takšen, da proti temu nimajo kaj. Na žalost.

(odgovor članu urskas)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Prosim, povejte mi...
11.3.2008 10:12:58   
maruškaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: Mandek

Grozno...
Študentka sem. Pred porodom bom diplomirala in še ne bom imela službe. Ampak moj zasluži precej, zato ni takih skrbi glede tega. me je pa groza misli, da bi mogla nekomu lagati, da sem samohranilka in da se z mojim, ki ga ljubim in obožujem, ne razumem. Pojasnevati nekomu, zakaj ga ne in če se res ne bi dalo zmenit? Za tistih par evrov več? To enostavno ne bi bila jaz...


Torej tega ne počni. Itak je to laž in kraja...

(odgovor članu Mandek)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Prosim, povejte mi...
11.3.2008 10:14:24   
Mandek
Nikoli nisem nameravala ali imela podobnega namena. Me je pa resnično zanimalo, koliko je tega denarja...Presrečna sem, da sem lahko srečna.

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?